What's new

-Tibia 8.60 RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Status
Not open for further replies.

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
SERWER WYSTARTUJE 1 STYCZNIA 2011r O GODZINIE 15:00!

ZAPISUJEMY JUZ LUDZI DO REKLAMOWANIA, TEAMOW I GILDII DO GRY , PO WIECEJ INFO ZAPRASZAM NA GG:32387360


Dla Kazdego Zgloszonego Teamu (powyzej 15 osob) oraz dla pierwszych osob ktore wbija 250 lvl oraz 70 mlvl i 110 skill w kazdej kategorii dostanie Shop Points!​
~~~~ RLTibia.pl ~~~~

* Stworz Konto Juz Teraz! *

Generalne Informacje:
Client 8.6
Online: 24/7 (Professional Dedicated Server)
World Type: PVP (Protection level: 50)
Strona: RLTibia.pl
IP: RLTibia.pl
Port: 7171

Exp Stages:
# 1-50 = x300
# 51-100 = x200
# 101-130 = x100
# 131-150 = x75
# 151-170 = x30
# 171-180 = x25
# 181-250 = x10
# 250+ = x5

Rates:
LootRate: 3x
SkillRate: 32x
MagicRate: 20x

Fragi:
# Dzienne: 50x
# Tygodniowe: 150x
# Miesieczne: 600x

Skulle:
# White Skull: 7 minut
# Red Skull: 1 dzien

Komendy:
# !serverinfo
# !uptime
# !online
# !frags
# !deathlist
# !q
# !aol
# !bless
# summon nazwa potworka
# /war
# /balance

Domki(od 50 lvla):
# alana res <=house buy (50lvl)
# alana grav <=house sell
# alana sio <=house kick
# aleta grav <=house door list
# aleta sio <=house guest list
# aleta som <=house sub owner list
# alana som <=leavehouse

~~~~Informacje~~~~
# Wszystkie podstawowe Miasta z Real Tibii (Niektore miasta troche podrasowane) + wpelni dzialajace ZAO!
# Oken ,Gengia ,Pyre (beda powiekszane co jakis czas)
# Nie ma p?atnych lokacji,wiec kazdy ma rowne szanse!
# Balanced vocations
# Addon system z RL Tibii
# Guild Wars System z Tarczami oraz 22 unikalne Outfity za zdobywanie Fragow!
# Wszystkie dzialajace raidy , ponad 20+
# INQ ,Demon Oak , Svar Arena, POI RL scripts ,Yalahar, Paradox, BS Sword ,Zao Quests , jest ich za duzo by je tu wypisac :p JEDNYM S?OWEM WSZYSTKIE!
# Mnostwo Eventow oraz Atrakcji!
# Nabor na Tutorow nie jest przypadkowy
# NPC maja te same zadania co w Prawdziwej Tibii!
# Nagrody Dla Guildii oraz dla Teamow.
# Pasjonujace Guild Wars z Nagrodami!
# Serwer nie bedzie restartowany!
# Lvlujacy Summon System! od rata do Demona!

Dedicated Server:
Frequency: Intel Bi Xeon E5504 8x 2.00+ GHz
Ram: 24 GB DDR3
Hard drive: Intel SSD X25-M
2x 80 GB
Connection: Throughput 1 Gbit - no freezes no lags

foto1e.png

foto2k.png

foto3q.png

foto4r.png
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

3 Godziny do Startu! W tym momencie posiadamy 10 teamow po okolo 5 osob w kazdym.
Jezeli ktos chce zapisac swoj team piszcie tutaj!
 

