What's new

- Skrypt Skrypty elfbot - zam?wienia!

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis : Prosi?bym was o skrypta kt?ry u?ywa czaru x i gdy mana jest wieksza niz 500 na zaznaczonym potworze
PHP:
auto 200 if [$mp >= 500] {istargeting | say 'czar'}
Potworek musi zosta? dodany do targetingu i musi by? opcja atak ustawiona.
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Poprosze o skrypt..
Opis: Postac ma expic z "Exevo Love Epic" a gdy jest ktos na ekranie wali runke o id 3170
Inne: Brak

PS. Tworca tematu, czemu mi nie odpowiadasz? I kasujesz moje teamty z pro?b??
Tamten skrypt co mi da?e? nie dzia?a u mnie ani u kolegi kt?ry ma oryginalnego Elfa
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Poprosze o skrypt..
Opis: Postac ma expic z "Exevo Love Epic" a gdy jest ktos na ekranie wali runke o id 3170
Inne: Brak
PS. Tworca tematu, czemu mi nie odpowiadasz? I kasujesz moje teamty z pro?b??
Tamten skrypt co mi da?e? nie dzia?a u mnie ani u kolegi kt?ry ma oryginalnego Elfa
PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen istargeting say "exevo love epic" | ifplayeronscreen useoncreature 3170 target
Zobacz ten
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Skrypt dziala, tylko ze musze miec zaznaczego potwora, zeby udezy? UE
A jak mi juz go zaznaczy to wali UE nawet gdy potworek nie jest w zasiegu ra?enia
SD tym razem dziala bez zarzutu, tylko te UE wali jak nie ma potworka w zasiegu ra?enia, podam ci moj stary skrypt na samo UE, moze cos ci pomoze ;]
""auto 1000 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 1 && $mp >= 0] {say 'Exevo Love Epic' | wait 0} |ifplayeronscree""
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Skrypt dziala, tylko ze musze miec zaznaczego potwora, zeby udezy? UE
A jak mi juz go zaznaczy to wali UE nawet gdy potworek nie jest w zasiegu ra?enia
SD tym razem dziala bez zarzutu, tylko te UE wali jak nie ma potworka w zasiegu ra?enia, podam ci moj stary skrypt na samo UE, moze cos ci pomoze ;]
""auto 1000 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 1 && $mp >= 0] {say 'Exevo Love Epic' | wait 0} |ifplayeronscree""
M?j b??d nie doda?em monstersaround my?l?, ?e ten powinien ju? dzia?a? bez zarzut?w, a jak nadal b?dzie problem, to dalej b?d? kombinowa?:
PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen [$monstersaround.2 >= 1] {istargeting say "exevo love epic"} | ifplayeronscreen useoncreature 3170 target
 

Faculty

Active User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
67
Reaction score
3
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam, chcia?bym prosi? o zrobienie skryptu, kt?ry wylogowywuje posta? je?eli kto? b?dzie na battle list.
Dane: --
Dzi?kuj? i pozdrawiam = )



Reputacja ju? dodana i dzi?kuj?:)
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam, chcia?bym prosi? o zrobienie skryptu, kt?ry wylogowywuje posta? je?eli kto? b?dzie na battle list.
Dane: --
Dzi?kuj? i pozdrawiam = )
PHP:
 auto 200 ifplayeronscreen [$battlesign == 0] {logout}
Oczywi?cie nie mo?esz mie? pz, gdy? inaczej nie wylogujesz si?.
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Ten skrypt nie wali wgl UE.. SD wali ale UE nie. ;/
Moze po prostu do mojego skryptu trzeba cos dopisac? Zeby walil SD jak sa ludzie?
Bo ten moj normalnie walil UE a jak ktos jest na ekranie to nic ;/
 

Faculty

Active User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
67
Reaction score
3
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Eh:/ No niestety nie dzia?a skrypt, na macro podszed?em normalnie do postaci i ona nawet sie nie wylogowa?a, a pz nie mia?a:( Nie wiem czy to ma to do czego? ale ja mam ElfBota NG 8.54
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Ten skrypt nie wali wgl UE.. SD wali ale UE nie. ;/
Moze po prostu do mojego skryptu trzeba cos dopisac? Zeby walil SD jak sa ludzie?
Bo ten moj normalnie walil UE a jak ktos jest na ekranie to nic ;/
PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen [$monsteraround.1 >= 1] {istargeting say "exevo love epic"} | ifplayeronscreen useoncreature 3170 target
lub
PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen [$monstersaround.1 >= 1] {istargeting say "exevo love epic"} | ifplayeronscreen useoncreature 3170 target
lub
PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen [$mcount."$m.name == 'nazwa' && $mp >= xx" >= 1] {say "exevo love epic"} | ifplayeronscreen useoncreature 3170 target
nazwa - nazwa potwora, kt?ry ma atakowa? z ue. Ju? innych pomys??w nie mam spr?buj te wszystkie skrypty.
xx - ilo?? many przy kt?rej ma wali? UE
Jak kt?ry? zadzia?a to napisz mi na prywatn? wiadomo?? lub zostaw notk? w profilu.
Eh:/ No niestety nie dzia?a skrypt, na macro podszed?em normalnie do postaci i ona nawet sie nie wylogowa?a, a pz nie mia?a:( Nie wiem czy to ma to do czego? ale ja mam ElfBota NG 8.54
PHP:
auto 100 foreach 'floorplayers' $var if [$var.name != $self.name] {logout}
Spr?buj to.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Gdy mana spadnie do X u?yj potiona daj?cego mane.
Dane: 125
Inne: -
 

