What's new

Tibia jest wy?miewana

Status
Not open for further replies.

Czeremp

User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Bo p?ki nie zagrasz nie zrozumiesz. Tibia to klimat a nie jakis WOW albo cos. Nie rozumiem tych ludzi co daja takie glupie komentarze ;/
 

Mikkolajek

Active User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
78
Reaction score
11
Age
28
Odp: Tibia jest wy?miewana

Ludzie po prostu nawet nie spr?buj? zagra? i dlatego wy?miewaj?. Gdyby spr?bowali by wiedzieli co to jest klimat Tibi ;] Nawet na OTS niech pr?buj? bo tam wiadomo wszystko ?atwiej ;]
 
Joined
Oct 8, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Sa takie czasy ze patrzy sie tylko na grafike w grach mmo a tibia jest adresowana do ludzi dla ktorych liczy sie tresc gry. Gry single player dostosowuja swoja grafike do mocy komputerow wiec nie jest przeszkoda stworzyc grafike 3d na dobrym silniku ale gdy mowimy o grach mmo to zaczyna sie problem w postaci przepustowosci internetu. Niby sa mmo w 3d ale co to za gra gdzie kazdy przez kazdego przechodzi a wlozenie reki czy miecza w teksture to nic dziwnego. W tibi ma sie poczucie swojego bytu gdy niemozemy wejsc w sciane czy stojac zatopic sie po kolana w ziemi. Jak widac sa plusy i minusy uzycia obydwu grafik. Stworzenie zagadek takich jak w tibi na grafice 3d bylo by neimozliwe.
 

Czeremp

User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Kazda gra ma swoje atuty, to ze akurat tibia jest 2D i nie ma za wspanialem grafy to nie powod zeby tak bluzgac na wszystkich co w nia graja. Ale to jest tez wina tych co wrzucaja te debilne filmiki na youtube, tak jak wspomnial kolega UP.
 

Firekamilos

New User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Age
28
Odp: Tibia jest wy?miewana

Prawdziwa gra nie potrzebuje ?wietnej grafiki by by? dobr? gr?. Tibia w 3D? Wymagania skocz? w g?r?! Wyobra?cie sobie wara! Combo ue od 20 ch?opa i ?pisz nie tylko ty, ale i komp.
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Tibia jest wy?miewana

Wiele ludzi krytykuje tibie bo nigdy w ni? nie grali a jak przychodzi czas i zasmakuj? gry to si? wci?gaj? bardzo szybko albo rezygnuj? po pierwszym dedzie albo graj? i bij? lvl-e jak pojebani ca?a tibia du?o ludzi przez ni? du?o straci?o z ?ycia.

Tibia to z?o hmm czy ja wiem raczej cz?owiek to z?o bo ma woln? wole gra? albo nie wi?c nie mo?na obwin?? tibi za niszczenie nie m?odzie?y.

Zdania s? podzielone ja uwa?am ze lepiej gra? na ots niz Real mniejszy stres i wi?kszy luzzik xD

Pozdrawiam Eztaz
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Tibia jest wy?miewana

Mam gdzie? to. Nie jest to najlepsza gra, ale zrzesza miliardy ludzi i mysle, ze w przyszlosci bedzie nawet 3d.
 

tibiarl

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
142
Reaction score
1
Odp: Tibia jest wy?miewana

jak b?dzie tibia 3D nikt nie b?dzie w to gra? opr?cz noobuw
oni uwa?aj? ?e tibia to szajs ale trzeba zagra? w tibie aby j? zrozumie?.
Na pocz?tku te? nie lubi?em tibi ale kolega mnie nam?wi? i jak zagra?em po 1 godzinie mi si? spodoba?a a wi?c aby zrozumie? tibie trzeba w ni? gra? a grafika niech b?dzie jaka jest taka jest najlepsza do tibi.
 

