What's new

Jedna klasa postaci na serwerze

Status
Not open for further replies.

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Witam.Ostatnio czyta?em recenzj? najnowszego MMO Final Fantasy, w kt?rym twoja klasa zale?y od tego jak? masz bro? i jak d?ugo si? ni? pos?ugujesz.Przyk?adem jest np. masz miecz i tarcze, czyli jeste? knightem, masz r??d?k? czy kostur to jeste? magiem etc.Oczywi?cie bez skilla w konkretnym "drzewku" nie ma co liczy? na wielkie sukcesy.

Teraz moje takie pytanie.Czy sprawdzi?oby si? to na OTS? W sensie jest jedna klasa, kt?rej ka?dy skill ro?nie r?wno, dzi?ki czemu ka?dy mo?e wybra? swoj? ?cie?k?.Prosi?bym o komentarze ew co? co mo?naby wnie?? do tego tematu.
 

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Odp: Jedna klasa postaci na serwerze

OD?WIE?AM~~~~ Prosi?bym o komentarze do mojego pomys?u:)
 

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Odp: Jedna klasa postaci na serwerze

REFRESH!!!! Prosz? o komentowanie gdy? nie wiem czy owy system by si? sprawdzi?
 

SpedDemon

Advanced User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
175
Reaction score
6
Odp: Jedna klasa postaci na serwerze

Moim zdaniem pomys? godny uwagi i my?l? ?e by si? sprawdzi?, ale czy nie by?o by problemu ?e np: Jestem Magiem i potrenuj? mlvl itp. a potem znudzi mi si? i b?d? knightem a? w ko?cu b?d? czterema klasami postaci naraz, czyli jednocze?nie knightem, sorkiem, drutem i palkiem. Wydaje mi si? ?e by? by z tym problem, czyli np: bi? by? Paladyna a on nagle waln?? by ci z Frigo lub z Visa, wi?c nie wiem jak by by?o z balansem profesji.

Ale og?lnie pomys? brzmi ciekawie ;)
 

kakashininja

Advanced User
Joined
Jul 9, 2008
Messages
257
Reaction score
2
Odp: Jedna klasa postaci na serwerze

Tzn uwa?am, ?e przy dobrym zbalansowaniu wymaganych mlvl-i na dany czar oraz skilla broni na dany skill w wypadku knighta czy palka by?oby rozwi?zaniem tego problemy, gdy? nie by?oby sensu traci? czasu na szkolenie innych stat?w ni? te, kt?re s? najpotrzebniejsze.
 
Status
Not open for further replies.
Top