What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Co ty masz z byciem japo?skim wojownikiem/zab?jc?? Nie za stary jeste? na takie zabawy?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Co ty masz z byciem japo?skim wojownikiem/zab?jc?? Nie za stary jeste? na takie zabawy?
Zabawy? Je?eli bierzesz na serio te wszystkie wzmianki o ninja (kiedy? t?umaczy?em ich pochodzenie), to jeste? bardziej p?ytki ni? ?y?ka herbaty. My?la?em, ?e to oczywiste, ?e nie biegam po mie?cie w samurajskim stroju z katan? przy boku, ale widocznie Tobie trzeba to osobno wyt?umaczy? xd Pomy?l lepiej czy to Ty nie jeste? za stary, ?eby zadawa? tak krety?skie pytania, a dopiero potem r?b z siebie b?azna w publicznym temacie
ziewa.gif
.
 
  • Like
Reactions: Dtp

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Zabawy? Je?eli bierzesz na serio te wszystkie wzmianki o ninja (kiedy? t?umaczy?em ich pochodzenie), to jeste? bardziej p?ytki ni? ?y?ka herbaty. My?la?em, ?e to oczywiste, ?e nie biegam po mie?cie w samurajskim stroju z katan? przy boku, ale widocznie Tobie trzeba to osobno wyt?umaczy? xd Pomy?l lepiej czy to Ty nie jeste? za stary, ?eby zadawa? tak krety?skie pytania, a dopiero potem r?b z siebie b?azna w publicznym temacie
ziewa.gif
.
?artowa?em tylko. To chyba oczywiste, ?e nie s?dz?, ?e przebierasz si? za wojownika, nie?
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dlaczego przebierasz si? za wojownika? Fajni ninja byli w jakim? filmie, ale nie pami?tam tytu?u. Przypomnisz mi?
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Vrael nie musi sie przebiera? nieogary >.> On przybiera forme arrancana...

Lubisz Pepsi?
Jak d?ugo zamierzasz by? managerem?
Nie wydaje Ci si?, ?e forum teraz przypomina jeden wielki ?mietnik w kt?rym niewiele os?b chce sprz?ta??
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Mephisto said:
Dlaczego przebierasz si? za wojownika? Fajni ninja byli w jakim? filmie, ale nie pami?tam tytu?u. Przypomnisz mi?
Uwa?am, ?e jak przyjd? do szko?y w zbroi p?ytowej z mieczem dwur?cznym na plecach to b?d? mia? fory u nauczycieli ; |
Ten film to pewnie "Vraku podczas ataku 3"

Matre said:
Lubisz Pepsi?
Jak d?ugo zamierzasz by? managerem?
Nie wydaje Ci si?, ?e forum teraz przypomina jeden wielki ?mietnik w kt?rym niewiele os?b chce sprz?ta??
1. Nie, og?lnie nie lubi? gazowanych rzeczy (wyj?tkiem jest piwo ; D).
2. Kto wie. Niezbadane s? wyroki administracji. P?ki co nigdzie si? nie wybieram, ale czas poka?e co z tego wyjdzie.
3. Owszem i to ju? od dawna. Ale kto? kiedy? rzuci? has?o "musimy ci?gn?? ten w?zek do przodu"... no i ci?gniemy ;]
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Sk?d pochodzi tw?j avatar? Mi si? bardzo kojarzy z trenuj?cym Jean-Claudem z filmu 'Kickboxing'.
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dobre pytanie. Znalaz?em go przypadkiem ponad 2 lata temu, to by? m?j pierwszy avatar na tym forum. Teraz z okazji ?wi?t tylko doklei?em mu czapeczk?. Szczerze m?wi?c nawet nie wiem, czy to kadr z filmu, zdj?cie czy rysunek w paincie.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ogarniasz ju? pieni??ki na wiosn?? Wiesz, ?e pewnie b?dzie to bibka roku z uber pierdolni?ciem?
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co dok?adnie robi taki Manager, jak Ty?(pr?cz rozpatrywania odwo?a?).

Gdzie? ju? wcze?niej odpowiada?em na podobne pytanie
Przecie? nie b?d? czyta? ca?ego tematu od pocz?tku, do ko?ca : D
 
Last edited:

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Beoska said:
Ogarniasz ju? pieni??ki na wiosn?? Wiesz, ?e pewnie b?dzie to bibka roku z uber pierdolni?ciem?
Ja nie mam problem?w finansowych ; D Troch? mnie szarpnie sylwester i studni?wka, ale generalnie spory zapas nadal mam. Co do bibki roku - by?oby mi?o ; d

