What's new

Motoryzacja - og?lnie.

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Witam czy zna kto? bardzo dobre forum dla starych wyjadaczy dok?adnie rzecz m?wi?c na forum ma byc dzia? o Audi B3 lub o audi ca?e forum :)
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Witam, jaki skuter mi polecacie do oko?o 1000 euro oczywi?cie z silnikiem 50ccm. A i czy lepiej taki skuter kupi? tu u nas w Polsce czy we Francji?
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Witam, jaki skuter mi polecacie do oko?o 1000 euro oczywi?cie z silnikiem 50ccm. A i czy lepiej taki skuter kupi? tu u nas w Polsce czy we Francji?

To ja Ci polec? taki o to skuterek:


Szczeg??y znajdziesz klikaj?c w powy?szym linku.

Musz? powiedzie?, ?e mi si? spodoba? w dodatku ma nawet fajny kolor ; )

Kosz: 3 621 PLN, czyli 1000 EURO z pewno?ci? Ci wystarczy :)

Pozdrawiam,
vBio.
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Umh... Mam takie pytanko. Mam kat. B1. Czy za jazd? samochodem przekraczaj?cym mas? w?asn?, r?wn? 550kg. , czyli zwyk?ym samochodem, mog? przy pierwszym z?apaniu da? zakaz prowadzenia auta na 2 lata?(To jest jedna z mo?liwo?ci). Mieszkam w Krakowie.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Witam, jaki skuter mi polecacie do oko?o 1000 euro oczywi?cie z silnikiem 50ccm. A i czy lepiej taki skuter kupi? tu u nas w Polsce czy we Francji?
Nie kupuj tego, czego Ci poleci? vBio... Lepiej kupi? u?ywan? ;) Oczywi?cie lepiej we Francji kupi?, ale musia?by? poszuka? wtedy we Francji.
 
Last edited:

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Kupno we Francji to dla mnie nie problem, tylko czy jest za sprowadzenie skutera z Francji do Polski jaka? op?ata tz. "c?o".
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Umh... Mam takie pytanko. Mam kat. B1. Czy za jazd? samochodem przekraczaj?cym mas? w?asn?, r?wn? 550kg. , czyli zwyk?ym samochodem, mog? przy pierwszym z?apaniu da? zakaz prowadzenia auta na 2 lata?(To jest jedna z mo?liwo?ci). Mieszkam w Krakowie.

Stanie si? z tob? to, co sta?o by si? z kim? kto ma trzyna?cie lat i nie posiada karty motorowerowej, jad?c w pizdu skuterem i przy kontroli odwie?li by ci? do domu, a skuter do odbioru z parkingu przez doros?ego. Podejrzewam, ?e kilka kilo by ci odpu?cili, je?eli jechal by? maluszkiem.

Kupno we Francji to dla mnie nie problem, tylko czy jest za sprowadzenie skutera z Francji do Polski jaka? op?ata tz. "c?o".

Nie ma granic to nie ma celnik?w, a jak nie ma celnik?w to nie ma c?a. Skuter najlepiej sprowadza? z kraj?w dobrych dr?g, bo wtedy silnik i amortyzatory s? zadbane.
 
Last edited:

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

No dobra za c?o sie nie p?aci ale czy przy rejstracji nie trzeba bedzie p?aci? za to ze skuter jest sprowadzony?
 

24na Dobe

New User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
8
Reaction score
6
Age
30
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

No dobra za c?o sie nie p?aci ale czy przy rejstracji nie trzeba bedzie p?aci? za to ze skuter jest sprowadzony?


Mieszkam w Dani i gdybym chcia? sprowadzi? tutaj auto czy skuter z polski musia? bym zabuli? im po?ow? warto?ci tego sprz?tu + przerejestrowanie... Nie jestem pewien czy w drug? stron? jest tak samo, ale wydaje mi si? ze na pewno musia? by? zap?aci? jaki? %.
 

darekmen

Active User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Motoryzacja - og?lnie.

Witam, potrzebuj? opis z ilustracjami wymiany termostatu w golf 3 1.8 benzyna z '92 roku wraz ze wszystkimi inf., typu czy potrzeba zwracac na cos specjalna uwage przy kupnie termostatu
 
Top