What's new

Aktywni - Wasze propozycje

Status
Not open for further replies.

Dasper

Active User
Joined
Nov 25, 2010
Messages
99
Reaction score
19
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Krzysieq - istna fabryka post?w, codziennie pisz? miliony post?w, jest to idealny kandydat na to stanowisko.

Mo?na by? fabryk? post?w, ale pozbawionych sensu. W jego przypadku z wypowiedzi wcze?niej, wynika ?e tak w?a?nie jest.
Jak ju? dajecie propozycje, to dawajcie kogo? "ogarni?tego" a nie znajomego..

Regards,
Dasper
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja tu osobie nie b?d? pisa? ani zg?asza? swojej osoby bo by?o by to nie fair dla innych u?ytkownik?w, ale na chwile obecn? nie mam zamiaru zmienia? forum, chyba jedynie ?e angloj?zyczne fora b?d? przegl?da? dla poszerzania swojej wiedzy jak to do tej pory mia?o miejsce, ale jak wchodzi?em do ?ycia tego forum dzi?kowa?em takim osob? jak: Drako, Budzik, Miki i wiele innych, a co do stanowisk aktywnego z mojej strony proponuje: Budzika (Ch?tny zawsze do rozmowy i do pomocy), Arts18 (Dobry mapper, s?aby skrypt-er, ale na map edytorach si? zna), Doman08 (o nim jako? nie mam wyrobionej opinii), Aragornkk (Dobry skrypt-er jak nie bardzo dobry). To na tyle z mojej strony dzi?ki ?e mog? jako? pom?c z t? rang? dla aktywnych, ale mam ma?? pro?b? wy bierzcie kogo? godnego tej posady.


Pozdrawiam,
Xart.
 
Last edited:

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Mo?na by? fabryk? post?w, ale pozbawionych sensu. W jego przypadku z wypowiedzi wcze?niej, wynika ?e tak w?a?nie jest.
Jak ju? dajecie propozycje, to dawajcie kogo? "ogarni?tego" a nie znajomego..
Regards,
Dasper


Faktycznietak jest i k?ania si? pytanie dlaczego ? Chyba kto? co? powinien z tym zrobi? (oczywi?cie kadra) a nie dzi?kuj? za Twojego posta i my?l? ?e to co? za?atwi... nie chce nikogo krytykowac bo i tak du?o s??w pada na ten temat na forum no ale m?wie to co my?l?. ;)
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Na chama szukacie nowych kandydat?w. Na dzie? dzisiejszy znam tylko dw?ch odpowiednich ludzi. Wiele os?b robi tak, ?e tydzie? jest aktywnym i pomocnym. W rzeczywisto?ci robi? to, poniewa? chc? zosta? zauwa?eni i dosta? kolorek. Du?o os?b z rang? "aktywny" powinni zosta? zdegradowani, m.in. Ichtio. . .​
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja zaproponuje u?ytkownika [user]Oskar[/user]. Pisz? du?o warto?ciowych i pomocnych post?w. Pomaga rozwi?zywa? liczne problemy w dziale Pomoc z OT. Nie b?d? si? bardziej rozpisywa? bo wystarczy zerkn?? w jego profil
 
Last edited:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Wiadomo??
Niestety, nie znaleziono wynik?w dla podanych kryteri?w.
Oskar? Z tego ci mi wiadomo nie jest zbyt mi?y dla innych u?ytkownik?w. Pomijaj?c fakt i? otrzyma? niegdy? bana. Wi?kszo?? post?w wbi? w temacie na tworzenie potwork?w 8.1. Wystarczy odpali? program i Ctrl+c, Ctrl+v.
@Proponuje r?wnie? u?ytkownika Xart Irok. Jego sta? na forum, liczba reputacji oraz post?w m?wi sama za siebie.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja proponuje ZoZoLeK9164 jest aktwyny, ma o wiele wi?cej pkt. reputacji ni? post?w.
Pozdrawiam!
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Witam.
Ja proponuj? swoj? kandydatur?. Moje argumenty s? proste i jedno znaczne:

- Odwiedzam cz?sto forum.
- Ch?tnie pomagam nowym u?ytkownikom
- Udzielam wskaz?wek dla nowicjuszy w Mapperstwie
- Staram si? pomaga? w problemach graczy / Pomoc OT/ ( Znam si? na serwerach/skryptach/ itp )


Mo?e i nie mam du?ej ilo?ci post?w, ale staram si? przeznaczy? ka?dy (Mo?e nie ka?dy) post na pomoc. Nie wypowiadam si? g?upio i nie potrzebnie w tematach.


Pozdrawiam, Mix Dem
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

@Edwand
To, ?e kto? ma wi?cej reput?w ni? post?w nie znaczy, ?e jest aktywny. Zozolek wi?kszo?? nabi? w swoim temacie z sygnaturami.

