What's new

Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Status
Not open for further replies.

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Zanim zaczniecie p?akac i pierdolic g?upoty na forum wejdzcie na tibie, pograjcie, sami przetestujcie nowe spelle. Pewnie 90% z p?aczacych, ?e update lipa nie zalogowa?o sie od niego i sprawdzi?o czy jest lepiej czy gorzej... Pomyslcie zanim napiszecie bzdure.
 
Joined
Dec 10, 2010
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

na 100 ed juz sie nie da expic nie trzeba miec tak duzego lvl jakim jest 150 zeby odczuc zmiane teraz najlepszy pall i ek a tak nie powinno byc . no cuz trzeba grac ek lub rp :)
 

Vermin

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Update jest dobry, jedyne co mnie zirytowa?o, to ?e chyba tylko jest 1 ma?y cave ze stamporami i co ciekawe, teraz na bocie cisnie ca?a elita server?w, same 300+ lvl by tylko zgarn?? all tokensy i na mounta wymieni? ;p

Ja my?l?, ?e ten update jest jeden z lepszych, dodali te? sellanie mpa za 90k, g legs 30 i mms 50k u rashida ;p na pocz?tku g legs sella?o si? po 55k ale potem zni?yli i dobrze ;p
 

Astra Shooter

Active User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
60
Reaction score
6
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Na tibia.com s? ju? screeny z wierzchowcami, ale mam pytanie czy zobacze np. Bear to bede mogl odrazu na niego wsi?sc czy za jak?s oplata moze questem? I te czary co beda dla facc to dla Cipsoftu niekorzysc. Dlatego ,?e mniej osob bedzie kupywalo pacca ;/ Pzdr Astra ;]
 
Last edited:

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

@Astar na wierzchowca b?dziesz m?g? wsi???, gdy wykonasz odpowiedniego questa oraz b?dziesz posiadaczem pacca.

Update mi si? podoba, zosta?o wprowadzone wiele "nowo?ci", spodoba?y mi si? wierzchowce oraz nowe czary, tak?e my?l?, ?e wysz?o to na dobre, jednak s? te? minusy m.in czekanie ?eby u?y? czaru...


Regards,
Xinum
 
Last edited:

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

No o tych zwierzakach, na kt?rych mo?na je?dzi? to jeszcze mog? m?wi? dobrze bo nawet fajny pomys?, ale te nowe zcary i exhaust moim zdaniem to totalna lipa. Ja wraz z tym updatem przesta?em gra? na RL'u, ju? bardziej wole zagrac na jakim? OTS z rl map? bo tam nie ma takich przesadzonych pomys??w.
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Moim zdaniem ci kt?rzy maj? wiekszy lvl dla nich te uptade wychodz? na lepsze ale co z tymi ktorzy chc? zacza? gra? w tibie jeszcze te nowe czary naprzyk?ad "exori max gran" jak zobaczylem ten czar zastanawialem sie czy czasami nie wszedlem na jakiego? ots'a sam mam 73paladyna ale po tych uptade gra dla mnie niema sensu ?e paladyn straci? utane vid to nie jest tragedia i tak mozna j? zast?pi? ringiem kiedy? jak zaczyna?em gra? w tibie jak kto? widzia? jak kto? z sd wali to podniecony by? a teraz jakie? czary nazw? przypominaj?ce te z otsow 999999x exp.
 

Ninos

New User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Update 2010, czyli kr?tkie 'O co kaman?'

Bardzo ciekawie si? rozpisa?e? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top