What's new

Oskary Tibia.net.pl 2010

Status
Not open for further replies.

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Witajcie, drodzy u?ytkownicy oraz kadro Tibia.net.pl. Jak wiadomo, od 2 lat organizujemy Oskary podsumowuj?ce dzia?alno?? kadry oraz u?ytkownik?w naszych forum. Ma to za zadanie doceni? pracowito?? kadry, ambicje u?ytkownik?w, wk?ad spo?eczno?ci w rozw?j forum - ukaza?, kto w danym roku, okaza? si? najlepszym i kto - wed?ug u?ytkownik?w - okaza? si? osob?, kt?ra najbardziej zas?u?y?a na bycie najlepszym w danym roku. W bie??cym roku, kategorie, w kt?rych mo?ecie g?osowa? do ko?ca roku (czyt. 31 grudnia 2010r. godzina 0:00), to:

  • Administrator roku
  • Globalny moderator/manager roku
  • Moderator tematyczny roku
  • Najsympatyczniejszy Support/Aktywny/Redaktor roku
  • Najsympatyczniejszy Zas?u?ony/ VIP roku
  • U?ytkownik roku
  • Objawienie roku
  • Pajac roku (osoba, kt?ra w tym roku okaza?a si? najmniej przychyln? oraz najbardziej irytuj?c? i zas?uguj?c? na miano tego okre?lenia)
  • Pomocnik roku
  • Najlepszy skrypter roku
  • Najlepszy mapper roku
  • Spammer/nabijacz roku
  • Najzabawniejszy post roku
  • Najzabawniejszy temat roku
  • Najlepszy artyku? roku
  • Najlepsze zdj?cie/screen roku (chodzi tu o zdj?cia tibijskie, nie zdj?cia twarzy/miejsc)
  • Pisarz roku (osoba, kt?ra w tym roku wykaza?a si? najlepsz? znajomo?ci? pi?miennictwa - nie tylko, je?li chodzi o artyku?y, ale tak?e o posty, a raczej ich sens j?zykowy i gramatyczny)

Nominowani administratorzy:
elDiamond
Irmafos
Kazia
Mephisto
Miki
Mi?osz
Ognisty
Speeder

Nominowani globale/managerowie:
Beoska
Blackq
Dacomos
Irmafos
Kamil
Korzonek(Xaviz)
Magic
Mephisto
Michalekk
Miki
Nya
One
Ognisty
Seylit
Selius
Sentil
Ray
Roulette
Vrael

Nominowani moderatorzy/moderatorzy pr?bni:
7MS
Archimonde
Avrellius
Batis
Budzik
Chajtek
Chris
Constantine
Czempion
Doman08
Dtp
Drexav
Eturl Sous
Flaay
Fluos
Fragles
Frags
Irmafos
Kamil
Kate Sayuki
Kazia
Korzonek(Xaviz)
M@rtin
Magic
Matrix
Marcin24
Matre
Mikepall
Morrigan
Nemo
Nights
Nioh
One
O e m
Oskar
Overnage
Sassin
Selius
Sentil
Sinner
Ravegon
Roulette
Van der Bany
vBio
Xanosta
Xayan
Xemronn

Reszty os?b nie podajemy - gdy? macie mo?liwo?? wyboru, a ca?a lista nie jest tak obszerna - do tego wi?kszo?? jest Wam znana. Jak wida?, na li?cie znajduj? si? osoby, kt?re aktualnie posiadaj? konta (osoby, kt?rych konta zosta?y usuni?te, nie znajduj? si? na li?cie os?b nominowanych, co za tym idzie, nie mo?na na nie g?osowa? - je?eli tak si? zdarzy, g?os nie b?dzie brany pod uwag?)

