What's new

"Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Status
Not open for further replies.

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serwera PVP.
- Du?a ilo?? polak?w.
- ?eby nikt nie hunci? za nic.
- Ograniczona ilo?? PK TEAM?W.
- Do?? spora aktywno?? gildi (wary etc)
- Przyjazna atmosfera.
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serwera PVP.
- Du?a ilo?? polak?w.
- ?eby nikt nie hunci? za nic.
- Ograniczona ilo?? PK TEAM?W.
- Do?? spora aktywno?? gildi (wary etc)
- Przyjazna atmosfera.

Polecam ci ?wiat Pythera, gra?em tam w wi?kszo?ci sami Polacy. Nie lata tam xxx pk team?w, jak ju? to jeden wi?kszy na high levelach^.^. Gra?o mi si? tam przyjemnie dop?ki przesta?o mi si? chcie? gra?. Tak?e zapraszam do gry.
 

Nosiak

User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam Serwera PVP
-Ma?a ilos? polak?w
-Ma?o PK
-?eby by?o sporo wojen gildii
-Mili ludzie
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serwera N-PVP.
- Du?a ilo?? polak?w.
- Ma?a ilo?? brazoli.
- Przyjazna atmosfera.
- Ogarni?te ceny.

Inne: Mam pacc'a
 

rajkos

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
205
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serwera N-PVP.
- Du?a ilo?? polak?w.
- Ma?a ilo?? brazoli.
- Przyjazna atmosfera.
- Ogarni?te ceny.
Inne: Mam pacc'a
Polecam Neran? sam gram du?o polak?w bardzo mi?a atmosfera
nick w grze Blood Ryan
 

Zanpakutoo

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​

Nie b?dzie to standardowy post wi?c zaczn? tak: robienie ss dla niby ziomka (kiedy kto? Ci? ubije, okradnie, zwyzywa, cokolwiek) to dla mnie kapa jak nic. By?em w gildi gdzie kumplom zacze?o normalnie o to odpierdala?. Pk na pacc w zasadzie nie by?o. Ale wkurwia?o mnie zachowanie "Ka?dy ponad ka?dym" plecy jakie mia?e? odpowiada?y za to kim jeste? na serwie. Szukam serwera europejskiego Open PVP gdzie w du?ej mierze ludzie si? szanuj?, oczywiste jest to, ?e na ka?dym serwie znajd? si? cwaniacy i frajerzy. Chodzi o to ?eby Twoja postawa mia?a jakiekolwiek znaczenie w tibi, a nie to, ?e znasz lub li?esz dupe 200+. Dzi?kuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam wszystkich fan?w Rapu i Anime:)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Nie b?dzie to standardowy post wi?c zaczn? tak: robienie ss dla niby ziomka (kiedy kto? Ci? ubije, okradnie, zwyzywa, cokolwiek) to dla mnie kapa jak nic. By?em w gildi gdzie kumplom zacze?o normalnie o to odpierdala?. Pk na pacc w zasadzie nie by?o. Ale wkurwia?o mnie zachowanie "Ka?dy ponad ka?dym" plecy jakie mia?e? odpowiada?y za to kim jeste? na serwie. Szukam serwera europejskiego Open PVP gdzie w du?ej mierze ludzie si? szanuj?, oczywiste jest to, ?e na ka?dym serwie znajd? si? cwaniacy i frajerzy. Chodzi o to ?eby Twoja postawa mia?a jakiekolwiek znaczenie w tibi, a nie to, ?e znasz lub li?esz dupe 200+. Dzi?kuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam wszystkich fan?w Rapu i Anime:)

Na pewno odradzam Ci ?wiat Azur?, tam to ka?dy ma koleg?w [200 level+] i ka?dy kozaczy. Poleca?bym Ci, hmm.. Galan?. Sporo Polak?w i z tego co si? orientuj? brak a? takiego wielkiego chamstwa i Power Abuserstwa.

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

Zanpakutoo

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Dzi?ki za odpowied?. Przemy?l?:) Mo?e kto? jeszcze co? zaproponuje.
 

umik

User
Joined
Jan 1, 2011
Messages
40
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Polecam kazdemu graczu serwery no pvp :
Candia - Gram obecnie duzo polak?w ktorzy maja high lvl , dostalem od jednego knight seta na start ;]
Nerana - Gra?em ma?o polak?w ale jak sie dogadasz po angielsku to spotkasz pelno kolegow !
Swiat PVP :
Pandoria - Je?li chcesz po pk`owac wybierz ten serwer
Aldora - peee?no polak?w mozna powiedziec ze sa WARy panstwowe 0.0 czyli np Polacy na Brazylijczyk?w :)
 

Nivash

Active User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
112
Reaction score
24
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serwera N-PVP.
- Du?a ilo?? polak?w.
- Przyjazna atmosfera.
- Ogarni?te ceny.
- By by?y na serwie noby kt?re mo?na okra??
 

eldorado

Active User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Age
30
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Swiat PVP :
Pandoria - Je?li chcesz po pk`owac wybierz ten serwer
Aldora - peee?no polak?w mozna powiedziec ze sa WARy panstwowe 0.0 czyli np Polacy na Brazylijczyk?w :)


Wymieni?e? najgorsze ?wiaty (drogie i pekuj? za nic)
Polecam ?wiat PVP:
Iridia - sporo polak?w ka?dy mo?e liczy? na pomoc od wysokich leveli :)
Ja zacz??em grac 2 dni temu i wbi?em 20lvl na paccu :p (bez bota) nikt mnie nie zaczepi? pk.
POLECAM KAZDEMU!
 