@Top
Dodam jeszcze jedn? propozycj?. U?ytkownik Krzysieq. Tak, prawda czasem zachowuje si? jak pajac itp, ale cz?sto si? udziela i pomaga. Jego ilo?? post?w i reputacji o tym ?wiadczy.
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Dawno nikt nie by? proponowany, lecz trzeba przerwa? t? pass?. Od dw?ch dni obija mi si? po oczach, taki nick, jak Dasper. Przegl?daj?c jego profil zobaczy?em, ?e posiada bardzo duzo punkt?w reputacji, oraz post?w, kt?re w wi?kszo?ci s? pomoc?.
Moim skromnym zdaniem, odpowiednia osoba, na odpowiednie stanowisko.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Oskar? Z tego ci mi wiadomo nie jest zbyt mi?y dla innych u?ytkownik?w. Pomijaj?c fakt i? otrzyma? niegdy? bana. Wi?kszo?? post?w wbi? w temacie na tworzenie potwork?w 8.1. Wystarczy odpali? program i Ctrl+c, Ctrl+v.
@Proponuje r?wnie? u?ytkownika Xart Irok. Jego sta? na forum, liczba reputacji oraz post?w m?wi sama za siebie.
Oskar to by?y moderator. Ctrl+c ctrl+v to mo?e ty robisz podczas prac domowych ale on ma talent do skrypt?w.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Proponuj? Krzy?ka. Jest pomocny, ma pe?no post?w i pkt. reputacji, jest du?o czasu na forum oraz zg?aszam swoj? kandydatur? (yeah) staram si? pomaga?, mam sporo post?w, nawet du?o reput?w i duu?o czasu sp?dzonego na forum.
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Hej, mo?e ja? Pomagam gdy tylko mam okacj?, ortograficznych b??d?w du?o nie pope?niam. Na forum jestem od 4 dni zarejestrowany, a by?em na nim ju? od lutego 2009. A co s?dz? - 65 post?w, 15 godzin na forum ju? sp?dzonych, 300 spojrze? na profil, 14 reput?w, 5 w 4 postach podzi?kowa?. A jak nie ja to Fluos, chyba zas?u?y?.​

@edit
@down
Patrz kiedy ja si? zarejestrowa?em i ile mam post?w a kiedy ty i ile masz...

Ty: Zarejestrowany 06 pa? 2008, Posty 62, 11 rep, 3 w 2 podzi?kowania
Ja: Zarejestrowany 28 gru 2010, Posty 66, 14 rep, 5 w 4 podzi?kowania

Zobacz zarejestrowanie... A z reszt? to nie na Zas?u?onego tylko na Aktywnego...​
 
Last edited:

Uzzio

Advanced User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
194
Reaction score
12
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

#up
Wed?ug mnie odpadasz, za ma?o post?w, ma?o reputacji, za kr?tko na forum siedzisz i nikt Ci? prawie nie zna... A wi?c do zas?u?onego to daleka droga kolego...
Tak, Fluos powinien nim by?.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

@Kamilem, Uzzio
A czy wy przypadkiem nie zauwa?yli?cie, ?e Fluos ma VIP'a? (facepalm)

Na razie nie mam ?adnych propozycji, moje pad?y wcze?niej.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Fluos to sporo zrobi? dla tego forum, gdzie zwykle to on co? organizowa?, mam tu na my?li konkursy i eventy. Dlatego jak najbardziej niech zostanie na stanowisku VIP'a.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Em, to dzia? na zg?aszanie user?w na stanowisko aktywnego, nie zas?u?onego...
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Kamcio003 - u?ytkownik stale udziela si? na forum, jego wypowiedzi s? na do?c wysokim poziomie.Jest bardzo lubiany na forum i pomocny, o czym ?wiadczy jego reputacja.
Post?w te? nie ma ma?o - to dobry kandydat.


@down.
Jakie? dowody?
Pozatym nie proponuj? siebie tylko kamcia003, ogarnij -.-
 
Last edited:

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Wiadomo, ?e ka?dy u?ytkownik d??y do bycia lepszym (nie licz?c mnie), i aktywny jest form? wynagrodzenia (tak jak poszczeg?lne rangi). Kamcio003 powinien zosta? nagrodzony.

//UP
Ty przecie? b?agasz na vt o reputacje, wi?c nie wiem czy to si? liczy.

#Down
Eeej ale ja nie chcem aktywnego, wtf? xD
 
Last edited:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Kamcio003 - u?ytkownik stale udziela si? na forum, jego wypowiedzi s? na do?? wysokim poziomie.Jest bardzo lubiany na forum i pomocny, o czym ?wiadczy jego reputacja.
Post?w te? nie ma ma?o - to dobry kandydat.
Ty te? masz du?o reputacji, ale z stwierdzeniem, ?e na forum jeste? lubiany bym si? zastanowi?.
Ale, tak - popieram. Kamcio003 si? nadaje.
#UP - aktywny ma prezentowa? sob? co? warto?ciowego. Ty pierdolisz bez sensu na SB ca?y dzie? i wpierdalasz ludzi, swoimi dziwnymi wypowiedziami i komentarzami. Zdecydowanie nie.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top