What's new

G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Status
Not open for further replies.

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
MOTM #11 - Kompleks Miko?aja
Wi?kszo?? z was marudzi?o jak zawiesili?my organizacje MOTM'u deklaruj?c si?, ?e gdyby by?a nowa edycja zrobiliby?cie prace. Jednak otrzymali?my tylko 4 prace. Wi?c m?wi? z g?ry, ?e po tym MOTM'ie nast?pne zostaj? zawieszone do odwo?ania. Dzi?kuje tym wszystkim, kt?rzy wys?ali nam swoje prace.
Zapraszam wszystkich do g?osowania, g?osujemy do 31 grudnia.​

Praca numer 1.
kompleksmikoaja2.png

kompleksmikoaja.png


Praca numer 2.

ss1xa.jpg

ss2qz.jpg

ss3cw.jpg


Praca numer 3.

projektnatneta.jpg


Praca numer 4.

kompleksmikoaja.png


Powodzenia!​
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Wiedzia?em, ?e ten temat b?dzie trudny ale spodziewa?em si? lepszego poziomu prac. Nie b?d? si? rozdrabnia? w interpretacj? wszystkich prac po kolei bo to jest zb?dne, zajm? si? prac? najlepsz?. Jest ni? raca nr. 4, poniewa? jest naj?adniejsza, bogata w detale i urozmaicona w ka?dym kwadraciku. Jako, no.. nie jedyna oddaje sens tematu prac, lecz w owej jest wykonane to starannie i pomys?owo.

Regards,
Korzonek.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Jednak otrzymali?my tylko 4 prace. Wi?c m?wi? z g?ry, ?e po tym MOTM'ie nast?pne zostaj? zawieszone do odwo?ania.
Uwierz mi mi?ku, cztery prace to nie tak ma?o jak si? wydaje. :3

Co do samych mapek, yhh, s?abo, s?abo, s?abo. Temat wr?cz idealny do popisania si? swoj? pomys?owo?ci?, ale niestety prace nijakie.
Jedyneczka. Wida?, ?e autor stara? si? urozmaici? prac? poprzez mieszanie ground?w, ?cian, dach?w. Fakt, z wymiernym skutkiem, ale za same starania du?y plus. Zimowa natura strasznie chaotycznie rozmieszczona, kamieni napierdolone ile tylko wlaz?o.
Dw?jeczka. Nie zwracaj?c uwagi na megass?c? natur? i lamerskie g?ry mo?na rzec, i? praca prezentuje si? najlepiej ze wszystkich tu przedstawionych. Chatka ca?kiem zgrabnie zrobiona, przystrojona bez przesady, ale z nawi?zaniem do tematu. Wielki plus za t? 'dziurk?' xD, kt?ra daje nam mo?liwo?? podgl?dni?cia ?wi?tego Miko?aja w jego pracowni. ?wietny pomys?.
Tr?jeczka. Generalnie wielki chaos, je?li chodzi o architektur?, otoczenie za? strasznie ubogie w detale(doliczy?am si? a? pi?ciu choinek!). G?ry brzydkie, wodospad tandetny.
Cztery. Uboga natura, zn?w. Og?lnie gdyby nie te 3 prezenty i choinka nie by?oby ?adnego powi?zania ze ?wi?tami i Miko?ajem. O, podoba mi si? komin, ciekawe wykonanie. :)

G?os na 2, pomimo tego, i? nie do ko?ca nawi?zuje do tematu sama architektura jest wykonana o wiele ciekawiej ni? w pozosta?ych pracach. I jako jedyna ma zagrod? dla renifer?w, ha! :)
 

Savania

New User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

M?j g?os oddaje na prace nr. 2, dlaczego? to chyba nie musz? wyja?nia?... Jest najlepsza, ma du?o detali, sam mog?em wzi??? udzia? tyle ?e s?abo mi z zimowa natura ;[ Wi?c m?j g?os to dwujeczka, xD wiem ?e ?le napisa?em!
 