Xinzi

Active User
Joined
Oct 31, 2010
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Tibia jest wy?miewana

Na poczatku tez mi sie nie podobala tibia ... Ale jak skumalem co gdzie i jak to teraz najlepsza gra jaka jest online ;]
A TVN niech mowi co chce i inni ludzie ale mnie to ladnie mowiac wali :p
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia jest wy?miewana

Na poczatku tez mi sie nie podobala tibia ... Ale jak skumalem co gdzie i jak to teraz najlepsza gra jaka jest online ;]
A TVN niech mowi co chce i inni ludzie ale mnie to ladnie mowiac wali :p
To by?o dawno i nie prawda(no, nie do ko?ca). Czy naprawd? wierzycie we wszystko, co m?wi? media - ja nie.

Fakt, ?e Tibia jest wy?miewana w innych ?rodowiskach jest oczywisty. Ludzie dostrzegaj? jej wady, aby poczu? si? lepiej i by? pewnym, ?e ich gra jest lepsza. To tak jak my lejemy z M2, tak gracze M2 lej? z nas czy Tibii. Ola? ich i gra? dalej - tak d?ugo jak Ci to sprawia przyjemno??.
Pozdrawiam.
 

Braianek

User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

To by?o dawno i nie prawda(no, nie do ko?ca). Czy naprawd? wierzycie we wszystko, co m?wi? media - ja nie.
Fakt, ?e Tibia jest wy?miewana w innych ?rodowiskach jest oczywisty. Ludzie dostrzegaj? jej wady, aby poczu? si? lepiej i by? pewnym, ?e ich gra jest lepsza. To tak jak my lejemy z M2, tak gracze M2 lej? z nas czy Tibii. Ola? ich i gra? dalej - tak d?ugo jak Ci to sprawia przyjemno??.
Pozdrawiam.

Jak powiedzia? kolega....
"Ola? ich i gra? dalej - tak d?ugo jak Ci to sprawia przyjemno??."
 

Armani1992

Active User
Joined
Nov 12, 2010
Messages
124
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia tworzy?a od lat sw?j klimat w 2d. pami?tam jak na tibi 7.6 + na wszystkich serwerach gra?o minimalnie po 700 graczy a na wi?kszo??i serwer?w by?o ca?y czas po 900 player online.
wtedy gra?o si? super ale teraz z czasem wchodzenia tych u?atwie? coraz wi?cej graczy odesz?o i teraz troche pustki s? na serwerach ka?dy kto gra? w tibie kiedy? wie jak to by?o :)
 

Knajts

User
Joined
May 17, 2009
Messages
25
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

3D tibia nigdy w ?yciu ca?y klimat bo poszed? w dup. E jak by byla 3D to by bylo to samo co WOW tylko ze inne itemi itp wiadomo
 

Snajp

New User
Joined
Dec 17, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

na pocztek zaznacze ze sam nie jedna godzine przy tibii przesiedzialem ;p
czemu? bo gra ma to cos, gdy ja zobaczylem wybuchlem smiechem a jednak zasiedzialem sie... to cos znaczylo... (obecnie zerwalem z nalogiem)
zobaczcie kto sie wypowiadal w tym topicu... kazdy z was potrafil zlozyc swoj post do kupy, napisac kilka zdan wlasnej opinii.
typowo spotkany random player tibii, od ktorego negatywne wrazenie sie zaczyna niestety tego nie potrafi!!! malo kto potrafi pisac po angielsku chocby w stopniu Kaliego, malo kto z tych ktorzy sa z polski potrafi pisac poprawnie po polsku... dlaczego graja akurat w tibie? bo gra sprowadza sie do nawalania w klawisze i farmienie godzinami. jedyna gra ktora wymaga mniej inteligencji zeby zaczac grac to mu online, tam wystarczy myszka, klawiatura nie potrzebna bo jeden czar starczy.
czemu jest krytykowana? mysle tez napewno ze przez fakt iz nie ma nic wspolnego z zadnym cyber spotrem, nie ma tu wspolzawodnictwa na poziomie jak w grach typu DotA(lub leauge of legends) albo counterstrike, gdzie czas gry poswieca sie na dopracowywanie techniki i wspolprace z innymi graczami, opracowywanie taktyk... pvp jest sprowadzone do banalu... choc kary za death i nagrody za kill tworza klimat, buduja niesamowite emocje!
poza tym czy nie jest tak ze sporo osob gra w tibie bo nic innego im nie poleci na drewnianym komputerze?
wracajac jeszcze do tego random tibia playera, to zdaje mi sie ze ma on w sobie cos takiego iz nie potrafi stanac na rownej ubitej ziemi do walki 5v5 jak we wspomnianym cs lub leauge of legends/dota gdzie kazdy zaczyna z rownymi szansami... random tibia player zarwie klika nocek wiecej niz reszta znajomych, wbije 5 leveli wiecej i poprostu ich zowni. Jezeli macie ochote napisac ze przesadzam to prawidlowo, ale czy nie mam choc ciut racji?
ps. moj "random tibia player" to fikcyjna instancja uosobiajaca negatywne cechy graczy
 

