What's new

Server dragon ball [silnik hodb]

Status
Not open for further replies.

Mangast

User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
17
Reaction score
0



Server posiada :
Code:
-Dzialajace transformacje okresowe jak i sta?e
-Dzialajacy system sag
-Ip : 86.111.114.251
-Mapa hodb
-Narazie niema dedyka, server hostuje na swoim komputerze, spokojnie udzwigne du?o os?b, nie jest 24/7 bo po co skoro narazie gra po 10 osob. Jak skonczymy projekt, wszystko ogarniemy wtedy kupuje dedyka.
-Narazie beta testy (zwiekszony exp aby wylapac i naprawic Bugi
-W?asny klient (bazuj?cy na tibii 7.6)
Poszukuj? :
-Skryptera, kt?ry przerobi mi ca?kowicie spelle (te z hodb nie podchodz? mi)
-Skryptera, kt?ry doda mi ostatni? sage mianowicie Buu saga (nie b?dzie to mega trudne gdy? pozosta?e sagi s? zrobione, czyli mo?na si? wzorowa? na gotowym skrypcie.)
-Mappera, kt?ry doda mi planete vegeta (opisze mu dok?adnie co i jak), mapper musi umie? ogarn?c sobie ca?ego map editora (nie posiadam ?adnego map editora pod tego klienta z ustawionymi wszystkimi tymi duperelami wiec musisz sobie to ogarnac sam)
-Web Mastera, kt?ry przerobi mi acc makera czyli og?lnie wygl?d + doda zak?ade do logowania si? (poniewa? tego brak, aby za?o?y? new posta? trzeba zrobi? nowe konto)

Oczywi?cie za wszystko nagrody takie jak acces, nagrody pieniezne z sms shopu itd. Jestem otwarty na propozycje nagr?d.

Co? o mnie :
-Otsy robie ju? od tibii 7.8, te pod sQl jak i XML, mam w tym du?e do?wiadczenie wi?c z mojej strony nie b?dzie ?adnych noobskich problem?w
-17 lat pochodz? z woj. Kuj-Pomorskiego
Pisa? na gg 8607045
Nick :
Wiek :
Czym by? chcia? si? zajmowa? u mnie na serverze :
Sta? w tym co robisz :
 

wojti93

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
149
Reaction score
3
Odp: Server dragon ball [silnik hodb]

Reupload zr?bcie klienta bo si? nie da ?ci?gn?? ;D
 

Mangast

User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Server dragon ball [silnik hodb]

Juz jest reupload. Milej gry :p
 
Status
Not open for further replies.
Top