What's new

[8.54/?] RPG Custom Map

Status
Not open for further replies.

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Cze??.
Dzi?ki uprzejmo?ci Matre, kt?remu bardzo dzi?kuje, otrzyma?em map? NewLine Otsa. Mapa ta jest ogromna - ma ponad 47MB i jest robiona pod klimat RPG.
W tym w?a?nie miejscu pojawia si? moje pytanie - czy widzicie sens w odpaleniu serwera z t? w?a?nie map? pod mniejszym expem (czyt. mniejszym, ni? na obecnych serwerach)?


Sms shop nie by?by bogaty w itemy typu "donate", aczkolwiek co? musia?oby w nim by?, bo serwer si? sam nie op?aci, wi?c temat dot. sms shopu uwa?am za zamkni?ty.

Tutaj screen dla tych, kt?rzy nie kojarz? mapy:
mainxn.jpg


Oraz ca?a minimapka:
minimap7large.png



P.S Dyskusyjna te? jest wersja, je?eli mo?ecie uwzgl?dnijcie j? w swoim po?cie (8.54-8.57 lub 8.6, a mo?e co? wi?cej?).

Czekam na Wasze opinie ; )
 

rege stail

Senior User
Joined
Dec 8, 2008
Messages
683
Reaction score
32
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Moim zdaniem ten serwer nie wypali. Mapa mi si? strasznie nie podoba du?o boreder?w ;/
Jak co? to mo?emy razem zrobi? serwa ;d
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Ta minimapka przypomina mi Real Tibie, wow! :p
Taki efekt trudno uzyska?... my?l?, ?e ludziom si? b?dzie podoba?, skoro ma?o kto j? zna, a wi?kszo?? "tibijczyk?w" lubi gra? w nowych miejscach. ^.-

Regards,
Aaviq
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Mapa jest du?a, w?asna , ale okrutnie nie ?adna. Proponowa?bym zrobi? ogromny lifting miast i nie ogarni?tej natury. Nast?pnie naprawd? dobra reklama i czeka?, co b?dzie dalej. Nie pochwalam ponownego wskrzeszania serwer?w, gdy? cz?sto ko?czy to si? niepowodzeniem.

#offtop
Map? Tatalion'a widzia?em ju? kilka razy na kilku ots i nigdy nie by? to ca?odobowy host ;P


Nic, tylko pr?bowa?!​
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Lifting miast mo?e by? trafnym pomys?em.

Co do mapy tatalionu, nie mog?e? jej widzie?, bo robi? j? Blackq i nikomu jej nie udost?pnia?.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Sam mam zamiar robi? custom map. W?asna mapa jak najbardziej wypali. Chodzi g??wnie o to, ?eby by?o sporo expowisk do bocenia, od cholery quest?w itp.

Pami?tajcie r?wnie?, ?e ludzie wchodz? na otsy, ?eby si? pobi? wi?c dajcie stages od 200 do 2 i b?dzie zajebisty ots.

Jak masz jakie? pytania to pw, tu mi si? nie chce rozpisywa?.

@Down
No lipnie, ?e jaki? chuj udost?pni? ich map?. Nawet ja j? mam :D

@2x down
Nie podoba mi si? mapa, du?o na niej kwadrat?w. Za du?o tych nowych ?cian, pod?o?a. Na drogach pusto, natura artystycznie spieprzona. Serwer nie b?dzie si? cieszy? popularno?ci?.
MWAHAHAHAH, odezwa? si? mapping hajter. Japierdole.
Cz?owieku, w mapie do otsa nie chodzi o jebane oczojebne kamyczki i s?ita?ne krzaczki, czy te? pro evil uber tajne korytarze rodem z EK.
Mapa ma by? prosta, schludna i funkcjonalna. Wiadome, ?e twoja dusza pseudo artysty wykrywa jakie? PSEUDO niedoci?gni?cia, ale powiem ci tyle, ?e po tym jednym ss wydaje mi si?, ?e mapa jest wyjebana je?eli chodzi o gameplay.

