What's new

Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Status
Not open for further replies.

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Przyj??o si? m?wi?, jakoby Amerykanie to idioci, kt?rzy uwa?aj?, ?e Europa to pa?stwo le??ce w Chinach. Jednak?e, czy Polacy s? lepsi? Czy wiedz? wi?cej i to na temat w?asnego kontynentu? Raczej nie. Zapraszam do obejrzenia filmiku z rodziny "MaturaToBzdura":


PS zapomnia?em doda?, i? w przewa?aj?cej cz??ci pytani s? ludzie, kt?rzy zdali matur? (rzadko kiedy zdarza si?, i? na pytania opowiadaj? osoby, kt?re dopiero b?d? zdawa? matur?).

Stolica Wielkiej Brytanii: "Anglia?" XDDDDDDDDD

W jednym z odcink?w pewien Pan by? ?wi?cie przekonany, ?e to s?o?ce kr??y wok?? s?o?ca - nie na odwr?t.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Matko ?wi?ta przecie? takie rzeczy, to wie si? z wiadomo?ci jak si? ogl?da czy te? z samego ?ycia. Nie powiem, ale fajna telewizja czy tam fajny program;d
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Stolica Wielkiej Brytanii: "Anglia?" XDDDDDDDDD

Beka jednym s?owem. Gdzie ten kole? znalaz? takich idiot?w, to a? szkoda pyta?. Pytanie na poziomie podstaw?wki, a doros?y cz?owiek nie potrafi? na nie odpowiedzie?.
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Mi sie wydaje ?e oni tak specjalnie udaj? bo nie s?dze ?e s? takimi g??bami ?eby nie wiedzie? ?e Kopenhaga to stolica Danii rozumiem ma?e dziecko ale ludzie po maturze... Czuje ?e tu co? nie tak
 

Eneida

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
46
Reaction score
8
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Mi sie wydaje ?e oni tak specjalnie udaj? bo nie s?dze ?e s? takimi g??bami ?eby nie wiedzie? ?e Kopenhaga to stolica Danii rozumiem ma?e dziecko ale ludzie po maturze... Czuje ?e tu co? nie tak

- sp?jrz na partner?w i sponsor?w. W?tpi? by wywalali oni kas? w re?yserowane g?wno. Zreszt? musieliby mie? wielu "znajomych", gdy? ka?dy odcinek kr?c? w innym mie?cie.
Z FAQ z ich strony:
1. Czy wywiady MaturaToBzdura.TV s? w jakikolwiek spos?b fabrykowane?
Nie. Nasi go?cie s? napotykanymi Polakami na ulicy, pla?y, molo, w centrum handlowym itd. Nie s? to r?wnie? podstawieni, p?atni aktorzy, nasi znajomi oraz nie odpowiadaj? Oni specjalnie niepoprawnie na pytania… zadawane przez Kub?.
Je?eli nadal nie wierzysz, to po prostu napisz do nich.
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

O matko ?wi?ta - a ja my?la?em, ?e ja jestem beton z geografii :( Teraz widz?, ze nie musz? ju? mie? kompleks?w ;)
 

Darkqq

Advanced User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
234
Reaction score
17
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Bardzo fajne filmiki :D Dobre te? s? o chemii.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Ja pitol? go?ciu nie wie gdzie jest po?udnie. Masakra

Kiedy? ogl?da?em to na youtube ale tylko par? odcink?w. Nawet fajne filmiki kr?c?. Oby tak dalej ;)
 

thorge

Active User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
78
Reaction score
13
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Przepytaj? z 100 ludzi i wybior? z tego najgorszych g??b?w... Jednak to nie zmienia faktu, ?e ma?y niesmak pozostaje : )
 

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Zapyta?em si? m?odszego kolegi o t? stolic? Wielkiej Brytanii. Odpowiedzia? ,?e to Londyn. Za?o?? si? ,?e to fake bo kto by tego nie wiedzia?? ?a?osny film nie wiadomo czy si? ?mia? czy p?aka?.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Super, uwielbiam ten program. ;-) Bardzo fajne, aczkolwiek no... troch? w takich okoliczno?ciach wstyd mi, ?e jestem Polakiem, nie s?dzi?em, ?e kiedy? to napisz?.. Moje wykszta?cenie p?ki co to nie pe?ne podstawowe, ale 90% tych rzeczy (nie licz?c odcinka "anatomia cz?owieka", tam wszystkiego nie wiedzia?em) wiem, masakra...

Pozdrawiam.
 

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: Kto si? ?mieje, ten si? ?mieje ostatni. Polak palcem po mapie!

Sami widzicie jacy potrafi? by? Polacy ... Co prawda mo?na si? pomyli? no ale ... Hehe film dobry !
 
Status
Not open for further replies.
Top