What's new

[Korzonek] Gallery.

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Tak wi?c i ja spr?buje swoich si? w mappingu.
Witajcie :
16286738.png

mapa2y.jpg

mapa3.jpg
Regards.
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: [Korzonek] Gallery.

First !, wida? ?e pr?bujesz i ?e to twoje pocz?tki. Nie jest ?le ale i nie jest dobrze. Pr?bujesz odpowiednio ??czy? bordery, pr?bujesz nie nar?ba? niepotrzebnych rzeczy. Du?o miejsc zostawiasz pustych co sprawia ?e mapa jest do dupy. Mapa jest jak narazie s?aba, czekam na wi?cej.
Pozdrawiam
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: [Korzonek] Gallery.

Nie wstawiaj prac z czarnym t?em, do chuja.1 praca gdyby nie to t?o, by?aby kozacka, w drugiej wstawi?e? z?e bordery podziemnych ?cian, nie mo?esz na ten sam sqm da? normalnego groundu/bordera.
7/10, ?wicz.
 

uszatek70

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: [Korzonek] Gallery.

Je?li to twoje pierwsze prace to s? wykonane odpowiednio tylko te bordery.
@UP:Zgadzam si? z tob?, nie wystawiaj swoich prac z czarnym t?em.
Pozdrawiam Niewazny
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Korzonek] Gallery.

Huh, musz? przyzna?, ?e jestem mile zaskoczona. Twoje prace prezentuj? ca?kiem przyzwoity poziom. Dopatrze? si? mo?na, co prawda, kilku b??d?w, niedoci?gni??. Skalisty ground czy te? deseczki na kamiennej posadzce nie pasuj?. Nie bardzo te? wiem czemu s?u?y? ma ten kamienny murek przy schodach. ?wicz, mapij dalej. Idzie ci coraz lepiej. : )
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: [Korzonek] Gallery.

No c?? bardzo dobre prace.
Du?o detali i szczeg???w, jednak jest par? b??d?w i niedoci?gni??.
W drugiej przyk?adowo u?y?e? z?y border, ale to nic ^^ Cz?owiek uczy si? na b??dach. Po za tym nie u?ywasz tych auto border?w, jak co nie kt?rzy (+).
Ocena 8/10
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Korzonek] Gallery.

Praca troch? przypomina m?j styl sprzed kilku lat, nie jest ?le, ale nie wszystko tu pasuj?, szare skalne bordery kt?re u?y?e? brzydko wygl?daj?, ca?o?? wygl?da tak nijako i troch? monotonie, ale wida? popraw? w por?wnaniu do twoich map z motm : D Powodzenia!
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Korzonek] Gallery.

Tak na refresh dwie nowe prace :) :

1.
31131745.png
2.
xd2u.png
P.S - zamiast tego lizarda powinny by? czerwone ro?liny lecz w map edytorze jest b??dne id.

Regards,
Korzonek.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: [Korzonek] Gallery.

Co? d?ugo czeka?em na nowe prace, tym razem skomentuje.

A wi?c tak...Prace bardzo mi si? podobaj?, a w szczeg?lno?ci te pierwsze, widac, ?e si? starasz, a to jest bardzo wa?ne.
Wiadomo, jakiej? pr0 el0 kogz rewelacji nie ma, ale jest bardzo, bardzo dobrze, jestem pewien, ?e po?wi?ci?e? tym pierwszym pracom wiele czasu i stara?, du?ym plusem jest to, ?e nie u?ywasz autobordera i starasz si? ??czyc i mieszacz bordery, co nadaje jeszcze lepszy efekt i urozmaica twoj? prac?.
Jedyne co mi si? w tych pierwszych pracach nie podoba, to to, ?e ko?ci po jakim? potworze/zwierz?ciu i cz?owieku umie?ci?e? na borderze od ?cian podziemnych, takie co? powiniene? raczej umiescic na borderze, pozatym co do tych prac nie mam wi?cej zastrze?e?.
By?y s?owa pochwa?y, b?d? s?owa krytyki, odnios? si? tutaj do dw?ch ostatnich screen?w...
Widac, ?e si? bardzo rozleniwi?e?, prace s? do niczego, pozatym ?le robisz screeny, no i mo?e od tego zacznijmy...No wi?c tak, kiedy chcesz zrobic screena, wejd? w options>graphics>advanced i ZAZNACZ "Don't Stretch/Shrink Game window., wtedy rozdzielczo?? ekranu idealnie dopasuje si? do gry, a jako?c screena b?dzie super, co bardzo poprawi efekt nawet brzydkich prac.
Skoro ju? umiesz robic screeny, to czas na komentarz do tych ostatnich prac, a wi?c s? one beznadziejne, tak, tak...
Wszystko zrobi?e? na odwal, byle jak porozwala?e? i troch? mi tu ?mierdzi autoborderem, chcia? przy drdze brak border?w! Nie wiem czy o nich zapomnia?e?, czy te? nie, bo takie b??dy to naprawd? newbie robi?, widz?, ?e stara?e? si? co? zrobic ze ?cianami, takie po??czenie ?cian nawet mi si? podoba, poniewa? widac, ?e s? robione bez autobordera i ?adnie pomieszane, lecz to nie wszystko, mog?e? je jako? urozmaicic rzeczami w zak?adce "Habelanges", b?d? archiwenture, mowa tu o o r??nych naro?lach itp. Zaj?yj r?wnie? do zak?adki Nature, tam znajdziesz najwi?cej rzeczy, kt?rymi urozmaicisz swoje prace, ci?gle m?wi? o palecie RAW, terrian i doddat omijaj szerokim ?ukiem!
Ko?cz?c moj? wypowied? podam Ci ostatni? rad?, nigdy, ale to nigdy nie wstawiaj niedoko?czonych prac i staraj si? bardziej mieszac bordery i groundy, tak jak to pokaza?e? na pierwszych poracach.

