What's new

Runy zamiast zadawa? obra?enia - lecz? przeciwnik?w

Status
Not open for further replies.
Joined
May 3, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Niestety mam pewien ?mieszny problem. Ot?? runy obszarowe takie jak GFB lub Avalanche zamiast zadawa? obra?enia lecz? potwora np. za 60HP :D … Dzieje si? to na paladynie, na druidzie (sto co? lvl) jest normalnie, z Sorcem i Knightem niestety nie wiem jak jest bo nie mam takowych postaci na OT. Palek ma 32 lvl i 21 mlvl.
Podejrzewam ?e to mo?e by? wina do?? du?ego mlvl jak na taki lvl. Bo wymagania lvl i mlvl co do run s? spe?nione w 110%. Jednak mam takie przeczucie z pewnej gry – gdy jeden atrybut np. si?a by? o pare tysi?cy wi?kszy od np. energii to obra?enia postaci si? bugowa?y. Ale to jest Tibia, nawet nie wiem gdzie mam szuka? tego problemu…
Mo?ecie si? przesta? ?mia? i przyst?pi? do pomocy :D


A zapomnia?em jest to wersja 8.60 silnik jest z tego forum
 

Ichtio

Senior User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
661
Reaction score
52
Odp: Runy zamiast zadawa? obra?enia - lecz? przeciwnik?w

Zmienia?e? co? ? Dodawa?e? obra?e? ? Mo?e ?le ustawi?e? obra?enia i dlatego, albo zmienia?e? co? w config.lua ? Podaj jak?? run? np. GFB to co? doradzimy.
 
Joined
May 3, 2009
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Runy zamiast zadawa? obra?enia - lecz? przeciwnik?w

Nic nie zmienia?em w katalogu spells. Jedynie doda?em sobie Manarune. Hmm w configu zmienia?em tylko czas trwania battle no i exp, skille, mlvl czyli "Rates".



Jest jeszcze jeden ma?y problemik. Mianowicie gdy chce skorzysta? z komendy /addskill xx, xxx pisze mi ?e "A player with this name is not online" kiedy jest online i jest nawet w ziomkach :) Jakie? pomys?y ?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top