Kolotyty

New User
Joined
Sep 26, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: gdy ma wi?cej ni? 50 item?w o id 237 idzie do labela start
Dane: 237 - strong mana potion, 50 - minimalna ilo?? do dalszego siedzenia na respie
Inne: Pr?bowa?em ju? zrobi? takim czym?:
countitemsvisible 237
if $itemcount.237 > 50 gotolabel start
ale nie dzia?a, bot mija ten waypoint i idzie do nastepnego, czyli wraca do miasta

@edit
nie wa?ne, ju? dzia?a, za to prosz? o pomoc z tym:
http://tibia.net.pl/poszukuje/459134-elfbot-zabieranie-assassinek-z-depo.html#post1181103

Czyli:
Opis skryptu: po deposicie item?w z hunta otwiera depot locker (co juz mam) i zabiera assassinek stamtad (do 300) do Purple Backpack.
Dane: id assassinek - 7368, containery: z Depot Locker (3502) do Purple Backpack (2868)
Inne: nic

I jeszcze pytanie, jak zrobic, przy depositerze (mam 10 orange backpack'?w w Lockerze) ?eby po zape?nieniu pierwszego wk?ada? itemy do drugiego?

Z g?ry dzi?kuj? za wszelk? pomoc.
 
Last edited:

cysiek1992

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: skinowanie potworow innaczej uzywanie obsidian knife na ciala potworow. Postac skinuje tylko deady potworow w okol siebie i sie zatrzymuje po skinowaniu ciala tak aby stal z 3sek i biegnie dalej.
Dane:
Inne: Gram na ots i skrypt na obsidianie nie chodzi ;/ Poprostu sie zacina
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: gdy ma wi?cej ni? 50 item?w o id 237 idzie do labela start
Dane: 237 - strong mana potion, 50 - minimalna ilo?? do dalszego siedzenia na respie
Inne: Pr?bowa?em ju? zrobi? takim czym?:
countitemsvisible 237
if $itemcount.237 > 50 gotolabel start
ale nie dzia?a, bot mija ten waypoint i idzie do nastepnego, czyli wraca do miasta
@edit
nie wa?ne, ju? dzia?a, za to prosz? o pomoc z tym:
http://tibia.net.pl/poszukuje/459134-elfbot-zabieranie-assassinek-z-depo.html#post1181103
Czyli:
Opis skryptu: po deposicie item?w z hunta otwiera depot locker (co juz mam) i zabiera assassinek stamtad (do 300) do Purple Backpack.
Dane: id assassinek - 7368, containery: z Depot Locker (3502) do Purple Backpack (2868)
Inne: nic
I jeszcze pytanie, jak zrobic, przy depositerze (mam 10 orange backpack'?w w Lockerze) ?eby po zape?nieniu pierwszego wk?ada? itemy do drugiego?
Z g?ry dzi?kuj? za wszelk? pomoc.
Regulamin tematu:
6. Nie wykonuj? waypointy?w, targeting?w, icon czy te? cave bot hotkey.
Do waypoint?w zaliczam tak?e action skrypty, kt?rych nie robi?.
Opis skryptu: skinowanie potworow innaczej uzywanie obsidian knife na ciala potworow. Postac skinuje tylko deady potworow w okol siebie i sie zatrzymuje po skinowaniu ciala tak aby stal z 3sek i biegnie dalej.
Dane:
Inne: Gram na ots i skrypt na obsidianie nie chodzi ;/ Poprostu sie zacina

PHP:
auto 200 skin 1 id id id id
id - id cia?a, jak nie dzia?a ci ten skrypt to innego Ci nie zrobi?.
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Archimonde nie odpisales na PW, a kazales na nie pisac, wiec..
Najpierw przeczytaj post potem kasuj ;]
Notka moderatorska:
A ja swoje pisa?em na temat niedzia?aj?cych skrypt?w oraz pisania na ich temat w temacie.//Archimonde
 
Last edited by a moderator:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Oficjalnie og?aszam, ?e zamykam temat, poniewa? problemem u?ytkownik?w jest przeczytanie prostego regulaminu i przystosowanie si? do niego. Takie zachowanie jest por?wnywalne do braku szacunku do osoby, kt?ra za was co? robi, a ja nie b?d? robi? nic skoro macie problem z czytaniem. ?egnam.
 
Status
Not open for further replies.
Top