What's new

Ma?y b?ad z serverem

Status
Not open for further replies.

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Witam ot?? mam Routera lecz
-Posiadam Hosta na no-ip << Sta?e ip
-Oblokowane porty <<< 7171\8000\80
-Kolejny problem przy w?aczaniu silnika > Error : Unable to create server socket [2] ;\ Dowiedzia?em sie ?e znaczy to B??d: Nie mo?na utworzy? gniazda serwera [2] i teraz pytanie do was koledzy
o co chodzi? co jest nie tak?
Prosze o pomoc
i z g?ry dziekuje
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Ma?y b?ad z serverem

Sprawd? czy nie masz dwa razy w??czonego serwera, najlepiej zresetuj kompa, b?d? przeszukaj menad?era zada?. Tak dodatkowo to odblokuj port 7172, kt?ry umo?liwia gr?.
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Ma?y b?ad z serverem

OKey przestalo to wyskakiwac ze jest ten b?ad lecz teraz jest kolejny problem ...
Kumpel sie loguje i pisze ?e server jest wy?aczony ;\ pomyli?em sie port 8000 nie jest odblokowany odblokuje go lecz to nie za??twi chyba sprawy prosze zn?w o pomoc
 

Xodet

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
92
Reaction score
18
Odp: Ma?y b?ad z serverem

A sprawdza?e?, czy porty s? otwarte programem PORT CHECKER? Tam b?dzie pisa? /YOUR PORT IS OPEN/ lub /YOUR PORT IS NOT OPEN/. Je?li pisze drugi tekst a poprawnie odblokowa?e? porty to problem tkwi w IP, pewnie masz wewn?trzne.
@edit
Na stronie wystarczy wybra? opcj? Port Checker i post?powa? zgodnie z instrukcj?.
 
Last edited:

imdrox

Senior User
Joined
May 5, 2008
Messages
518
Reaction score
24
Odp: Ma?y b?ad z serverem

A Sprawdzi?e? czy masz zapore wy?aczona? Badz Dodane Porty Do Wyjatkow? A moze antyvirus blokuje? Sprawdz To, Dodaj do zapory do wyjatkow te porty dla TCP I UDP
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Ma?y b?ad z serverem

Lista port?w, kt?re musisz odblokowa?:
  • 7171.
  • 7172.
  • 80.
  • 3609?
Dodatkowo wy??cz zapor? systemu, a tak?e antywirusa.
 

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Ma?y b?ad z serverem

Okej dzieki zaraz to zrobie anty virusa wy?acze oraz zapore mam wy?aczon? nie mam porty 3609 i oczywiscie wiem ?e trzeba w UDP i TPC ... Wiem r?wnie? o programie jak i go stosuje i moje porty s? odblokowane lecz m?wi?em Mam No-Ip wiec nie mam problemu:p


*edit*
Mam ma?e pytanie co do programu jest on tak moim zdaniem "RYpniety"
port 7171
You port is close ... czy cos
Klikam znowu zn?w close
xD
Kilkam zn?w i jest otwarty
mo?e jaka? pomoc :)


*Edit2*
Okey s?uchajcie udane lecz jest nowy problem i to ju? ostatni
Co sie dzieje ?e gdy ludzie sie loguja wyskakuje okno ze trzeba czeka? bo jest w kolejce i liczba powiecmy 4 :p dochodzi do 1 i zn?w powiecmy 4
^^^^
wiem ?e na 50% w conig ale gdzie? Mam YouOTS < wiec config pewnie znany :p Prosze o pomoc :p
 
Last edited:

Pedros II

Active User
Joined
Dec 6, 2010
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Ma?y b?ad z serverem

musisz zmienic gdzie sie maja logowac czyli w account managerze jak masz na otku wchodzisz i tam zmien spawna i temple najlepjej to sprawdzic w rme czyli (remere mp editor ) :)
 
Status
Not open for further replies.
Top