What's new

Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Status
Not open for further replies.

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Witam mam do was pytanie , co wy na to abym postawil swietnie dopracowanego noobwara?
Mam do zaprezentowania swietna mape oraz skrypty!
Ladnie dopracowany layout , balans i nie tylko...
Posiadam serwer dedykowany , tfs 0.4.
Dla newbie : co to noobwar?
To proste , noobwar to walka malych leveli (w tym przypadku 13) z dostosowanym ekwipunkiem** oraz czarami do level. Na noobwarach znajduje sie duzo nowych questow (tak jak w tym przypadku) gdzie trzeba uzyc doswiadczenia , zgrania a zarazem ekipy!
**Przyklad:
przypadeksor.png

Czekam na twoje ([YOU]) zdanie!
Pozdrawiam Kubq
 

SpedDemon

Advanced User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
175
Reaction score
6
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Nie rozumiem po co ma?powa? nazw? czyjego? serwa to odstrasza ludzi.
Co prawda noobwar ma du?e powodzenie w ?wiecie ots, wiec my?l? ?e dobrze gdyby? zrobi? kolejnego lecz inn? nazw? wybra?


PzDrO ;)
 

yanger

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

heh Kubu?... :D daj sobie ju? spok?j ;) Pzdr.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Nie lubi? noobwar?w... Dlaczego? a dlatego i? po?owa ludzi expi a to nie na tym ma polega? lepiej by by?o ?eby np za potworki si? nie dostawa?o expa. Tw?j ots nie wypali dlatego i? jest ju? du?o takich ots'?w a tw?j nie b?dzie si? r??ni?.

Ps.
Wyspami?em 3oo Post :**
 
Last edited:

dyson

New User
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

a czemu tak cie obchodzi moje zdanie???
 

Thseim

User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

#up
Nie spamuj, radz?.

#top
Nie, nie zagra?bym. Noobwary to tak na prawd? nic ciekawego, czysta nawalanka bez my?lenia, jeden skill i ka?dy pada.
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

To w takim badz razie , jakiego otsa proponujecie? To go zrobie ^^
Yanger ;*
 

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

@Up W?asna mapa zrobiona od zera , masa przydatnych skrypt?w , brak teleport?w na expa , ma?y exp stages , tani sms shop. My?l? ?e jak uda ci si? zrobi? te rzeczy kt?re wymieni?em to na bank b?dziesz mia? z 300 os?b online. Oczywi?cie jeszcze musi by? dobra reklama. No chyba ?e wolisz real mapy to zr?b co? w stylu konu.pl ten ots mia? bardzo ma?e raty , ?wietnie dopracowana real mapa (ots sta? oko?o 1-2 lata)
 

Shyzoul

New User
Joined
Jul 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

shyzoul ? :O my nick name =s
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Ja bym zagra? i obecnie gram na noobwar.eu fajne beki i pk a z fajnym team nie?le si? mo?na pobawi? a jeszcze lepiej jak all ogarnia vt je?eli b?dzie tam du?o players gra?o to ja z ch?ci? wbije i si? pooram ;p

Pozdrawiam i zapraszam na moje vt ;p
 

yanger

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

@Up W?asna mapa zrobiona od zera , masa przydatnych skrypt?w , brak teleport?w na expa , ma?y exp stages , tani sms shop. My?l? ?e jak uda ci si? zrobi? te rzeczy kt?re wymieni?em to na bank b?dziesz mia? z 300 os?b online. Oczywi?cie jeszcze musi by? dobra reklama. No chyba ?e wolisz real mapy to zr?b co? w stylu konu.pl ten ots mia? bardzo ma?e raty , ?wietnie dopracowana real mapa (ots sta? oko?o 1-2 lata)

Niestety ale na takich otsach ju? nowych graczy jest coraz mniej, chcesz gra? na super rpg - id? na APO, Akademicki. :confused:
 

TrujacyFerment

New User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

?eby zrobi? noobwara trzeba mie? du?e do?wiadczenie o balansie i o przyjemno?ci z gry. Je?li zrobisz takiego otsa ?e wyjdziesz z pz i ju? padasz to mo?esz nie stawia? otsa bo b?d? wchodzi? na MC i nabija? sobie lpoziomy po czym im si? znudzi i wyjd?. Pytasz si? jaki postawi? serwer, sam by? pomy?la? i pytaj czy dobry pomys? bo oni mog? Ci wcisn?? kit kt?ry si? znudzi po 5 minutach.
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Ja narazie robie malutkiego ots exp 100x sql dopracowanego...
P??niej pomy?le nad porz?dniejszym co? jak tibiafun tylko ?e mapka lepiej edytowana exp 10 lepsze moby i itemki ! :p Takiego ci polecam :p
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Nie rozumiem po co ma?powa? nazw? czyjego? serwa to odstrasza ludzi.
Co prawda noobwar ma du?e powodzenie w ?wiecie ots, wiec my?l? ?e dobrze gdyby? zrobi? kolejnego lecz inn? nazw? wybra?

PzDrO ;)

Chcia?em Ci powiedzie?, ?e stary noob war (noobwar.eots.pl) by? kubq'a...
A og?lnie to ja bym zagra?, pod warunkiem, ?e nie b?dzie w sms shopie vip medaliku lub pacca... Niech b?dzie tylko ekwipunek.

Pozdrawiam!
 

legolas123

User
Joined
Jun 4, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

w sumie moglbym tez pograc na noob warku ;) jak bys zrobil mapke nowa od 0 questy jakies np. anni z dragonami czy cos w tym stylu ;D to server by byl ciekawy :D
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

Niestety ale na takich otsach ju? nowych graczy jest coraz mniej, chcesz gra? na super rpg - id? na APO, Akademicki. :confused:

Nie zgodz? si? z twoj? wypowiedzi? dlatego i? du?o os?b lubi serwery typu RPG. Serwery FUN te? nie s? w tyle. Na Noobwarach nigdy ju? nie b?d? gra? bo to jest bezsensu si? tak ca?y czas nawala?.
Pozdrawiam!
 

Szejn19

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Co ty ([YOU]) na to? -Noobwar-

co ja nato ?? Nic ;] Jak chcesz to odpal ots xD
 
Status
Not open for further replies.
Top