Last edited:

DuNaaj

New User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Cze,
chcia?bym zacz?? gr? na real tibi ale niewiem na jakim serwerze zagrac najch?tniej to pvp i z kim? ze strony
prosz? o odp.
 

Xazanis

User
Joined
Jan 19, 2011
Messages
21
Reaction score
1
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Cze,
chcia?bym zacz?? gr? na real tibi ale niewiem na jakim serwerze zagrac najch?tniej to pvp i z kim? ze strony
prosz? o odp.

Polecam Selene,ma?o os?b gra wi?c wolne expowiska,jest war polacy vs polacy tak?e,brazyli nie ma wcale praktycznie.
 

Xodet

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
92
Reaction score
18
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata pvp
ceny umiarkowane
sporo Polak?w
ma?o random pk
najlepiej europejski
 

Jente

New User
Joined
Mar 1, 2011
Messages
9
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam jakiego? servera, coby przenie?? swoj? posta?.
O tym, ?e ma by? europejski chyba wypomina? nie musz?? ;) W gr? wchodz? tylko open pvp. Og??em dla mnie bardzo istotn? kwesti? s? ludzie, kt?rzy mnie w grach mmorpg otaczaj?. Zatem zale?y mi, a?eby ilo?? Brazylijczyk?w by?a znikoma*, ale czy szukam ?wiata, gdzie s? sami rodacy? Szczerze - nie wiem jakby to wygl?da?o. W ka?dym razie europejczycy mi nie przeszkadzaj? (Szwedzi, Norwegowie, Brytyjczycy, W?osi etc.). Poza tym zale?y mi, aby ludzi nie by?o du?o (wiadomo wolne respy itd.). Je?li mowa o warach, to jest mi to oboj?tne, byle, ?eby rz?dz?ca gildia nie przegina?a z tym swoimi rz?dzeniem, a?eby mnie nikt z respa bez powodu nie wyrzuca?.

*nie jestem rasistk? ani nic z tych rzeczy, po prostu mia?am 'przyjemno??' przesiedzie? pi?? lat na serverze, gdzie 90% ludzi to Brazylijczycy. Mo?e jaka? jedna setna z nich potrafi si? porozumie? po angielsku, a ca?a reszta b?dzie nawija? po portugalsku nie potrafi?c zrozumie? najprostszej konstrukcji po angielsku. Zreszt? nie b?d? tu na nich psioczy? bo nie o to chodzi, po prostu nie chce mie? z nimi nic wsp?lnego.

Kilka serv?w o kt?rych my?la?am: Elysia, Kyra, Nebula, Xerena.
By?abym wdzi?czna, gdyby kto? si? o kt?rym? z nich wypowiedzia?, albo poda? jak?? swoj? propozycj?, kt?ra pasowa?aby do powy?szego opisu.
Z g?ry dzi?kuj?.
 

Sayec

User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Witam,
Poszukuje jakiego? mi?ego do gry serwera.
Chcia?bym zagra? na jakim? serwerze Open PVP, lecz Optional Pvp tez wchodzi w gr?. Poszukiwa?bym serwera na kt?rym znajdzie si? kilku Polak?w. Musi by? to tak?e serwer na, kt?rym nie pk'uja za nic.
Zastanawia?em sie nad : Xerena, Obsidia, Selena.
 

Bajbaj

Banned
Joined
Nov 6, 2010
Messages
337
Reaction score
22
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Witam,
Poszukuje jakiego? mi?ego do gry serwera.
Chcia?bym zagra? na jakim? serwerze Open PVP, lecz Optional Pvp tez wchodzi w gr?. Poszukiwa?bym serwera na kt?rym znajdzie si? kilku Polak?w. Musi by? to tak?e serwer na, kt?rym nie pk'uja za nic.
Zastanawia?em sie nad : Xerena, Obsidia, Selena.

Z tych trzech co poda?e?, ja osobi?cie mog? Ci poleci? Obsidie, s? polacy, nie ma du?o bot?w w por?wnaniu do innych serwer?w, ceny nie s? wysokie i gra si? na prawd? przyjemnie :)
 

Panda Mega

User
Joined
Mar 9, 2011
Messages
32
Reaction score
1
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Z tych trzech co poda?e?, ja osobi?cie mog? Ci poleci? Obsidie, s? polacy, nie ma du?o bot?w w por?wnaniu do innych serwer?w, ceny nie s? wysokie i gra si? na prawd? przyjemnie :)

Jak kolega napisa? , tak?e polecam Obsidi? , gram na niej , wi?c jak zaczniesz to m?j nick : Tanatos De Obsidia . ?wiat jest dobry , pk czasem si? trafi? , lecz zale?y jakie miasto wybierzesz .

Szukam ?wiata pvp
ceny umiarkowane
sporo Polak?w
ma?o random pk
najlepiej europejski

Tak?e polecam Obsidi? .
 
Status
Not open for further replies.
Top