What's new

Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

Status
Not open for further replies.

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
B?agam nieczytajcie juz tego ;pp
mam nowe opowiadanie

Einephril OTS - Grota Wygna?c?w

Z wiadomych powod?w, przenosz? do kosza //Dziki~~
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

Przykro mi, ale by?em zmuszony oceni? to na 2/5. Dlaczego? Ot?? nie potrafi? tego jako? sensownie przeczyta?, bo co chwil? razi mnie w oczy b??d. Fakt, masz dysleksj?, ale nie traktuj tego jako wym?wki. Zainstaluj sobie Firefoxa, Chrome'a lub tekst pisz najpierw w Wordzie, tekst napisany b??dnie zostanie podkre?lony na czerwono, wi?c b?dziesz m?g? poprawi?. Powiniene? walczy? z dysleksj?, a nie my?le?, ?e masz j? to mo?esz wszystko i masz wyjebane...
 

e46

User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

bardzo nieprzyjemnie si? czyta i te b??dy... 3/5 na zach?t?
 

LaVejt

Advanced User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
362
Reaction score
7
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

32ogladniecia
2 odpowiedzi

PISZCIE COS

ODSWIERZAM
 

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

69Odwiedzin
a 2-wie odpowiedzi
PISZCIE COS
ODSWIERZAM
 

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

Odswierzam ^_^"
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem


- na pewno nie opowiadanie. Co najwy?ej mo?na to nazwa? zbiorem ?le pouk?adanych literek. Podejrzewam, ?e osoba ucz?ca si? j?zyka polskiego od roku zna wi?cej s??wek (i potrafi ich u?ywa?) od Ciebie.
Nie:
Dawno, dawno temu w miescie Einephril odkryto tajemnicza grote. Wedlug legendy w tej grocie drzemia bestialskie potwory ktore bronily legendarnego miecza i tajemniczej runy ktora (wedlug legendy) potrafila Przywolac wielkiego czerwonego smoka.
.
Tak:
Powiadaj?, i? niegdy? w mie?cie, dzi? zwanym, Einephril odkryto, do dzi? dzie? owian? r?bkiem tajemnicy, grot?. Wed?ug pradawnej legendy bytowa?y tam drapie?ne potwory. Nie wyst?puj?ce nigdzie indziej. Podobno broni? mia?y one legendarnego miecza oraz runy, kt?ra, jak powiadaj? ludzie do?wiadczeniem starzy, pot??n? moc. Mianowicie za jej pomoc? mo?na by?o przywo?a? wielkiego, czerwonego smoka.
 
Last edited:

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem


- na pewno nie opowiadanie. Co najwy?ej mo?na to nazwa? zbiorem ?le pouk?adanych literek. Podejrzewam, ?e osoba ucz?ca si? j?zyka polskiego od roku zna wi?cej s??wek (i potrafi ich u?ywa?) od Ciebie.
Nie: .
Tak:
Sko?cz ju?. Skoro Ty uk?adasz zdania w takiej formie, zajebi?cie. Ale pozw?l Tym kt?rzy tworz? sobie samemu serwer robi? po swojemu. Zrozum, ?e ?wiata nie zwojujesz swoimi marnymi i jak?e chujowo sk?adnymi wywodami. Lepiej zajmij si? po?yteczniejszymi rzeczami, zamiast marudzi? tutaj jakby? by? po jakiej? tragedii i chcia? wy?adowa? swoje nerwy na forum. Zreszt?, nie ucz ojc?w robi? dzieci. A te filmiki wsad? sobie jak najg??biej w dup?.

Sama nazwa serwera niezbyt mi si? spodoba?a wi?c odpuszcz? sobie jakie? dog??bne zainteresowanie serwerem. Pracujcie, sko?czcie projekt i b?dzie dobrze.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

jak?e chujowo sk?adnymi wywodami



Co do opowiadania: co to jest? - na pewno nie opowiadanie. Co najwy?ej mo?na to nazwa? zbiorem ?le pouk?adanych literek. Podejrzewam, ?e osoba ucz?ca si? j?zyka polskiego od roku zna wi?cej wyraz?w (i potrafi ich u?ywa?) od Ciebie.


Notka moderatorska:
Prosz? pilnowa? swoich wypowiedzi i j?zyka, jakim si? pos?ugujecie!
 
Last edited by a moderator:

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

kur** to moje 1 opowiadanie w ?yciu :D odje**? si? prosz? ^_^

PS : odswierzam ^_^"
 

Pomocnyy

User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

kur** to moje 1 opowiadanie w ?yciu :D odje**? si? prosz? ^_^
PS : odswierzam ^_^"

Nast?pna dziecinna Twoja wypowiedz... a wi?c tak ocena opowiadania to 0/10 czyli niedostateczny- to co napisa?e? to 1 min roboty nie trzeba wcale my?le? w dodatku nie masz ?adnej wyobra?ni.. ile Ty masz lat? 10? bo na tyle napisa?e?...
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

Nast?pna dziecinna Twoja wypowiedz... a wi?c tak ocena opowiadania to 0/10 czyli niedostateczny- to co napisa?e? to 1 min roboty nie trzeba wcale my?le? w dodatku nie masz ?adnej wyobra?ni.. ile Ty masz lat? 10? bo na tyle napisa?e?...
W takim razie napisz podobny tekst w minut?. W dodatku nie od wieku zale?y, jak napiszesz. Po moich opowiadaniach nie ocenisz poprawnie mojego wieku.
GmHeder said:
kur** to moje 1 opowiadanie w ?yciu odje**? si? prosz? ^_^

PS : odswierzam ^_^"
Moje pierwsze opowiadanie, masz do niego link w moim podpisie, btw. "od?wie?am"...
 

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

po zatym w styczniu bede mial 16 lat ... nastepny kretyn ktory pierdoli ze widzi dzieciaka ktory ma 10lat...-,-

//PS: Moze ty masz z 10lat ? i sie wym?drzasz...
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: Opowiesc Einephril OTS (Emeren OTS) O Gildji ZawszeRazem

Z tego opowiadania zrozumia?em poszlismy tam potem tam potem tam, gdy costam i gdy costam i gdy costam u?ywaj roznych slow, a nie tylko gdy 50 razy potem 100 razy. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top