Szczerze m?wi?c zawiod?em si?, kiedy zobaczy?em te ostatnie prace, poniewa? one powinny byc lepsze od poprzednich, ale mo?e to dlatego, ?e zrobi?e? tak? du?? przerw? od mappingu.
No c??...miejmy nadziej?, ?e ten komentarz i moje rady zmotywuj? Ci? do daleszego, no i oczywi?cie lepszego mappingu!

Powodzenia!
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Korzonek] Gallery.

Bardzo ?adne prace. Widz? ?e nie u?ywasz auto bordera. Twoje prace mi si? podobaj?.

Ocena - 9/10

?wicz dalej =)

@@@100 post@@@
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Korzonek] Gallery.

ehh w niekt?rych miejscach brak zako?cze? border?w.
Prace s? na poziomie ?rednim, niekt?re elementy s? nie potrzebne, nie dawaj nigdy niesko?czonych prac bo czarne pola psuj? klimat. ?wicz dalej
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: [Korzonek] Gallery.

Nie podoboba mi sie ta krew na trumnie na Zdj. nr. 1.
Nie jara mnie to ;s niee
Popracuj nad BORDERAMI!!
Pozdrawiam!
 

ManiekQqQ

User
Joined
Sep 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: [Korzonek] Gallery.

Mi sie nawet podoba a szczegulnie ze to twoj poczatek :) hym... tylko niewiem po co te czarne luki zostawiasz ;/ to mi sie niepoodoba ale ocena 7/10 ;)
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Refresh! ; o

6jm5nm.png

Nie doko?czone.

Regards,
Xaviz.
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Jak na pocz?tek prace s? ?adne. Te pierwsze prace to kompletny nie wypa?, dobry pomys?, lecz wykonanie do duupy. U?y?e? sporo niepotrzebnych rzeczy, jaki? murek, korzenie, drewniay ground ze statku, k?pki trawy na drzewach i na dodatek to ognisko, ?eeeeee. Ostatnia praca jest nawet, nawet, ale co ona przedstawia? Domek jak domek, ten s?up w tych ?cianach OMG!!! co to ma by??

Powodzenia i ?wicz ;)
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Widz?, ?e dopiero zaczynasz zabaw? z mapping'iem, znaczy tak mi si? tylko zdaj?, je?li si? myl?, to mo?esz mnie poprawi?. Je?li chodzi o poziom detalizacji (chyba nie ma takiego s?owa, ale powiniene? si? kapn??) terenu, to wszystko jest "cacy" - wszystko dodajesz z odpowiedni? rozwag? i gustem, co mi si? bardzo podoba?. Jest nawet r??nica mi?dzy ostatnim screenem, a pierwszymi - to jako?? zdj?? - kt?ra jest wa?na w ?wiecie mappingu.​
Oczywi?cie jest kilka technicznym b??d?w - ale to wy??cznie drobnostki, cho? m?g?bym tutaj jeszcze podyskutowa?. Na pewno niszczy to wygl?d mapy, psuje ca?o??!​
6jm5nm.png
Czerwony kolor (nie u?yje, bo wiem ?e to kolor administrator?w) to odno?nie tej kolumny, i og?lnie tego chaosu dooko?a, uwierz mi, ?e taka sztuczka si? nie sprzeda - na pewno. Kolor niebieski (ciemny) oznacza, ?e zapominasz o takich specjalnych ko?c?wkach do obramowania, nie chc? mi si? teraz ich ci pokazywa? - ale powiniene? si? skapn?? patrz?c na inne mapy, bo wydajesz si? by? m?dry po postach i po posadzie na forum. Tyle wpada na pierwszy rzut oka - reszta jest bardzo pi?kna. Wybacz, nie dam punktu reputacji, bo mapa mnie nie urzek?a, mo?e kiedy? ;)
To m?j setny post - oby takich wi?cej!
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Kontynuacja mapy :)

98530546.png

Regards,
Xaviz.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
xD

xD

Kwadratowe brzegi rzeki. Widz? brak border?w przy ogr?dku. U?y?e? sporo niepotrzebnych element?w takich jak: pos?g, kotwica, ster i te deski oraz gruz na pustyni. Jakby? doda? tam jaki? domek, statek to by mog?o co? zosta?, ale tak samo jak stoi to nie widz? wi?kszego sensu, ?eby te owe rzeczy si? tam znalaz?y. Na tym pustynnym brzegu widz? te? ulicznego grounda (lewy dolny r?g) Po kiego grzyba on tam jest? xp

To chyba tyle, czekam na wi?cej.

Powodzenia!!
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Ma?a zimowa :

xdddddc.png

Ma?a natura (Thanks for Batis <3) :

xdddd2.png
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Xaviz] Gallery.

Odp: [Xaviz] Gallery.

Nie, nie r?b takich ma?ych!
Ostatnia praca mi si? nie podoba, nie przedstawia nic nadzwyczajnego, ogromnym minusem s? jej rozmiary.
Wi?cej napisac nie mog?, bo nie ma co ocenic.

R?b wi?ksze prace.

S? ma?e bo si? dopiero ucz? :) //Korzonek.
 
Top