What's new

Depo

Status
Not open for further replies.

Hemick

Active User
Joined
May 11, 2008
Messages
132
Reaction score
2
Witam ostatnio mi si? nudzi?o wi?c postanowi?em troszeczk? pomappowa? :) Oceniajcie i m?wcie co robie ?le.
1231k.jpg

1232yy.jpg


1233d.jpg

Podziemia
1234am.jpg

Zapomnialem doda? ?e tak, to moja 1 praca :p
@edit
Zmienilem par? b??d?w i dodaje nowe ss-y :p
 

Vertical55

New User
Joined
Dec 23, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Depo

Po 1, Czy to jest pierwsza praca? Je?li tak to:

Widz? ?e chcesz dawa? nawet du?o detali, jednak ci to nie wychodzi. Ale jak to twoja pierwsza praca to wysz?a ci ?rednio. Mam kilka zastrze?e? np. Nie dawaj do pomieszcze? grounda typu: Trawa, Chodnik, Mech itd. bo to nie zawsze wygl?da ciekawie. Oceni? bym na 4/10. I.. Nie mapuj z nud?w - bo te prace w?a?nie wychodz? najgorzej!

A jak jeste? mapperem od d?ugo to:

Nie oceniam bo wiesz ?e ci to s?abo wysz?o. Oceni? bym na 1/10 - za ch?ci.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Depo

Nawet nie ma co ocenia?, mapa kwadratowa w dodatku nic na niej nie ma. Praktycznie zero detali, w sumie tylko dywan, kanapa, i kilka bajzli. I jakim cudem w depo na ziemi s? kamienie i dziury w ziemi ? 0,5/ 10 za to co?, bo nie wiem jak to nazwa?.
 

Kotlinos

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
129
Reaction score
12
Odp: Depo

no w?a?nie.. Depo jest ponure i nie wiem czy ma tak odzwierciedla? mroczn? traw? za ?cianami czy jeszcze potem co? dorobisz...

M?wi?c szczerze prace s? s?abe.. za ma?o szczeg???w, i og?lnie bardzo prosta budowa 1/10 za ch?ci

pozdrawiam
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Depo

Brak pomys?u, wyobra?ni, ?adu i sk?adu, wszystko wygl?da jak z r?k osoby pierwszy raz otwieraj?cej program do tworzenia map. Kwadraty, s?aba detalizacja wszystko to bij? me przero?ni?te ego na twarz, czuj? si? pierwotnie zg?adzony.
Mam takie ma?e zapytanie, czy mappujesz na powa?nie czy dla pieprzonej frajdy?
 

Shadow Wolf

New User
Joined
Jan 10, 2011
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Depo

Hmmm... S?abo nie powiem, ?e nie... R?b inaczej bramy, i nie u?ywaj auto-bordera, bo to katowanie mapy... Urozmaicaj budynki nie pozw?l ?eby by?y kwadratowe bez pomys??w! Dawaj natur? w mie?cie i ?ci?nij troch? to i dodawaj jakie? elementy dekoracyjne...

Ocena: 2/10.
Na pobudzenie do dalszych dzia?a? : D
 
Status
Not open for further replies.
Top