What's new

HIt ! VipOts 7,6

Status
Not open for further replies.

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: HIt ! VipOts 7,6

UP

ja to robi?em od zera ; > nikt tego nie mia? opr?cz mnie i mojego brata , wi?c je?li nie poka?esz jakiego? dowodu to Cie zignoruj?

Od?wie?am ;>
 

pro evilek

Active User
Joined
Oct 18, 2010
Messages
64
Reaction score
3
Odp: HIt ! VipOts 7,6

mi ta mapka przypomina troch? mape evolution no ale to nawet dobrze fajnie ?e dorobi?e? itemki i wgl ots wed?ug mnie godny podziwu 9/10
 

Koyakit

User
Joined
May 31, 2010
Messages
40
Reaction score
3
Odp: HIt ! VipOts 7,6

UP

ja to robi?em od zera ; > nikt tego nie mia? opr?cz mnie i mojego brata , wi?c je?li nie poka?esz jakiego? dowodu to Cie zignoruj?

Od?wie?am ;>


no ju? nie da si? udowodni?,bo jak powiem co gdzie jest to powiesz ?e ?ci?gn??em silnik i sprawdzi?em.Ten silnik ?ci?gn??em z str i przerobi?em,wiem ?e kupi?e? od go?cia kt?remu da?em silnik do hostu i mi zajeba? ciul i sprzeda? ci,wciskasz kity innym ?e przerobi?e?,ale dobra wciskaj dalej kity kiedy? bozia ci? pokara.
 
H

Herly

Guest
Odp: HIt ! VipOts 7,6

UP
ja to robi?em od zera ; > nikt tego nie mia? opr?cz mnie i mojego brata , wi?c je?li nie poka?esz jakiego? dowodu to Cie zignoruj?
Od?wie?am ;>


Nie mog?e? tego robi? od 0 i? poniewa? jest to mapa Loozik ^-^
 

Koyakit

User
Joined
May 31, 2010
Messages
40
Reaction score
3
Nie mog?e? tego robi? od 0 i? poniewa? jest to mapa Loozik ^-^
Dok?adnie to inna mapa APO i dlatego tyle wa?y i s? lagi i crashe,ta wszystko sam robi? a tak naprawd? to nic nie umie.
jak bym mia? jeszcze link do tego ots kt?ry ?ci?gn??em to by mord? zamkn??,ale pr?dzej czy p??niej k?amstwo wyjdzie.
Notka moderatorska:
Po??czone.
 
Last edited by a moderator:

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: HIt ! VipOts 7,6

Prosz? moderator?w o usuni?cie i ukaranie U?ytkownika Koyakit , o bezpodstawne oskar?enie i spam w moim temacie ;/ mam ciebie ju? do??

zach?cam do ?ci?gania i oceniania

Pozdrawiam - Nivek
 

BaniaczeQ

Active User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
50
Reaction score
1
Odp: HIt ! VipOts 7,6

OTS fajny, nie do ko?ca pe?en podziwu, ale podziw jest :)
Loozik ots w fajnie przerobionej mapie + super klimat tej gry :lol:

Zach?cam do DOWNLOADU :)
 

Mtex

Active User
Joined
Oct 17, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: HIt ! VipOts 7,6

No fajnie by? kit?w nie wciska? ?e ty zrobi?e? mapk? i monster.
Uwaga!!!! ?atwo da si? scrashowa? ten silnik ;),badziew z tego silnika.
 

kolopionki

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
214
Reaction score
2
Odp: HIt ! VipOts 7,6

Fajne badziewie :p Daje silnikowi 3/10 a mapka troszke lepiej 4/10 NAPRAWDE POLECAM hihihihiihi...Crashe co 2 minuty ;))
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: HIt ! VipOts 7,6

Crasze nie s? przezemnie , wystarczy zmieni? silnik , b?d? internet ; zach?cam do komentowania co mo?na jeszcze naprawi? ;
This file has been downloaded 130 times < xd

Pozdrawiam - Nivek
 
H

Herly

Guest
Odp: HIt ! VipOts 7,6

Zmieni? internet? Czy ty jeste? powa?ny cz?owieku?

Co ma internet co Cofek serva? Bo ja nie wiem,cofki s? wywo?ane przez to i? jest w silniku/na mapie jakie? b??d ^^ internet nie ma nic do tego.

@Top

Co do mapy teraz,powiem wam ze na innej stronie po?wi?conej Tibi,zamie?ci?em map? w?a?nie Vipota wydaje mi si? ze jest lepsza od tej ^^. Jak by kto? chcia? to mog? ja wrzuci? tu,jak by co PW.
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: HIt ! VipOts 7,6

Nie masz prawa wrzuca? mojej mapki jako swojej i jescze j? reklamowa? w moim temacie , uszanuj moje prawa autorskie , jak ci si? nie podoba to zignoruj ten temat , zmie? silnik i powinno wszystko lata? tak juz napisa?em ...

powtarzam jeszcze raz , zastrzegam sobie prawa do tego silnika i mapy

Pozdrawiam - Nivek
 

Mtex

Active User
Joined
Oct 17, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Odp: HIt ! VipOts 7,6

hahaha twoja mapa haha wej? kolo si? ogarnij,to mapa koyakit wiem bo by?em u niego na serwie jaki? 1,5 rok temu i to jego ca?y silnik.Go?ciu mu zajeba? ca?y silnik i sprzedawa? ale na szcz??cie ju? siedzi w pierdlu i si? dziwie ?e jeszcze do s?du cie nie poda? tak jak tamtego go?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top