What's new

Oddam za free !!!

Status
Not open for further replies.

Jarek156

Active User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
53
Reaction score
0
Cze??! Nie b?d? si? tu rozpisywa? ale ostatnio przypomnia?y mi si? passy do 30 Knighta na ?wiecie Berylia...
Lecz taki lvl jest niesprzedawalny i pomy?la?em ?e go oddam za free mo?e kto? bd mia? z niego po?ytek.
Nadaje si? na bot knighta ma 60+ skila i eq...

Pomy?la?em ?e zrobi? taki konkurs...
Kto chce naprawd? te posta? niech napisze kr?tko dla czego chce t? posta?..
Aaa Ja wybior? jedn? osobe kt?ra otrzyma t? posta?.
Konkurs trwa do:
~~~13.12.2010r~~~
~~~17:00~~~
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
27
Odp: Oddam za free !!!

Chcia?bym dostac ta postac poniewa? nie mam ?adnego knighta a chcia?bym sprawdzic spele knighta po update.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Oddam za free !!!

Witam, chcia?bym dosta? t? posta?, poniewa? mam wielu koleg?w, kt?rzy graj? na berylia, wi?c ch?tnie bym z nimi pogra?.
My?l?, ?e dobrze zadba? bym o t? posta?, po wyskillowaniu zakupi? bym pacc, no i expi?.
P??niej by ju? si? jako? to potoczy?o...
 

Cin Cin

New User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Oddam za free !!!

witaj,jestem do?wiadczona w grze mia?am miedzy innymi rycerza 134 lvl lecz niestety zosta? on zhakowany ;/ je?li zdecydowa?by? mi si? odda? swa posta? zapewniam ze b?dzie ona po?ytecznie wykorzystana mianowicie pierwsze co zrobi? to zaczn? na niej skilowac po wbiciu odpowiednich skili kupie pacc i zaczn? expic po prostu b?d? na niej grac i masz gwarancje ze posta? nie b?dzie le?e? nie u?ywana.Gwarantuje ze posta? si? nie zmarnuje,wykorzystam ja po prostu do dalszej gry po haku ;]

Jakby co? to pisz na gg : 344608(cz?sto na niewidocznym)
 
Last edited:

zox15

Active User
Joined
Apr 26, 2010
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Oddam za free !!!

Witam ...

Mam du?e osi?gni?cia o Real Tibii. Mam te? 103 Master Sorca na Harmoni :)

interesuj? si? te? profesj? Knight .... lubi? przygody knightem wygodniej si? gra du?o hp i takie tam.... wyskilowa? bym go wykupi? bym pacca i na exp :) to jest m?j cel ...

je?eli moja odpowied? Ci? zach?ci?a prosz? pisz na PW :) pozdrawiam !!!
 

Pan Gwiazdor

Active User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Oddam za free !!!

Witam ...
chcia?bym t? posta?
Bo szukam przyg?d na innych ?wiatach .
Przyda mi si? ona ?eby nie zaczyna? od pocz?tku i szybko wbi? jaki? du?y lev.
A p??niej zobaczymy albo b?d? gra? dalej xD a? posta? b?dzie w czo??wce
Albo zostanie wymieniona
Masz pewno?? ?e go nie zmarnuje i niezostanie oddany na marne
A jak by? chcia? dalej gra? to mog? ci p?zniej da? kilka postaci z lev.15+ nie jest to best level ale mo?na ju? zaczyna? nowe przygody
Jak co? to pisz: 15817322
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Oddam za free !!!

To si? zapisze, a co tam. Rycerz by mi si? przyda? bo:
- zamierzam wr?ci? do Tibii
- planuj? gra? rycerzem
- nie chc? mi si? rozwija? postaci od samego pocz?tku.
Jak by?bym gotowy, to zakupi?bym PACC. Na Tibii si? znam, gram od 4 lat - je?li ma to, jakiekolwiek znaczenie.

Czy posta? ma wyrobiony RK, dajesz wraz z e-mailem? Mog? tak?e da? za ni? konto w jednej grze, pisz na GG po szczeg??y.
 

kubofonista

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
207
Reaction score
6
Odp: Oddam za free !!!

@wszyscy up. Pierdolenie o szopenie, nie pucujcie si? bo wiem ?e i tak wi?kszo?? z was po tygodniu zrezygnuje z najta.
 

lolek934

New User
Joined
Jun 7, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Oddam za free !!!

Witam.
Chcia?bym otrzyma? posta? g??wnie dlatego, i?:
1. Jest to knight wi?c moja ulubiona profesja. Wielce si? z ni? uto?samiam a szczeg?lnie na 30 lvlu. Je?li ma to jakie? znaczenie gram knightami od 5 lat. I na ots i na rl. Knight mi si? na pewno nie znudzi mog? wzi?? na ?wiadka samego Boga lub Cipsoft jak kto woli :D.
2. Jestem bardzo z?yty z ?wiatem Berylia. Je?li otrzymam tego knighta b?d?, tak jak przez ostatnie lata, utrzymywa? sw? patriotyczn? postaw? morduj?c Szwed?w, kt?rzy na tym serverze nienawidz? Polak?w i s? ich g??wnym wrogiem. B?d? wierny swej Ojczy?nie broni?c jej ze wszystkich si?. Mia?em ju? na tym serverze 42 knighta, jednak uleg? on hackowi.
3. Je?li nie wierzysz w moje s?owa sam zobacz jak zacznie nast?powa? kontra dla potopu szwedzkiego z XVII wieku. Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top