What's new

Przybranie muskulatury - Pomocy

Status
Not open for further replies.

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Wi?c tak przejd? do rzeczy...
Szukam sposob?w na szybkie przybranie muskulatury w r?kach.
Kiedy? mia?em obwa?nuk - 5kg ale gdzie? mi si? zgubi? w piwnicy heh, a mama mi nie chce na razie kupi?, bo musi op?aci? rachunki itd i nie jest co do tego przekonana -.-. Szukam poradnik?w w kt?rych jest opsane wszystko jak by to pisa? specjalista a nie jaki? co ma z 10 latek i m?wi: R?b pompki, przysiady itp (Heh). Chcia?bym aby?cie mi tutaj napisali:
- Co trzeba je?? - Jaka? dieta, czy co??
- Ile np tego robi? w ci?gu ilu? tam Min/h itp.
- Ile razy dziennie.
- Sami wiecie o co mi chodzi.

Powodzenia...

Informacje o mnie:
Waga: 61kg
Wzrost: 167cm
Wiek: 13 Lat
Ile mog? unie??: Z 38 kg co? takiego nie wiem hehe
Czy posiadasz co? w domu do ?wiczenia: ???ko, komputer, i nic wi?cej he he;]
To chyba wszystko b?dziecie co? jeszcze wiedzie?, to zrobi? edit xD
Notka moderatorska:
Zamykam temat, poniewa? to nie jest odpowiednie forum do pyta? na taki temat. Poszukaj rady na forum kulturystycznym.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Przybranie muskulatury - Pomocy

Szukam sposob?w na szybkie przybranie muskulatury w r?kach.

Bij konia. Tylko pami?taj by czyni? to obiema d?o?mi.
Notka moderatorska:
Zabawny jeste?. Panowie co podzi?kowali za ten post te? szukaj? ostrze?enia? Usuni?ta zosta?a niepotrzebna cz??? posta, je?eli masz jakie? ?ale to zapraszam na pw. Kolejna edycja skierowana w moj? stron? b?dzie traktowana jako wszczynanie k??tni.

Co kurwa? ?e niby wspomnienie o tym, ?e dzi?ki biciu konia rzeczywi?cie przybiera si? muskulatury w r?kach jest niepotrzebn? cz??ci? posta? Pojeba?o Ci??
 
Last edited:

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Przybranie muskulatury - Pomocy

W twoim wieku si? jeszcze nie ?wiczy na powa?nie, masz 13 lat, kr?gos?up sobie pokrzywisz kolego ; S. Za m?ody jeste? na si?ownie, w twoim wieku si? robi pompki i przysiady, czyli to, co kochasz najbardziej ; d. Poza tym m?wisz, ?e nie masz w domu hantli ani dr??ka, a si?ownia odpada, wi?c zostaj? pompeczki.

Ewentualnie zainwestuj w dr??ek, to niedu?y wydatek, a naprawd? ci si? przyda. Hantle takie jak na ciebie to 5kg powinny wystarczy?, chyba, ?e masz par? w ?apach, to kup hantle z obci??eniem (nie ?adne plastikowe) do 10 kilo, przydadz? ci si? jak b?dziesz starszy. Mam takie i s? kochane ; S. Czyli nie takie jakich u?ywaj? kobiety w ci??y i karmi?ce piersi?, tylko gryf i obci??enie razy dwa.

Nie kupuj czasem ?adnych specyfik?w, kreatyny czy czego? innego. Na to jeszcze przyjdzie pora. Jedz du?o mi?sa, przede wszystkim piersi z kurczaka, ry?u i kaszy, ryb, nabia?u (np. jogurty naturalne), owoc?w. Poczytaj o diecie bia?kowej.

Tak w og?le to nie wiem, czy w twoim wieku warto bawi? si? w to na powa?nie. Zrobisz sobie krzywd?. Krzepa i si?a przyjd? w swoim czasie.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Przybranie muskulatury - Pomocy

W wieku trzynastu lat pompki i brzuszki w zupe?no?ci Ci wystarcz?, ewentualnie jakie? hantle mo?esz sobie kupi?. W tym wieku niebezpieczne jest ?wiczenie na "ci??szym" sprz?cie, twoje ko?ci si? dopiero rozwijaj? i wyt??ony trening na tym etapie nie by?by dla nich zbyt zdrowy. Mog?oby doj?? do deformacji i wad postawy.

Co do diety to staraj si? od?ywia? regularnie i nie je?? ponad miar?. Jak podro?niesz i b?dziesz m?g? ?wiczy? to polecam uda? si? do jakiego? trenera, on Ci zaleci ?wiczenia i diet?. B?dzie to bezpieczniejsze od pytania si? na forum, na kt?rym ?rednia wieku wynosi 13 lat.
 

pera

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Age
31
Odp: Przybranie muskulatury - Pomocy

Nie no musia?em to napisa? wi?kszo?? z was nie ma o kulturystyce poj?cia (wida? to po wypowiedziach), osobnik 2x up and up wie co? na ten temat reszta to kompletne bzdury. I tak jak kolega up napisa? niebezpieczne jest zadawanie tu takich pyta?, nie tylko ze wzgl?du na wiek (avg 13+), ale te? dlatego, ?e sporo os?b w og?le si? kulturystyk? nie interesuje.

Najlepiej zrobisz je?li napiszesz na jakim? forum kulturystycznym, jak chcesz link to pisz na pw z wiadomych wzgl?d?w.
Sam by co nie co wyt?umaczy?, ale jestem zm?czony po pracy..

To chyba tyle .
 
Status
Not open for further replies.
Top