What's new

Bot do skilowania

Status
Not open for further replies.

Kipex

New User
Joined
Dec 16, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Hej mam pytanie czy znacie jakie? dobre boty do skilowania na trolach albo slimach lub innych monsterach. prosz? o odpowiedzi lub linki z botami do zci?gni?cia :) z g?ry dzi?kuje :) lub pisa? na gg : 2517350
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Bot do skilowania

Zale?y czy chcesz darmowe czy nie. Z darmowych bot?w znam Tibia Auto , z p?atnych jest Neobot. Oczywi?cie nie wiem dok?adnie o jak? tibie ci chodzi , ale zak?adam ?e pod 8.70.
 

Kipex

New User
Joined
Dec 16, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Bot do skilowania

Tak chodzi?o mi o tibie 8,7 i chodzi?o mi o darmowe boty a masz moze jakies linki z daromym downloadem i polska wersje?
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Last edited:

micka333

New User
Joined
May 18, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Bot do skilowania

tutaj macie tibie mc jak ktos by chcial... :)


'19[e]68
 
Last edited by a moderator:

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Bot do skilowania

tutaj macie tibie mc jak ktos by chcial... :)

'19[e]68


Kolego nie wiem czy zauwa?y?e? , ale nikt nie pyta? tutaj o Mc. Po 2 nie masz wystarczaj?cej ilo?ci post?w ?eby wstawia? likni , a po 3 Brak skana.

Moim zdaniem jest to Hack link wi?c radz? nie pobiera? tego , i prosz? o zbanowanie tego gracza.
 
Last edited by a moderator:

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Bot do skilowania

z darm?wek to oczywi?cie tibia auto, ?atwa do ogarni?cia nawet jak Tw?j angielski ko?czy si? na "hi, bb, buy, offer" ;)

a jak chcesz p?atnego to za?atw sobie bbota, za sms'a za 10z? masz dobrego bota na 3 miechy ^^ neobotowi nie dorasta do pi?t co prawda, ale co tu por?wnywa? ;)
 

Merolkens

User
Joined
Dec 7, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Bot do skilowania

Hm.. ja Ci radze nie pobierac darmowej Tibia Auto bo to jest prawie pewny ban/delete.

Jezeli chcesz pobocic kup niezawodnego NeoBota. Jest to najlepszy bot do Tibii :)
 
Status
Not open for further replies.
Top