What's new

Problem z Silnikiem TFS

Status
Not open for further replies.

Merolkens

User
Joined
Dec 7, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Witam. Mam problem z Silnikiem TFS, niewiem dokladnie jaka wersja niechce mi sie tego szukac, jest to Silnik tego calego Visum OTS. Kiedy w?aczam silnik, itemki sie laduja, mapka tez lecz pod koniec ladowania mapki OTS silnik sie po prostu wy?acza, nie pisze zadnego bledu ani nic.
Mam BARDZO slaby komputer, ale niechce zebyscie pisali "zmien kompa" bo mi chodzi o wyjasnienie, czy to wina mojego komputera 800mhz, 128ram, 20gb hdd czy Silnika Visum.

Za pomoc oczywiscie dam reputa
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Problem z Silnikiem TFS

mo?liwe ?e kto? po za??dowaniu ots na pobieranie zmieni? mape zobacz czy masz dobr? scieszke do mapy klikasz config i pisze
-- sets what map to load
map = "data/world/test.otbm"
Mo?liwe ?e zamiast "test" masz w data\world powiecmy mapka a nie "test" zobacz jak nie to mo?liwe ?e kto? jeszcze podmieni? Config ;\ jak nie podzia?a to z map? sprubuj sci?gn?? inny silnik tyle ci moge powiedzie? bo nic wiecej nie przychodzi do g?owy mi ;\
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Problem z Silnikiem TFS

Masz bardzo s?abego kompa i wynikiem tego wy??cza Ci si? ca?a konsola OT. Popatrz jakiego masz procka i ko?ci ramu, samo m?wi za siebie. Jak chcesz odpali? jakiego? OT, to radz? Ci aby? zmieni? komputer albo ewentualnie kupi? sobie RPS'a.
 

Merolkens

User
Joined
Dec 7, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Problem z Silnikiem TFS

Nie jestem taki glupi zeby stawiac OTS na tym badziewiu :d
Chce napisac podanie do pewnej firmy o sponsoring ale chcialem wejsc sam na OTS i zobaczysz czy wszystko gra.
 
Status
Not open for further replies.
Top