What's new

Zaawansowany quest system.

Vermin

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Zaawansowany quest system.

Nice, wykorzystam u siebie. Znacznie skr?ci to m?j quest system, wykorzystanie Twojej funkcji, dzi?ki. ;]
Repucik xd
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

Skrypt ci?gle zostaje usprawniany. Jedyny b??d tego systemu to taki, i? je?li backpack wrzucimy na pocz?tek skrzynki, a w niego specjalny item to wiadomo?? o otrzymanych itemach nieco zmieni swoj? form? gramatyczn? (dla ?cis?o?ci, znika s?owo "oraz", a na jego miejsce wskakuje przecinek). Ale skrypt normalnie przyznaje graczowi przedmioty oraz do?wiadczenie.
Czekam na komentarze.

#edit
B??d ten zosta? naprawiony! Teraz mo?ecie wk?ada? do skrzy? itemy niezale?nie gdzie b?d? si? znajdowa?.
 
Last edited:

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Odp: Zaawansowany quest system.

Szczerze jestem pod wra?eniem twoich pomys??w i umiej?tno?ci.Jest to kolejny tw?j skrypt, kt?ry na pewno wykorzystam na swoim OTS-ie.Mam tylko nadziej? ?e twoje pomys?y nie wypal? si? za nied?ugo, lecz b?dziesz mia? ich przynajmniej ze 100;)

Moja ocena 10/10 oraz repucik leci (je?li si? da bo nie wiem kiedy ostatnio Ci dawa?em)
 

TomI08

New User
Joined
Dec 18, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Zaawansowany quest system.

Bardzo fajny pomys?.Na pewno wykorzystam to u siebie dzi?ki.
Repucik +
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

Usuni?te wraz z odej?ciem z forum.
 
Last edited:

luksonik

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
273
Reaction score
21
Odp: Zaawansowany quest system.

Bardzo dobry i przydatny do servera skrypt, skoda, ?e ja na to wcze?niej nie wpda?em ;] Oczywi?cie repucik za dobrze wykonan? prac?.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

B??dy zosta?y usuni?te. Od teraz skrypt sprawdza czy gracz ma odpowiedni? ilo?? capa, je?li nie ma to poinformuje go ile itemy ze skrzynki wa??.
Komentowa?.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

Wyd?u?y?em troch? kod, ale teraz wy?wietla itemy w takiej kolejno?ci w jakiej s? w backpacku, w kt?rym ?w przedmioty dostajemy.
?adnych komentarzy?
 

Ichtio

Senior User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
661
Reaction score
52
Odp: Zaawansowany quest system.

Bardzo dobry i przydatny skrypt. Mi si? przyda?, zamiast 200 skrypt?w na ka?dy quest jest teraz jeden. Du?o zaoszcz?dzi?em na tym czasu ;) Reput !



Pozdrawiam
Ichtio !
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Zaawansowany quest system.

Dobrze napisany system, przejrzysta sk?adania. Nie trzeba ingerowa? w ?adn? konfiguracj?, co w tym wypadku jest wielkim plusem. ?ebym ja mia? takie kreatywne pomys?y ;>. Reputek leci.
 

Rhagius

Active User
Joined
Jul 13, 2010
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Zaawansowany quest system.

Tego szuka?em, Dzi?ki! +.
 

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Zaawansowany quest system.

nie rozumiem tego z tym expem..
mozesz to lepiej wytlumaczyc ?
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: Zaawansowany quest system.

Bardzo dobry i przydatny skrypt.Przyda? mi si? bo nie musia?em pisa? skrypt?w do Quest?w i teraz raz napisz? i jest tylko jeden dzi?ki bardzo Rep+
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

#2up
W skrypcie ustawiasz jaki item daje expa, w tym wypadku 6527, czyli chrismas token. Dla przyk?adu - wrzucisz do skrzynki 125 tych token?w to dostaniesz 125 * 100 = 12500 expa, gracz nie otrzyma tych token?w, one dzia?aj? jako przelicznik expa. To taka jakby wirtualna waluta.

Od teraz mo?na decydowa? czy gracz ma dostawa? tylko jeden losowy backpack/bag ze skrzynki, czy te? wszystkie.
 
Last edited:

Collerk

Active User
Joined
Jul 12, 2010
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Zaawansowany quest system.

Mam pytanie.
A gdzie si? ustawia item id w tym skrypcie?
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

Jakie itemid? O czym m?wisz?
Je?li o item, kt?ry dawa? b?dzie expa to na samym pocz?tku skryptu. Zmieniasz lokaln? item_dajacy_expa.
 
Last edited:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Zaawansowany quest system.

Je?li macie pomys?y w jaki spos?b mo?na by zmodyfikowa? ten skrypt to ?mia?o piszcie. Ka?dy pomys? nagradzany 5-punktow? reputacj?.
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Zaawansowany quest system.

Hah.. znowu Oskar ?wietny pomys? i robota. Sam fakt, ?e masz w?asne UNIKALNE pomys?y sprawia, ?e jeste? dobry, to co dopiero gdy je wykonujesz :). Pracuj dalej to zdob?dziesz s?awy jak Gesior. Skrypt ?wietny 10/10.
 
Top