What's new

Papierosy

Status
Not open for further replies.

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Siemka dzisiaj chcia?em si? Was zapyta? co takiego powoduje ?e gdy zapal? pierwsz? fajke to si? jebie w g?owie tak jakby kr?ci?o.
Moje zdanie jest takie ?e gdy ?pimy dajmy przez 8 godzin to nie wdychamy ?adnego dymu i po tych 8 h zapalamy i nag?y dym do naszych p?uc si? dostaje i w skutek tego kr?ci si? w g?owie lecz nie jestem pewnien i czekam na wasze opinie

Down:
No tak ale dok?adnie chodzi mi o pierwsz? fajke danego dnia
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Papierosy

W papierosach jest wiele substancji truj?cych kt?re powoduj? ?w zawroty g?owy. Nie przejmuj si? tym, ja te? tak czasami mam.

A je?eli palisz pierwszy raz to jest to jeszcze bardziej naturalne. Organizm nie jest przystosowany do czego? takiego i przez to masz zawroty g?owy.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Papierosy

Papieros?w si? zachcia?o ?! Spytaj si? mamy/ojca na 100% b?d? wiedziec dlaczego. S?dz?, ?e normalna reakcja dla nowego palacza, a od sta?ych nie s?ysza?em tekstu w stylu "o jeju/kurwa kr?ci mi si? w g?owie". Papierosy TRUJ? wi?c mo?e dlatego organizm jest nieprzyzwyczajony.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Papierosy

Nie trzeba by? "nowicjuszem" w paleniu, by miewa? zawroty g?owy przy fajce ; ) Nie raz mi si? zdarza?o, gdy w kilkana?cie minut po przebudzeniu si?, szed?em sobie zajara?, ?e kr?cilo mi si? w g?owie ; )
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Papierosy

Zawsze ranna fajka powoduje lekki "helikopter". Ale w sumie palenie to nic fajnego i radz? jak ja rzuci? od nowego roku :)
Dzieje si? tak dopiero, ?e z rana tw?j m?zg jest jeszcze nie obudzony, a ty dok?adasz jeszcze nikotyn?, kt?ra lekko zaburza po??czenia neuronowe, przy fajce s?abiej si? dotleniasz co jest wa?ne po przebudzeniu... powod?w jest mn?stwo.
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Papierosy

Nikotyna powoduje chwilowe zwi?kszenie produkcji hormonu adrenaliny. Z tego co pami?tam ze szk??ki (czytaj: nie jestem pewien, ale) - z rana mamy najmniej tego hormonu we krwi. Nag?e zwi?kszenie produkcji mo?e prowadzi? nawet do md?o?ci, stracenia ?wiadomo?ci.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Papierosy

Te? tak mam, wczoraj mnie tak zarzuci?o, ?e musia?em si? oprze? o kole?ank?, nic strasznego. Mija po nieca?ej minucie i jest to normalne.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Papierosy

Oj, papieroski zatruwaj? Wam ?ycie. Pali?em i w ko?cu uda?o mi si? rzuci? to ?wi?stwo. Jak pierwszy raz palisz to odczujesz b?le g?owy itp.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Papierosy

Dobra dzi?ki niekt?rzy nie zrozumieli ?e pal? d?ugo czyli jak kto? powiedzia? ?e m?zg jest nie przebudzony a my dowalamy mu jeszcze nikotyny i efekt jest
Temat do zamkni?cia
 
Status
Not open for further replies.
Top