To wszystko, je?li chodzi o tegoroczne Oskary - g?osy do ka?dej nominacji mo?ecie mi wysy?a? poprzez prywatn? wiadomo?? do ko?ca tego roku - w styczniu zostan? podane wszelkie wyniki g?osowania, oraz zostan? rozdane Oskary. ?yczymy powodzenia nominowanym i zapraszamy do g?osowania!
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Chcia?bym tylko oznajmi?, i? kategorie: najlepszy artyku?, post, temat, screen nie s? tylko po to, by?cie mi podawali nicki - chcia?bym otrzymywa? tak?e odno?niki do danych temat?w/post?w/artyku??w i screen?w, bo w przeciwnym wypadku nie ma to ?adnego sensu.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Ty to jeste? t?py... Support zosta? zawieszony ale jednak funkcjonowa? przez ca?y rok, wi?c b?dzie mo?na g?osowa? na te osoby...
Na "te" osoby, to znaczy kogo? Mamy zgadywa? kto by? supportem, czy mo?e prowadzi? dochodzenie? Je?li ma to dzia?a? na tej zasadzie, to mo?e kto? podrzuci list? os?b, kt?ry by?y w supporcie? Bo jak na razie, to tak jakby g?osowa? na najlepszego ex-moderatora... Przecie? byli przez jaki? czas, wi?c dlaczego by ich nie nagrodzi??
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Byli moderatorami, ale nie w tym roku, logiczne chyba, tak? Poza tym, je?li nie pami?tasz, czy kto? by? w supporcie, to chyba na niego nie zag?osujesz, proste?
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Byli moderatorami, ale nie w tym roku, logiczne chyba, tak? Poza tym, je?li nie pami?tasz, czy kto? by? w supporcie, to chyba na niego nie zag?osujesz, proste?
Tak, ale je?li b?d? wiedzia? kto, to b?d? m?g? przejrze? posty itp.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Zg?aszam swoj? kandydature jako niezalezny u?ytkownik forum .
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Odno?nie waszych g?upich post?w, g?osujecie na tych kt?rzy si? wyr??niali w tym roku, kt?rych dobrze zapami?tali?cie w supporcie, kadrze i innych kategoriach, kt?rzy tworzyli mi?? atmosfer? i jednocze?nie w pe?ni wywi?zywali si? ze swoich obowi?zk?w
Ze swojej strony proponuje za?o?y? osobny temat na pytania odno?nie tej akcji.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

No jestem ciekawy, brakuj? tutaj by?ych supportert?w, w tym mnie. To jest tylko na przyk?adzie. Warto jak kolega stwierdzi? g?osowa? na osoby, kt?re si? czym? wyr??ni?y w tym roku.
 

Shroud

Active User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
52
Reaction score
9
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Jestem ciekawy kto pokusi si? o wytypowanie os?b nie bior?cych udzia?u w tej b?ahej zabawie, kt?ra toczy si? co roku. Nie chc? marudzi? ale powtarza? po raz trzeci to samo jest troch? bez sensu. Mo?na by?o pomy?le? o nowych rozwi?zaniach, kt?re chocia? zaciekawi?yby u?ytkownik?w i wprowadzi?y jak?? ?wie?o?? w tym ca?ym ba?aganie. To tylko moja osobiste spostrze?enia, kt?re zapewne tylko przeczytacie. It's up to you.

#down
Przeczytaj raz, potem drugi, potem trzeci a mo?e za?apiesz o co mi chodzi. Je?eli nie to mog? tylko powiedzie?, ?e jest mi przykro. Nie ja jestem od zarz?dzania tym co tu si? dzieje a Ty wi?c r?b to co Tobie powierzono (oby). W razie konkretnych sugestii PW : )
 
Last edited:

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Jestem ciekawy kto pokusi si? o wytypowanie os?b nie bior?cych udzia?u w tej b?ahej zabawie, kt?ra toczy si? co roku. Nie chc? marudzi? ale powtarza? po raz trzeci to samo jest troch? bez sensu. Mo?na by?o pomy?le? o nowych rozwi?zaniach, kt?re chocia? zaciekawi?yby u?ytkownik?w i wprowadzi?y jak?? ?wie?o?? w tym ca?ym ba?aganie. To tylko moja osobiste spostrze?enia, kt?re zapewne tylko przeczytacie. It's up to you.


