What's new

PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie danych.

Status
Not open for further replies.

laseczka1991

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
260
Reaction score
5
Age
32
Po relogu automatycznie mi sie zmienia vocation 1 na vocation 0. Dlaczego tak jest? Jak temu zaradzic? Prosze o pomoc. TFS 0.3.6 acc: Nicaw.

Za pomoc Reput!!!!
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

Sprawdz w config/config.php
Jezeli nie data/xml/vocations.xml

TFS jaki uzywasz?

Pozdrawiam
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

config.php nie ma tu raczej nic do rzeczy... wklej tutaj vocations.xml i upewnij si? ?e nie masz ?adnego ?le dzia?aj?cego skryptu kt?ry to zmienia... czesto si? zdarza ?e zmienia si? temple pos jak nie ma miast, ale z vocations jeszcze nigdy sie nie spotka?em
 

laseczka1991

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
260
Reaction score
5
Age
32
Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

Odp: PRosze o szybka pomoc! Automatycznie mi sie zmienia vocations 1 na 0 w bazie dan

@Dubler dobrze kombinujesz;p Wczoraj sie upora?em z tym problemem. Ale nie chcialem juz pisac posta wiec dzis napisze. Problemem byl plik Vocations.xml. Poprostu mialem ze starej wersji tibi 8.1 a powinnienem miec z 8.54 :p
I dlatego zemienialo w bazie voc.

Wiec prosze o zamkniecie tematu :) Sprawa rozwiazana
 
Status
Not open for further replies.
Top