Serwer mo?e by? na szczycie otservlista, jak ludzie tacy jak ty nie w?o?? w to swoich pro uber fajnych ?ap. Ju? sobie wyobra?am jakie tutaj by by?y wary, muaa <3

@Pro evil super kox showoff fluos' poradniks MAPPERS
Leave us alone.
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Lepiej zrobi? serwer z map? Eternal Kingdoms, kt?ra niestety podr??uje w sieci.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Lepiej zrobi? serwer z map? Eternal Kingdoms, kt?ra niestety podr??uje w sieci.
Niestety, jaki? pajac z otsoftu j? wys?a? do sieci i teraz jakie? dzieci z nie do rozwini?ciem umys?owym b?d? pr?bowa? spieprzy? sen o pi?knym ?wiecie Eternal Kingdoms.

#Topic
Nie podoba mi si? mapa, du?o na niej kwadrat?w. Za du?o tych nowych ?cian, pod?o?a. Na drogach pusto, natura artystycznie spieprzona. Serwer nie b?dzie si? cieszy? popularno?ci?.
Pozdrawiam!
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Lifting miast mo?e by? trafnym pomys?em.
Co do mapy tatalionu, nie mog?e? jej widzie?, bo robi? j? Blackq i nikomu jej nie udost?pnia?.

Doprawdy? Mog? udowodni? ,?e mam podobne budynki drugiego miasta a depo ?ywcem edytowane z renevia.pl

My?l?,?e jak ju? chcesz rewitalizowa? t? mapk? to musisz si? napracowa?..
Ja bym radzi? poszuka? bardziej ogarni?tej mapy.

Regards,May'it
 

Stasiorex

Advanced User
Joined
Dec 6, 2010
Messages
221
Reaction score
12
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Przede wszystkim usu? t? zb?dn? wod? !!
Te wielkie i puste morza zajmuj? ?adnych par? mega :)
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Przede wszystkim usu? t? zb?dn? wod? !!
Te wielkie i puste morza zajmuj? ?adnych par? mega :)

Mapa zajmuje 47mb bez wody, Kowol wype?ni? j? (map?) niebieskim kolorem zapewne w jakim? programie aby lepiej wygl?da?a na screenie.

Co do samego pomys?u na otworzenie otsa z t? map? to jestem raczej sceptycznie nastawiony... Lifting miast mo?e nie wystarczy?, musi by? jaka? bardziej zach?caj?ca zmiana :>

A je?li chodzi o nature i og?lnie kwadraty kt?re tutaj widzicie to tak jak outsect wspomnia?, w dobrej mapie nie chodzi o miliony detali, zajebist? nature i kto wie co jeszcze...
Oczywi?cie nie przechwalam si?, ?e jest to ?wietna mapa bo zaliczam si? do s?abych mapper?w, na szcz??cie nie tylko ja j? tworzy?em wi?c s? te? pro kozackie cz??ci ;) og?lnie jest jaka jest i Ci co na niej grali nie narzekali. Musicie zauwa?y?, ?e w grze prezetuje si? to nieco inaczej.
 
Last edited:

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Przede wszystkim usu? t? zb?dn? wod? !!
Te wielkie i puste morza zajmuj? ?adnych par? mega :)
Przecie? to nie woda, a niebieski kolor, kt?rym wype?ni?em czarne miejsca na mapie.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Osobi?cie bardzo bym chcia?, aby ten serwer powsta? ponownie. Gra?em na poprzedniej edycji i si? w nim zakocha?em :) Mapk? ma ?adn?, fajne ma questy, ale ten quest seven volcano... Je?eli b?dzie startowa? to zmniejszcie do niego wymagania. Jestem na tak, najlepiej jakby by? exp stage taki jak na poprzedniej edycji.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Mapa EK by?a ju? upowszechniona, jak na razie tylko na Otlandzie. Troch? zbocz? z tematu : Matrix nie przejmuj si? tym debilem, tw?rz dalej serwera, nie patrz na innych. Sko?cz co zacz??e? z innymi, wtedy to b?dzie pi?kny serwer, nic nie jest na marne.
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: [8.54/?] RPG Custom Map

Newline ? Mmmm gra?em na chyba wszystkich edycjach i nie b?de przestawa? je?li kto? wypu?ci newline zn?w . Oczywiscie to ?wietny pomys? ch?tnie bym zagra? i m?j stary team te? by zapewne wbi? bo uwielbiaj? newline . Co do wersji uwa?am ,?e 8.6 by?a by dobra i radze nie robi? na wersje gdzie nie ma elfa bo wtedy nikt nie wejdzie .

@edit
Co do frekfencji . Pami?tam to by? chyba pierwszy start newline - Dobra reklama 300 os?b na start by?o nawet ponad :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top