Kniserix

User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Naprawde ?enada kolejny dretwy rl dotego startuje w niedziele i za wbicie 200lvla mozna dostac tutora,jezeli nagroda za bocenie to tutor to naprawde GZ haha^^ ... Ehhm Szybko bardzo dodales zapowiedz daje ci 30 osob na start przy dobrych wiatrach :)
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

A zebys sie nie zdzwil ^ ^
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

I co tu niby jest z RL?
Nie widz? tu nic innego, ni? w innych serwerach zrobionych tylko i wy??cznie dla pieni?dzy i du?ej grywalno?ci ;/.
Mapa jest chujowo przerobiona, raty mi si? nie podobaj?.
Drogi sms shop, z pro itemami.
Po prostu nic nowego, nie zagoszcz? na serwerze i odradzam go innym.
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Nie wiem jak mozesz sie wypowiadac jesli serwer jeszcze nie jest online? i nie byl? Nie wiem z czego to wnioskujesz....
Po prostu zal....zagraj i wtedy sie wypowiadaj. A czy sie ten serw wyroznia? Mysle,ze tak. Czym? Zagraj to zobaczysz :).
A za przeklinanie chyba sie tu dostaje bana tak? Wiec prosze o cos takiego,jezeli na tym forum w ogole istnieje cos takiego jak regulamin i go przestrzeganie.
Siedze w Otsach od 2008 roku ,mam juz pare OTS-ow na karku i pare z nich byly b.dobre i ludzie to pochwalili i grali. Nigdy wczesniej nie probowalem RL Mapy, to moja pierwsza. I chcialbym zobaczyc Twoja mine ,gdy na moim serwerze,zacznie grac mnostwo ludzi i bedzie w czolowce. Studiuje na UW i wiem ,ze pare atutow moge wykorzystac, a czy ludzie to polubia? Wczesniej byli zadowoleni, mysle,ze teraz tez beda.

Pozdrawiam
 

Samik

Advanced User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
436
Reaction score
54
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Strona za?miecona r??nego typu reklamami, po?owa link?w nie dzia?a. I to ma wystartowa? ju? jutro? Odtr?ci?o mnie, kiedy tylko spojrza?em na stron? g??wn?.
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Przeciez serwer startuje DZIS o godzinie 12-tej , nie widac tego? za 30 minut dokladnie! Strona... hmm... Powiem tak, zgodze sie z Toba jezeli pokazesz mi chociaz jeden link ,ktory nie dziala , reklamy usunalem. To co pokazesz mi co tu nie dziala? Jestem bardzo ciekaw czy Twoje slowa maja chociaz nutke prawdy :)
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Serwer oficjalnie wystartowal! Zapraszam do gry!
 

Kniserix

User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

3 Godziny do Startu! W tym momencie posiadamy 10 teamow po okolo 5 osob w kazdym.
Jezeli ktos chce zapisac swoj team piszcie tutaj!

Gdzie te Teamy ? 9 online GZ mowilem ;]
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Serwer oficjalnie wystartowal!
 

kurek14

New User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
8
Reaction score
1
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Co sie sta?o z tym serwerem? o 12.00 tibia 8.6 a ko?o 20 wszyscko pozmieniane exp jakis z kosmosu...
 

kurek14

New User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
8
Reaction score
1
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Serwer by? bardzo fajny coraz wiecej graczy sie pojawia?o wi?c nie do ko?ca rozumiem czemu nast?pi?y zmiany kt?re nawet nie zosta?y zapowiedziane ?
 

Vermin

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Zrobi?tak by mie? wym?wk?, ?e go np. hackneli i musi reset zrobi?.
Jakby by? ogar to by zrobi? zapis bazy danych, a teraz napewno b?dzie restart, gratuluje tym co si? nabrali ;*
Patrzccie czasem na sms shop, ?e jak g?wna s? orshowe to tylko na kas? ju? wida?...
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Serwer wystartuje za jakis czas jednak ;/. Serwer w kazdym momencie jest gotowy na odpalenie , lecz po prostu potrzeba mu wiekszej reklamy ,aby wiecej osob na nim gralo.
W tym samym momencie ruszylo duzo nowych RL-ek i dzieki ich marketingowi nasz nie mial szansy wybicia, choc jest duzo wybitniejszy( kto chce moze sprawdzic).
Wszystkie accounty z tamtego dnia mam zapisane i wszystko jest gotowe w 100%. Moge go nawet za minute ruszyc ^ ^.

