What's new

-Windows XP Zew IP

Status
Not open for further replies.

thel gilius

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
203
Reaction score
2
Witam Mam Problem Z Zew IP!!
Po Wejsciu na whatismyip.com pokazuje mi zew ip wiec ok mam zew ip wlaczam serwer ots proboje sie polaczyc u kumpla nieda sie! a np stawiam serwery do gier np: fear combat / serious sam 2 (dzialaja na portach 26000-29000) I Dziala Wszystko normalnie.. po kilku minutach w tych grach mam okolo 5 graczy!! Dodam Ze Posiadam Router D-Link W Ktorym Nic Niezmienialem...
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Zew IP

Widocznie konfiguracja twojego config.lua jest niepoprawna. No i ewentualnie twojemu koledze lub tobie co? mo?e blokowa? port 7171/7172, ale jeszcze si? z tym nie spotka?em.
 

FILONEK

Active User
Joined
Aug 18, 2008
Messages
110
Reaction score
6
Age
31
Odp: Zew IP

Jak mia?em tak samo, kiedy? odblokowa?em porty, a w tej chwili tak jak by operator mi zablokowal opcje otwierania portow :/
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Zew IP

<-- Wpisz swoje IP (podane na stronie), przepisz je do dolnej rubryki i naci?nij "Sprawd?". Je?li stwierdz?, ?e masz Publiczne IP to nie wina port?w.
 

thel gilius

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
203
Reaction score
2
Odp: Zew IP

Mam Zewnetrzne

@outsect Dziwne Otslist.eu Ma Zablokowane Porty?

Dzwonilem Do Operatora Internetu I Wmawia Mi Ze Mam Zew IP! Omijajac Router Jest To Samo Co Z Routerem! Wioec To Wina Chyba U Nich nie?.. Od 2 Lat Tak Mam I Od 2 Lat Mialem 3 Komputery I Na Zadnym Niechodzilo..

Po 2 Nierobcie Ze Mnie Idioty Mam Serwer Do Otsa Na Dedyku Wiec Chyba Wiem Co To Config.lua I Umiem Go Ustawic Prawda?..
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: Zew IP

Mam to samo. Ten sam router i ten sam Problem. Pisze ?e mam zew ip ale tylko ja moge gra?. Mo?e to przez router ?
 

thel gilius

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
203
Reaction score
2
Odp: Zew IP

To Nie Router Gdyz Nawet Jak Wepne Kabel Prosto W Swoj Komputer Nadal Nikt Niemoze Wejsc
 

Shredder

User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
43
Reaction score
7
Odp: Zew IP

A mo?e po prostu firewall blokuje? Jak nie masz firewalla to nie mam pomys?u, a jak masz to wy??cz.
 
Status
Not open for further replies.
Top