Krzysieq said:
Co dok?adnie robi taki Manager, jak Ty?(pr?cz rozpatrywania odwo?a?).
Gdzie? ju? wcze?niej odpowiada?em na podobne pytanie : d Tak czy siak moja robota g??wnie polega na my?leniu i pisaniu.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ile razy odchodzi?e? z my?l? o tym, by ju? nigdy nie wr?ci?? Mimo to wracasz nie pierwszy raz. Czy nie s?dzisz, ?e robi to z ciebie osob? uzale?nion? od forum?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ile razy odchodzi?e? z my?l? o tym, by ju? nigdy nie wr?ci?? Mimo to wracasz nie pierwszy raz. Czy nie s?dzisz, ?e robi to z ciebie osob? uzale?nion? od forum?
To samo mi m?wi?a Kate ; /
C??, pami?tam tylko 2 swoje odej?cia - czerwiec 2009 i lipiec 2010. Ty prawdopodobnie pami?tasz jeszcze jedn? akcj?, kt?ra mia?a miejsca pod koniec listopada '09, ale to nie do ko?ca by?a moja decyzja o odej?ciu - dosta?em ultimatum od Antka, ?e albo sam spadam albo on wyjebie mnie ^^ Przy pierwszym odej?ciu z kolei wyra?nie zaznaczy?em, ?e zapewne niebawem zobaczycie mnie ponownie w ???tym kolorku (wtedy jeszcze by?em globalem, o managerach jeszcze nikt na ?wiecie nie s?ysza?) i tak te? si? sta?o. Dlatego odpowiedzi? na Twoje pytanie jest - tak, raz. W tegoroczne wakacje, kiedy widzia?em, ?e kadra stacza si? na dno, wszyscy poza Ivelliosem mieli wszystko w dupie, a moj? jedyn? robot? sta?o si? odpisywanie na ?ale u?ytkownik?w. Ten jeden raz nie zamierza?em wraca?. Z kilku powod?w zmieni?em zdanie. Teraz to ju? nawet nie kwestia mo?liwo?ci. To wyzwanie ; d
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jak to jest by? Ninj??
Ile lat siedzisz ju? w tym zawodzie (patrz. up)

Pewnie by?o, ale nie chcia?o mi si? czyta?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jak to jest by? Ninj??
Ile lat siedzisz ju? w tym zawodzie (patrz. up)
Pewnie by?o, ale nie chcia?o mi si? czyta?

1. Zajebi?cie ;| Doskonal? ostatnio swoje umiej?tno?ci szybkiego znikania w szkole :(
2. 2 lata i 7 dni
 

Reaperr

User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dlaczego tolerujesz, prowokator?w takich jak "Mephisto", kt?ry w ka?dym temacie, pisz? jak?? g?upot?, ?eby upokorzy? u?ytkownika, o potem go jeszcze dobi??!

Co znaczy "Kwadrat-Kwadrat-Kwadrat-Kwadrat", pod Twoim nickiem?!

Beo, czy KS ;>
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Dlaczego tolerujesz, prowokator?w takich jak "Mephisto", kt?ry w ka?dym temacie, pisz? jak?? g?upot?, ?eby upokorzy? u?ytkownika, o potem go jeszcze dobi??!
Co znaczy "Kwadrat-Kwadrat-Kwadrat-Kwadrat", pod Twoim nickiem?!
Beo, czy KS ;>
1. S? r??ne rodzaje prowokator?w. Co innego jaki? pajac, kt?ry urwa? si? z choinki, a co innego Mephisto, kt?ry jednak sw?j m?zg ma i jego pytania maj? nieco inny cel ; d
2. Widocznie nie wy?wietlaj? Ci si? wszystkie znaki - w oryginale to nie s? kwadraty, tylko znaczki, kt?ra mo?na zapisa? w nam znanym alfabecie jako "Kanzen Saimin".
3. Dziwne pytanie. Kt?ra robi lepsze obiady? Z kt?r? lepiej mi si? rozmawia? Kt?ra ma wi?cej kolczyk?w na ciele? xd Obie te osobowo?ci s? tak r??ne, ?e ci??ko m?wi? o jakimkolwiek por?wnaniu, chocia? w kwestii kolczyk?w to chyba Beo wygrywa konkurencj? ; )
 

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ile lat jeste? na forum?
Masz jak?? kryminaln? przesz?o?? <xD>
od kiedy masz managera?
i z k?d te upodobania ninja xd
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Ile lat jeste? na forum?
Masz jak?? kryminaln? przesz?o?? <xD>
od kiedy masz managera?
i z k?d te upodobania ninja xd
1. Zarejestrowa?em si? w sierpniu 2008 roku, czyli b?dzie nieca?e 2,5 roku xd
2. Podobno nie ; [
3. O ile dobrze pami?tam to pomys? utworzenia rangi "manager" pojawi? si? na PGA w 2009 roku i by?em w "pierwszej turze" tych, kt?rzy dostali t? rang?. Wtedy jeszcze manager mia? kolor pomara?czowy.
4. Gdzie? tam ju? pisa?em.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co ty widzisz w Mesie? Przecie? on ma taki zamu? na majku, ?e a? niemi?o.
 
Status
Not open for further replies.
Top