Bialkoo

Active User
Joined
Aug 8, 2008
Messages
131
Reaction score
6
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaj? g?os na prac? numer 2, gdy? moim zdaniem jest zrobiona bardzo ?adnie. Oczywi?cie, mia? by? kompleks a nie 1 domek, lecz uwi?d? mnie ten styl :p
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaj? g?os na prac? z numerem 4, poniewa? jest du?o detali, starannie wykonana, bogato urozmaicona oraz podoba mi si? jej styl. Szkoda, ?e dotar?o tylko 4 prace. G?osuj? na 4!

Regards,
Xinum
 

MizzeQ

Active User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
75
Reaction score
5
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaje g?os na prac? numer 4 poniewa? najbardziej przypad?a mi do gustu ze wszystkich prac w tym konkursie, co tu du?o m?wi? podoba mi si? to, ?e dom miko?aja zosta? bardziej podkre?lony. To by by?o na tyle...
Pozdrawiam!
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Hmm... my?la?em, ?e autorzy prac wykarz? si? wi?ksz? kreatywno?ci?. G?os oddaj? na prac? nr. 2, pomimo i? nie jest to "Kompleks Miko?aja" praca ta zosta?a zrobiona starannie. Architektura ciekawa, ?adna zagroda dla renifer?w i oczywi?cie ?wietny pomys? z t? dziur? dzi?ki, kt?rej mo?emy obejrze? kawa?ek fabryki zabawek miko?aja.

Pozdrawiam,
Your~
 

AceAge

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
115
Reaction score
3
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Jak dla mnie to autor pracy nr. 1 najbardziej si? postara?, po??czy? bordery, da? sporo szczeg???w i nawet mu to wysz?o. Najstaranniej jest wykonana praca nr. 2 ale to i tak odbiega od tematu... Autor pracy nr. 1 najbardziej si? napracowa?... Oddaj? na ni? sw?j g?os.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oczywi?cie wybieram zdecydowanie prac? nr. 2, poniewa? dachy budynk?w s? wykonane wiele lepiej ni? w pracy nr. 1. A po za tym w pracy nr. 2 jest wszystko estetycznie i wszystko pasuje do siebie. Dlatego bardzo podoba mi si? praca nr. 2!
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Praca nr 1 bez dw?ch albo i trzech zda?.
Gdy? najbardziej oddaje klimat tematu "kompleks miko?aja".
Renifery , s?odycze duperel , a reszta prac wg. mnie n?dzne miasta w porze zimowej.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaje g?os na prace nr.2, moim zdaniem jeden domek m?g?by wystarczy?, co tam ?e w temacie jest kompleks, mi si? podoba, do tego te fajne podziemia i ca?a praca posiada klimat.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Takiego - s?abego - MOTMa to ju? dawno nie by?o. G?os na prac? numer jeden, bo podoba mi si? pierwsze zdj?cie.
 

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaj? g?os na prace nr. 2
Skromna, lecz nic jej nie brakuje . Na innych nie jest wszystko tak dopracowane
jak akurat na niej.
Zdecydowanie 2 rz?dzi.
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

G?osuje na prac? nr 4, bo najbardziej odzwierciedla kompleks Miko?aja i s?dz?, ?e jest wykonana na wysokim poziomie (najwy?szym z tych 4 prac).
 

Werna

Banned
Joined
Apr 14, 2008
Messages
224
Reaction score
17
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

G?os na prace nr 2!
Praca jest dobrze wykonana, najbardziej przyad?a mi do gustu, dobrze dopracowana, ciekawy pomys? z wykorzystaniem kolejki. Bardzo fajna stajnia renifer?w.

Pozdrawiam,
Werna
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Oddaj? g?os na prac? nr 2 ; jest najbardziej rozwini?ta , wed?ug mnie w pe?ni doko?czona , du?o szczeg???w i najbardziej nawi?zuje do tematu

dfujecke plax xd
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

m?j g?os oddaj? na prac? numer 4
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: G?osowanie #11 - Kompleks Miko?aja

Moim zdaniem praca numer 2
Wszystko jest tam gdzie powinno by?... niema, ?e tak powiem item na itemie.
Wszystko znajduje si? tam gdzie trzeba. Praca ta jest te? bardzo skromna co
daje to efekt spokojnego spogl?dania i nie ra?i tak jak praca 3. Musz? powiedzie?,
?e zazdroszcze autorowi takiego talentu.

Pozdrawiam xKrysteKx!
 
Status
Not open for further replies.
Top