What's new

[Pocz?tkuj?cy] PaT2

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Przykro mi, ale nie jeste? ju? pocz?tkuj?cym, lecz pomi?dzy amatorem a ?rednio-zaawansowanym. Ten prefiks najlepiej jakby znikn?? z twojej galerii, mo?na o to si? postara?. Jedna uwaga, co tam robi ta skrzynia, ona zupe?nie tam nie pasuj?.

Pozdrawiam.
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Pozwol? co? oznajmi?:

Uwaga#
Od dzi? ka?dy post b?dzie nagradzany reputacj?, wi?c komentujcie, krytykujcie :D

Wieczorem powinny by? nowe zdj?cia to edytn? :)
 
Joined
Mar 28, 2010
Messages
49
Reaction score
11
Age
30
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Swietne mapy, bardzo mi sie podobaja, lecz ziemia w tym miescie mi sie nie podoba.
Moglbys dodac jakies nowe zdjecia, bo tak narazie nie ma wiele do komentowania.
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Wiesz no ?adnie , tylko po jakiego grzyba dajesz korytarz w gorze 8x8 juz lepiej by to w in-game wygladala , popracuj nad wielkoscia... Czekam na wiecej.
6/10

Pozdrawiam
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Moim zdaniem, ju? powinni zmieni? ci tag, z [Amator'a] na ?rednio-Zaawansowanego, ale to tylko moje zdanie.
Prace s? na poziomie i to b. wielkim, mapy mi si? podobaj?, wykonane z pomys?em i nie jest najebane wszystkiego, czekamy na wi?cej ^.^
Oczywi?cie mapki 9/10 ;)
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Witam! ?adnie zrobi?e? te przej?cie. Natura tak?e nie jest a? taka z?a, dobrze umieszczasz elementy na mapie. Wida?, ?e autoborder to dla ciebie co? nieznajomego... . :]
Mam nadziej?, ?e zobaczymy wi?cej takich prac, bo czasami a? chce si? popatrze? i jest mi?e dla oka. Tylko nie pasuj? mi tu twoja ranga "Pocz?tkuj?cy", poniewa? dobrze wida?, ?e mapami zajmujesz si? ju? d?ugo i powiniene? na pewno dosta? rang? "?rednio-zaawansowanego". ?eby? tylko tak dalej tworzy? mapy, a bez problemu zajdziesz daleko!
Ocena: 10/10

Pozdrawiam!
 

saru52

Active User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
119
Reaction score
12
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Solidnie zrobione chocia? mo?na si? czepia? niekt?rych rzeczy. Zr?b wi?ksz? mapk? jak?? bo korytarza nie ma co komentowa? :D
 

Yo Z

Advanced User
Joined
Oct 17, 2009
Messages
244
Reaction score
13
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Mapki mi si? podobaj?, nic doda? nic uj??.

[evil] 10/10!!![/evil]

Regards,
Yo Z
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Podobaj? mi si? Twoje mapki. Umiesz zrobi? ?adnie detale i przy okazji nie dajesz tam tego za du?o.

Ocena: 10/10

Btw; dodaj co? do download'u, bo naprawd? robisz pi?kne mapki ;p
 
Joined
Jun 16, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: [Pocz?tkuj?cy] PaT2

Bardzo ?adne prac?, ?adnie detalujesz je jak na ,,Amatora'' bardzo mi si? podobaj? i ocenie je w skali 5/5. Pracuj dalej bo masz talent
 
Status
Not open for further replies.
Top