"Jest chujowo. Nie mam pomys?u, co zrobi?, ?eby by?o lepiej, ale mi si? nie podoba wi?c zaznaczam, ?e jest chujowo. Zr?bcie co?, nie wiem co, ale zr?bcie co?"
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Jestem ciekawy kto pokusi si? o wytypowanie os?b nie bior?cych udzia?u w tej b?ahej zabawie, kt?ra toczy si? co roku. Nie chc? marudzi? ale powtarza? po raz trzeci to samo jest troch? bez sensu. Mo?na by?o pomy?le? o nowych rozwi?zaniach, kt?re chocia? zaciekawi?yby u?ytkownik?w i wprowadzi?y jak?? ?wie?o?? w tym ca?ym ba?aganie. To tylko moja osobiste spostrze?enia, kt?re zapewne tylko przeczytacie. It's up to you.
Powiedz mi wi?c, Ivelliosie, po jaki chuj robili?cie to w tamtym roku, skoro Twoim zdaniem ci?gni?cie tego nie ma sensu i potrzeba innowacji?; ) Sami nie wprowadzili?cie niczego innego, co mia?oby podwa?y? istnienie oskar?w, kt?re nie s? ?adn? zbrodni? i maj? po prostu ukaza?, ?e kto? w danym roku wybija? si? spo?r?d innych w danej kategorii - je?li TNET ma zmienia? co? na si??, bo zdaniem jednostki jest monotonia, to powinno by? przynajmniej 50 tysi?cy layout?w do wyboru.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Powiedz mi wi?c, Ivelliosie, po jaki chuj robili?cie to w tamtym roku, skoro Twoim zdaniem ci?gni?cie tego nie ma sensu i potrzeba innowacji?; ) Sami nie wprowadzili?cie niczego innego, co mia?oby podwa?y? istnienie oskar?w, kt?re nie s? ?adn? zbrodni? i maj? po prostu ukaza?, ?e kto? w danym roku wybija? si? spo?r?d innych w danej kategorii - je?li TNET ma zmienia? co? na si??, bo zdaniem jednostki jest monotonia, to powinno by? przynajmniej 50 tysi?cy layout?w do wyboru.
Pieprzysz, a? niemi?o. Gdyby ka?dy my?la? w ten spos?b, co ty, to nadal, ubrani w kreacj? z li?ci, biegaliby?my z kijkami i napieprzali w tafl? wody, by ta zacz??a si? nas s?ucha? i przesta?a falowa?.
"Jest chujowo. Nie mam pomys?u, co zrobi?, ?eby by?o lepiej, ale mi si? nie podoba wi?c zaznaczam, ?e jest chujowo. Zr?bcie co?, nie wiem co, ale zr?bcie co?"
"Jestem w kadrze i co z tego, ?e to ja mam wprowadza? innowacja na forum? Niech kto? zrobi to za mnie, bo mi wystarczy, ?e jestem w kadrze!"

  • Administrator roku
  • Globalny moderator/manager roku
  • Moderator tematyczny roku
  • Najsympatyczniejszy Support/Aktywny/Redaktor roku
  • Najsympatyczniejszy Zas?u?ony/ VIP roku

Co tu to robi? Ja rozumiem, ?e ka?dy lubi by? chwalonym, ale tego typu eventy powinny by? atrakcj? dla u?ytkownik?w (inaczej: powinny przyci?ga? u?ytkownik?w na forum). Nie widz? sensu w g?osowaniu na kogo? z kadry, przecie? on z forum ju? raczej nie odejdzie, a ju? na pewno nie odejdzie dlatego, ?e nie dostanie nominacji do oskara.

D??: on po prostu "ratuje sw?j ty?ek przed twoim gniewem" : ).
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Nie widz? sensu w g?osowaniu na kogo? z kadry, przecie? on z forum ju? raczej nie odejdzie, a ju? na pewno nie odejdzie dlatego, ?e nie dostanie nominacji do oskara.
Jak to nie? Gdyby nie ta nominacja to ju? bym odesz?a tupi?c nog?, z banem na ?yczenie. A jak nie b?dzie Oskara b?dzie wpierdol, tak wi?c cicho. Oni tylko ratuj? swoje ty?ki przed moim gniewem.

@down
M?j post to ironia. ;x
 
Last edited:

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Eneida said:
Nie widz? sensu w g?osowaniu na kogo? z kadry, przecie? on z forum ju? raczej nie odejdzie, a ju? na pewno nie odejdzie dlatego, ?e nie dostanie nominacji do oskara.
I tu si? mylisz. Nominacja jest potrzebna , Beoska dobrze m?wi.

@topic
Przesta?cie pierdoli? g?upoty i g?osujcie.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Za du?o tych kategorii i nie s? podani kandydaci i w dodatku po co podawa? odno?niki do post?w? Skoro organizujecie takie wybory to raczej powinni by? podani kandydaci na ka?d? kategori?. Nie b?d? specjalnie szuka? tematu, kt?ry widzia?em p?? roku temu i na kt?ry chce zag?osowa?.

I jeszcze takie jedno pytanko, czy mo?na g?osowa? na siebie? :D

@Down:

I tak zag?osuje na siebie ;p
 
Last edited:

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Najlepszym adminem by? Uncross :/ Speedera nie lubi?, Kazia mnie wkurzy?a, zag?osuj? wi?c na tego kt?rego najmniej znam ElDiamonda. Je?li chodzi o globali/manager?w to oczywi?cie Beosia ^^. Mod?w jest za du?o, a po?owa z nich si? obija temu te? nie zag?osuj? na ?adnego.
 
Last edited:

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Chamstwo w pa?stwie, by?em moderatorem pr?bnym na pocz?tku roku chyba w lutym i nie dosta?em nominacji. Nieee, tak by? nie b?dzie, id? z tego forum. Ca?y rok na t? nominacj? czeka?em.

//To papa.


//Czego mi si? w posta wcinasz?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top