fudzi

Active User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
88
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia 3D, a co za tym idzie.. d?u?sze ?adowanie, wi?ksze wymagania sprz?tu, lagi i... brak tego klimatu.

Niechce nic mowic ale tibia juz zzera duzo % procesora a wiesz dlaczego??
Dlatego ze silnik graficzny tibii jest zrobiony zle... gdy idziemy z jednego miasta do drugiego to system musi rozpakowac tibie.spr zaladowac grafiki i je wyswietlic. Wniosek:
Za duzo grafik sie laduje naraz.... ja mam 2x 2.80 i mi zzera ok 80% procka na 25 FPS....
 

Cezarski

New User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Po prostu ludzie "oceniaj? ksi??k? po ok?adce" nie wiedz?c co w owej ksi??ce si? kryje. Tak samo jest z Tibi? a cytuj?c mojego kumpla po zobaczeniu grafiki 2D:
Kumpel said:
Jaki ?al! Jaka g*wniana grafa!
Podsumowuj?c:
Ludzie k*rwa nie liczy si? grafa, liczy si? klimat!
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Tibia jest wy?miewana

krasz12 apropos tego Wywiadu z Tibijczykiem - podejrzewam, ?e to najzwyklejsza podpucha alb o koje? jaja sobie robi :)
Co nie znaczy ?e nie szkodzi innym graczom bo kto? mo?e to traktowa? ca?kiem serio
 

Gumisim

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
118
Reaction score
4
Odp: Tibia jest wy?miewana

Moji kumple grali powbijali 30 lvl-e padali i odrazu m?wili ?e syf itp.
Niedawno znowu zaczeli gra? siedzieli na niej tyle ?e.......
Ale jaki? brat/przyjaciel powiedzia? im ?e to syf itp. to nikt znowu nie gra.
I mnie wini? ?e tibi nie lubi? xD
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Tibia jest wy?miewana

Sam gdy pierwszy raz otworzy?em Tibie uzna?em to za syf. Latasz kwadratem niszcz?c prostok?ty. P??niej kolega jako? zach?ci? mnie do gry na Valorii i z biegiem czasu polubi?em wypady na Mino Hell, Katana Room, Bear Cave (Rookgaard).
 

sprix

User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

tibia mo?e konkurowa? z kilkoma grami 2D, wog?le cipsoft w tibie wk?ada ma?o nacisku jak wida? to doda tam kilka takich drobnych zmian. Tibia nawet nie ma Quest?w tylko takie monotonne expienie, bez fabu?y, s?abe party, monotonne skillowanie ktore zajmuje kilka godzin, pocz?tkuj?cy gracz mo?e si? znudzi? monotonnym graniem i robienie co chwile to samo, chod? nie kt?rym si? to podoba. Tibia jest gr? dla ludzi kt?rzy maj? du?o czasu i lubi? siedzie? przy grze ca?y dzie? i gra? monotonnie. Tibia nie przebije Gier 3D i nie kt?rych 2D.
 
Status
Not open for further replies.
Top