What's new

Jakie mam IP?

Status
Not open for further replies.

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Chce stawiac server na moim komputerze, ale nie wiem jakie mam IP. Jakbym mial zewnetrzne to git :D ale wewnetrzne to porazka nikt nie chce grac przez hamachi. jakby taki ots byl gorzy porazka;/ mam system windows xp to daje start/uruchom i wpisuje "ipconfig" i pokazuje mi sie cos takiego:curse:
Karta PPP Plus #4:
Sufiks DNS konkretnego po??czenia :
Adres IP. . . . . . . . . . . . . : 77.113.51.185
Maska podsieci. . . . . . . . . . : 255.255.255.255
Brama domy?lna. . . . . . . . . . : 77.113.51.185

aha i mam internet bezprzewodowy z plusa ;/
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Jakie mam IP?

Tu sprawdzisz jakie masz ip, kt?re widz? inni.

Podpowiem Ci, ?e na bezprzewodowym internecie b?dziesz mia? BIG LAG - sam si? o tym przekona?em.

Pozdrawiam,
ErMex
 

SoulPlus

Active User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
59
Reaction score
0
Odp: Jakie mam IP?

ErMEx:D weszlem na ta stronke i gdzie mi pisze czy mam wew czy zew ip?? bo pokazalo sie wszystko na zielone ze git ale gdzie pisze jakie mam ? wew czy zew?
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Jakie mam IP?

ErMEx:D weszlem na ta stronke i gdzie mi pisze czy mam wew czy zew ip?? bo pokazalo sie wszystko na zielone ze git ale gdzie pisze jakie mam ? wew czy zew?
Ta strona nie powie Ci dok?adnie czy masz wew. czy zewn?trzne IP. Dzi?ki temu jakie IP podana ta strona mo?esz stwierdzi? czy masz wew czy~. Skopiuj ze strony ip a nast?pnie zapoznaj si? postem Constantine.

Pozdrawiam,
ErMex​
 

Merolkens

User
Joined
Dec 7, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Jakie mam IP?



Tutaj sprawdzisz swoje IP i przy okazji szybkosc i stabilnosc l?cza.

I radze Ci ze jak stawiasz OTS'a to postaw na dedyku, na wlasnym kompie OTS nie wytrzyma wiecej niz tydzien bo potem nudzi sie hostowanie, wiem z doswiadczenia.
Jezeli masz jakiegos mega dobrego OTS, z bdb mapka to moge Ci na priv napisac strone firmy ktora hostuje OTS na serwerze dedykowanym za 50% zyskow z SMS Shopa.
 

loreks

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
99
Reaction score
5
Odp: Jakie mam IP?



Tam mo?esz sprawdzi? prawie wszystko:). Jakie masz iP wew czy zew, ip internetu itp :).

Dok?adnie tutaj
 
Status
Not open for further replies.
Top