What's new

Narzędzia OT Map Editor 7.6 POMOCY!

Status
Not open for further replies.

Sanitoo

New User
Joined
May 29, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Witam mam problem z Map edytorem do mazurskiego 1.0, w map edytorze nie mam funkcji NPC po czym znikaj? mi NPC, potrzebuje do niego Map edytora. Te? mia?em problem bo przerobi?em troch? mapk? i mi silnik nie chcia? si? w??czy?. Mo?e kto? mi wys?a? plik "materials" z wszystkimi NPC mazurskiego 1.0 i Monsterami ? ?ci?ga?em du?o map edytor?w ale ka?dy to samo. A RME przy w??czaniu wyskakuje mi co? takiego:
Error
Coulnd't load items.otb: unsupported items.otb version (version 2)

Wsiskam OK i potem :
Error loading Map!

B?d? bardzo wdzi?czny za pomoc i licz? na to ?e kto? mi pomorze. Dla mnie to bardzo wa?ne. Pozdrowienia dla tibia.net.pl
 

Sanitoo

New User
Joined
May 29, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Map Editor 7.6 POMOCY!

Zrobi?em tak jak m?wi?e? ale mi nie dzia?a :/ A jak pr?buje doda? to na map edytora bo bym chcia? zrobi? dodatkowe miejsce z NPC to nie mog? bo nie wiem jakie maj? toid i formid, mo?esz mi bardziej wyt?umaczy??
Notka moderatorska:
Nie podajemy gg w postach
 
Last edited by a moderator:

RebeWKS

New User
Joined
Oct 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Map Editor 7.6 POMOCY!

Mam taki o to probelm jak w map editorzer stawiam potwory to zamias devil atoma jest osrshaabal .... chciaz komenda /m devil atom moge go przywolac ale na respie juz go nie ma prosze o pomoc !! jak ktos bedzie wiedzial co zrobic pisac tu w temacie lub na gg ******** ... poszukuje tez mappera
 
Last edited by a moderator:

miki1233

New User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Map Editor 7.6 POMOCY!

powstawiaj na /m i pozniej to zapisz ^.^
 
Status
Not open for further replies.
Top