What's new

Skrypty & Kody War.php By elf

Status
Not open for further replies.

Dread Elder

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
119
Reaction score
4
Witam mam taki problem ?e gdy wchodze na moja strone ots i biore war to pokazuje sie takie cos :parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ']' in D:\xampp\htdocs\war.php on line 38

nie wiem co jest zle w 38 linijce daje wam moj war.php za pomoc leci reput !
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: War.php By elf

Code:
 $config['site'ightborder']='';

Na:

Code:
 $config['site']['lightborder']='';

Podstawy PHP si? k?aniaj?.
 

Dread Elder

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
119
Reaction score
4
Odp: War.php By elf

ok zmienilo sie na take cos :
beztytuuerb.jpg


masz jaki? pomys? ? zale?y mi
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: War.php By elf

U?ywasz gesior acc, a ta wersja jest pod moderna.

@Down
Obie s? pod moderna.
 
Last edited:

Dread Elder

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
119
Reaction score
4
Odp: War.php By elf

w?asnie chyba nie bo mam 2 wersje zobacz ta pod gesiora

i ta pod moderna


kurde nie wiem co mam zrobic ;/
 

Dread Elder

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
119
Reaction score
4
Odp: War.php By elf

refresh ju? dzia?a tylko chc? aby by?a tabelka poprawi mi kto? skrypt ? prosze o to co ja mam :

i mam taki b??d Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in D:\xampp\htdocs\war.php on line 2
czyli co? z 2 linijk?b?de wdzi?czny i rep prosz?;))
 

kudzu1988

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
187
Reaction score
7
Odp: War.php By elf

Mo?e ta kropka (.) $main_content . wykasuj ja
 

Gomezik18

New User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: War.php By elf

@up
Raczej nie
@topic
PHP:
$main_content .= 'echo "<TABLE BORDER=2 style='border-color:  border: collapse;' CELLPADDING=2 CELLSPACING=2 WIDTH=100%/>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD><B>Command</B></TD><TD><B>Action</B></TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war invite,guild name,fraglimit </TD><TD>Send an invitation to start a war.
Example: war invite,Black Ninjas,150</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war invite,guild name,fraglimit,money,time </TD><TD>Send an invitation to start a war.
Example: war invite,Black Ninjas,150,10000,3 day's</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war accept,guild name </TD><TD>Accept the invitation to start a war.</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war reject,guild name </TD><TD>Reject the invitation to start a war.</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war cancel,guild name</TD><TD>This will cancel the invitation to the guild Black Ninjas</TD></TR>   
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/balance donate 1234</TD><TD>Command for founder of guilds for pay money</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/balance pick 1234</TD><TD>Command for founder of guilds for payout money</TD></TR>';
zamie? na:
PHP:
$main_content .= "<TABLE BORDER=2 style='border-color:  border: collapse;' CELLPADDING=2 CELLSPACING=2 WIDTH=100%/>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD><B>Command</B></TD><TD><B>Action</B></TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war invite,guild name,fraglimit </TD><TD>Send an invitation to start a war.
Example: war invite,Black Ninjas,150</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war invite,guild name,fraglimit,money,time </TD><TD>Send an invitation to start a war.
Example: war invite,Black Ninjas,150,10000,3 day's</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war accept,guild name </TD><TD>Accept the invitation to start a war.</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war reject,guild name </TD><TD>Reject the invitation to start a war.</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/war cancel,guild name</TD><TD>This will cancel the invitation to the guild Black Ninjas</TD></TR>   
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/balance donate 1234</TD><TD>Command for founder of guilds for pay money</TD></TR>
<TR BGCOLOR=#FFF><TD>/balance pick 1234</TD><TD>Command for founder of guilds for payout money</TD></TR>";

Chyba by?o nie potrzebne echo w pierwszej linijce?

Pozdrawiam!
 

Dread Elder

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
119
Reaction score
4
Odp: War.php By elf

teraz nie ma b??du ale i tabeli nie ma ;/
 
Status
Not open for further replies.
Top