What's new

Tfs 8.70

Status
Not open for further replies.

adidrex213

Active User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
55
Reaction score
8
Witam wszystkich :)
Poszukuje TFS'a pod 8.70 szuka?em wsz?dzie ale nie znalaz?em :(
++ Poleci !
A i jeszcze ?eby Mounty dzia?a?y
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Tfs 8.70

Wczoraj by? update 8.7, a Ty w dzie? po nim chcesz ju? silnik bazuj?cy na tym kliencie? Cz?owieku... Schowaj si? z takimi pro?bami.

Ja sobie przerobi?em i mam.

#down
Opanuj si?...
 
Last edited:

GmHeder

Advanced User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
349
Reaction score
6
Odp: Tfs 8.70

DO?ACZAM SIE DO PRO?BY


ODEZWA? sie .... to go udost?pni lub naucz innych jak sie to robi


koles chwali sie bo przerobil silnik na 8.70 ale... SCHOWAJ SIE Z TAKIMI STWIERDZENIAMI


odezwa? ise koles kt?ry my?li tylko o swojej dupie
 

adidrex213

Active User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
55
Reaction score
8
Odp: Tfs 8.70

@2x up
Jak jeste? taki m?dry to udost?pnij poradnik jak to zrobi?...
Chyba ?e tak piszesz po to ?eby si? podniecic...
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Tfs 8.70

Mnie nikt tego nie uczy?, nikt mi nie pomaga?, zrobi?em to sam, wi?c dlaczego mia?bym wam udost?pnia? co? na co sam zapracowa?em?
Za miesi?c, mo?e dwa Elf udost?pni now? wersj? TFSa.

Nie udost?pni... Nie s?ysza?e? o TFS 0.4? Update b?dzie w przysz?ym tygodniu. ; ) //Sassin

#down
Zauwa? ?e test server zosta? otwarty na d?ugo przed oficjalnym update. To w zupe?no?ci wystarczy?o, aby wskoczy? na protok?? 8.7. Nie mam tylko mount?w dodane, reszta, w tym cooldown, jest na moim serwerze.
 
Last edited by a moderator:

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Tfs 8.70

Kto? tak ogarni?ty jak Elf, mia?by pracowa? na tym 2 miesi?ce, a taki nie ogar jak Ty zaledwie 1 dzie? ? Ogarnij kole?. Ju? raczej jest tfs 8.70 ale zapewne tylko dla donator?w z otlandu. Poczekaj na kogo? kto zrobi ten silnik, a tymczasem temat radz? zamkn??, bo w?tpie ?eby kto? w tak ma?ym czasie zrobi? ten silnik.
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: Tfs 8.70

Niby po co Oskar mia?by dawa? wam owoce swojej pracy? Na forum s? poradniki o kompilacji...A poza tym Nie ma jeszcze TFS'a 8.70 w sieci.​

Ot?? to, ale w czym Wy problem widzicie? Kupujcie donatora i w przysz?ym tygodniu macie tfs'a 0.4 pod 8.70.// Sassin
 
Last edited by a moderator:

Ziikus

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tfs 8.70

Not kazdy powinien wiedziec ze nie ma w sieci tfs pod 8.70. No ale zeby samemu sobie go skompilowac i przerobic w taki krotkim czasie, to mi sie wierzyc nie chce.. noale coz. jesli bedzie chcial to oskar nam udowodni wrzucajac ss..

-----
 

krauzja

Advanced User
Joined
Nov 19, 2008
Messages
362
Reaction score
15
Odp: Tfs 8.70

Kto? tak ogarni?ty jak Elf, mia?by pracowa? na tym 2 miesi?ce, a taki nie ogar jak Ty zaledwie 1 dzie? ? Ogarnij kole?. Ju? raczej jest tfs 8.70 ale zapewne tylko dla donator?w z otlandu. Poczekaj na kogo? kto zrobi ten silnik, a tymczasem temat radz? zamkn??, bo w?tpie ?eby kto? w tak ma?ym czasie zrobi? ten silnik.

Oskar zrobi? w 1dzie? niestabiny tzw. syf... a elf zrobi co? porz?dnego...
 

johny5608

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
61
Reaction score
4
Odp: Tfs 8.70

Napisa? Rinth Zobacz post
Kto? tak ogarni?ty jak Elf, mia?by pracowa? na tym 2 miesi?ce, a taki nie ogar jak Ty zaledwie 1 dzie? ? Ogarnij kole?. Ju? raczej jest tfs 8.70 ale zapewne tylko dla donator?w z otlandu. Poczekaj na kogo? kto zrobi ten silnik, a tymczasem temat radz? zamkn??, bo w?tpie ?eby kto? w tak ma?ym czasie zrobi? ten silnik

To prawda -.-" Trzeba tylko zmienic 2-3 Linijki i jest pod 8.7 ale potrzeba jeszcze itemsy Funkjce i w tym zawsze jest problem! a Elf potrzebuje ledwo 2 Tygodnie bo sie dobrze na tym zna ! Ale ostatnie nie widzialem zeby sie bral za robienie silnikow :/
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Tfs 8.70

zamiast si? k??ci? czy m?wi prawde czy nie powiem kr?tko: daj dowody: ss/video ?e masz nowy silnik, przerobienie pod 8.7 nie jest wcale trudne, gorzej jest ze zrobieniem colldowna, dorobieniem nowych spelli, potwor?w i system?w...
 

Szaki

Active User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
104
Reaction score
7
Odp: Tfs 8.70

@up
Jedyny problem to colldown. Reszta jest banalna (o ile mamy informacje).

@topic
?apcie: Link usuni?ty z powodu braku skanu.// Sassin
Nie skanuje, bo mi wcale nie zale?y, ?eby wam to dawa?. To jest tylko plik .exe. Wklejamy go do TFS 0.3.6 i ju? mamy silnik pod 8.7. Ale co by to by?o, gdyby co? by?o za darmo? :) nie ma czego? takiego jak IP Changer pod 8.7 ^_^ Cya

Czyli w silniku musicie doda?:
- Items (OTB),
- Potworki,
- Colldown,
- Items (XML),
- Efekty.
@e
- Spells,
- itd.
 
Last edited by a moderator:

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Tfs 8.70

Oskar, nawet jak sam sobie przerobi?e? klienta, i wiesz ?e go nie udost?pnisz, sam by tak zrobi? - to nie wiem po co piszesz tutaj taki post - tylko ?eby zrobi? kolejn? mini-afer?? Albo naprawd?, chcia?e? si? podnieci? jaki jeste? super, boski koder, syn Elfa.​
Je?li chodzi o temat, zostaje albo czekanie na TFS 0.3.6pl1, albo zap?acenie komu? pieni?dzy za przerobienie swojego silnika.​
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Tfs 8.70

Zamykam z powodu spamu, a je?eli chodzi o silnik to darmowy uka?e si? w odleg?ej przysz?o?ci, chyba ?e kto? podpali kapcie, aby sobie go zrobi? 4fun.
 
Status
Not open for further replies.
Top