Szukam ludzi do pomocy w reklamie ,jak checie moge puscic serwa do testow bez zadnego shopa ,zebyscie mogli sobie sprawdzic i zglosic jakies zastrzezenia sugestie i sobie zwyczajnie grac ;-). a dla ciekawosci ,z tamtego dnia kiedy puscilem serwa ponad 80% stworzonych kont gralo na nim do konca dnia! to o czyms swiadczy...
Jaki wniosek? Slaba reklama ,lecz samemu jest to bardzo trudne ;/.
A ze wzgledu na to ,ze mam dedyka samego widzicie jakiego, przy 20 graczach bym nie mial jak go jak oplacic,a jest niestety drogi, nie ma co ukrywac, przez to musialem wrocic do EVO , ktory przynosi zyski takie,ze wychodze na minusie ,czasami na 0.

Kto chetny do testow , gry ,reklamy prosze pisac na rltibia gg: 32387360 postaram sie byc na nim jak najdluzej i odpowiem na kazde pytania itp.!

Szukam ludzi, ktorzy pomoga w reklamie,aby start okazal sie startem! A nie klapa marketingowa. Samemu jednak jest to za trudne. Czekam na was gg: 32387360

Pozdrawiam serdecznie,
GOD Cyclone
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

W tym momencie pracuje nad zupelnie nowymi wyspami cos w stylu oken gengia pyre , lecz czego jeszcze nie bylo ;-) z domkami ,respami,questami. co wam bede mowic, po prostu to bedzie super !
SS z tych wysp niedlugo dodam !
A start serwa planuje na 1 tydzien nowego roku, szczegoly podam pozniej!
Pozdrawiam i zaczynam zapisy Gildii ,Teamow po free punkty dla nich! Moje GG: 32387360
 

Vermin

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Bo nic nie umiesz oryginalnego zrobi? i temu tak si? dzieje, naucz si? ogarnia? na evo otsach itp a potem bierz si? za rl ;]
 

kolp121

Advanced User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Po po?cie Krzysieq nie trzeba wiele do dawa?.
ja jednak wszed?em na ots i z przykro?ci? musz? powiedzie? nic ciekawego do bani :p
 

Cyclone

User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

I co tu niby jest z RL?
Nie widz? tu nic innego, ni? w innych serwerach zrobionych tylko i wy??cznie dla pieni?dzy i du?ej grywalno?ci ;/.
Mapa jest chujowo przerobiona, raty mi si? nie podobaj?.
Drogi sms shop, z pro itemami.
Po prostu nic nowego, nie zagoszcz? na serwerze i odradzam go innym.

Nie no gosc naprawde wie o czym pisze! Serwer jeszcze nie zostal uruchomiony,a juz wie co tam jest i wie co jest zle! Sluchajcie tego typu ludzi,a daleko zajedziecie



No jest tam EVO narazie! Ile razy mam jeszcze to pisac? Na tej domenie wystartuje RL w 1 tygodniu 2011r. Dokladniejsza date podam za jakis czas.
W tym momencie dodaje jakies nowe wyspy podobne do oken,gengia pyre.
A co do Vermina, to radze go nie sluchac, niedlugo chlopak dostanie bana, zasluzonego zreszta! Pisze pisze i caly czas nie na temat lub cos z kosmosu co nie ma nawet nutki prawdy?!

SS z nowych unique wysp niedlugo wkleje

Pozdrawiam!
 
Last edited:

kurek14

New User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
8
Reaction score
1
Odp: RLTibia.pl Best Real Map Serwer Ever

Czy po starcie znowu bedzie trzeba tworzy? postanie od pocz?tku czy b?d? one nadal z poprzedniego startu?

Uwa?am ?e serwer ca?kiem dobrze sie zapowiada?. Polecam!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top