What's new

Duzy problem :(

Status
Not open for further replies.

cysiek1992

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Witam. Mam problem zwiazany z moim laczem poniewaz mam kicki 2-4 dziennie a chce swobodnie pograc w tibie(real) mam dosyc spory lvl i nie moge sobie pozwolic na padanie przez glupi internet. Czy jest jakies rozwiazanie? A co do mojego lacza mam polaczenie lokalne, 6mb/s ;/
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Duzy problem :(

Hmm , najpierw napisz jaki to jest internet ? Czy jest to radi?wka , sta?e ??cze. Czy dzielisz ten internet z kim? poprzez Router ? Jakie programy masz najcz??ciej w??czone gdy grasz w tibie ? Boty , gg , skype itp.
 

cysiek1992

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Duzy problem :(

Znaczy to jest tak jakby router firmowy i ja sie poprostu podlaczam bezprzewodowo poniewaz mam laptopa. Ale jak na tym stacjonarnym komputerze tez gralem(u mojego starego w biurze) to tez wsytepowaly kicki neta :/ Mam tylko wlaczona Tibie, gg i ewentualnie przegladarke ;S
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Duzy problem :(

Przeprowad? test na tej stronie i podaj wyniki.
 

Kyllan Tregarth

Active User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
118
Reaction score
2
Odp: Duzy problem :(

Znaczy to jest tak jakby router firmowy i ja sie poprostu podlaczam bezprzewodowo poniewaz mam laptopa. Ale jak na tym stacjonarnym komputerze tez gralem(u mojego starego w biurze) to tez wsytepowaly kicki neta :/ Mam tylko wlaczona Tibie, gg i ewentualnie przegladarke ;S

Je?li to jest router firmowy to z tego neta korzysta bardzo du?o os?b, a pozatym piszesz, ?e masz w??czone gg i przegl?darke GG+Tibia to straszny zjadacz ??cza proponuje wy?aczy? gg i ostatecznie przegl?darke...
 
Status
Not open for further replies.
Top