What's new

GM, GoD.....forgotten 8.54

Status
Not open for further replies.

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Witam wszystkich :D Mam problem a mianowicie...
Robie OTS z silnikiem forgotten pod 8.54 :D Kiedys mialm ots forgotten pod 8.50 i bylo cacus ale server nie dal rady ;/ A problem jest nastepujacy :D Narazie zmieniam na ots mapke , dodaje items itd itp.... Bo niedziala mi xampp a o webserv nie ma mowy... Olejmy xamppa bo bede stawial server na innym kompie , wiec xampp jest mi teraz nie potrzebny. Ale potrzebuje ustawic postac z GoD-em lub GM-em zeby m?c robic items i patrzec czy dzialaja :D Jezeli xampp mi nie dziala to jak moge zrobic to w jakims pliku xml lub czyms w folderze ots-a? Prosze o pomoc i zadnych odpowiedzi na temat xamppa :D
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

no to u?ywaj pliku .s3db czyli bazy sqlite.
Zr?b sobie posta? a nast?pnie zainstaluj t? wtyczk? do mozilli (o ile jej u?ywasz)


Gdy zainstalujesz to wejdz w zak?adk? narz?dzia, a nast?pnie Sqlite manager. Tam edytujesz baz? sqlite ;p
 

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

CO?? Lol prosilem o wiadomosc jak mam ustawic god lub gm w jakims pliku mojego silnika na dana postac a nie jakies wtyczki lol zainstalowalem ja wlonczylem i niby w jaki sposob to....!$#%@! ma mi pomoc ustawic range na moja postac??
 

loreks

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
99
Reaction score
5
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

SoulPlus, a co si? dzieje ?e nei dzia?a ci xampp?? Czy?by ci nie w??cza?o Apache?? Je?eli tak wy??cz wszystkie programu u?ywaj?ce port.

Port mo?esz sprawdzi? nast?puj?co:

folder Xampp ---> xampp-portcheck.exe

PS. Apache korzysta z tych samych port?w co Skype i GG. Wi?c podczas w??czania ich, wy??cz te programy.
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

Mu raczej chodzi o to jak da? Gma zwyk?ej postaci...
Jesli nie wiesz jak to przeczytaj to uwa?nie
w foderze data znajdziemy 2 folder "Players"
Wchodzisz w niego szukasz danej postaci np. Maciek << Chcesz mu da? gma? Kilkasz prawym p??niej edytuj i w word padzie szukasz "Acces" i zmieniasz zamiast 1 to 6 i ma Gma
 

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

Mu raczej chodzi o to jak da? Gma zwyk?ej postaci...
Jesli nie wiesz jak to przeczytaj to uwa?nie
w foderze data znajdziemy 2 folder "Players"
Wchodzisz w niego szukasz danej postaci np. Maciek << Chcesz mu da? gma? Kilkasz prawym p??niej edytuj i w word padzie szukasz "Acces" i zmieniasz zamiast 1 to 6 i ma Gma
W tym silniku nie ma takiego folderu lol gdyby byl to wogole nie bylo by tego teamatu ;/ Jakies inne propozycje jak to zrobic? Bo mam zrobionego zwyklego chara i chce na nim zrobic GM ;/ ale jak?
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: GM, GoD.....forgotten 8.54

No sory nie napisa? ?e XML a w 8.X zabardzo nie siedze a szczegulnie w SQL dopiero teraz prubuje co? zdzia?a? na SQL wiec :p a jak nie ma w?a?nie dostepu to nie wiem chyba ?e mo?e jest co? w [m?wie jak by mia? np. Windows XP] panelu i po??czenia sieciowe mo?e wejdz do routera\modema tak zobacz nie wiem :p ja szukam poradnik?w bo mi xampp dzia?a lecz te? mam problem ludzie nie widz? strony :{

Notka moderatorska:
Autor tematu po prostu nie umia? pos?ugiwa? si? Sqlite Managerem, a to by?o rozwi?zaniem jego problemu. Zamykam
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top