Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21
Wątek: Tibia nie umarła
    Rzemieślnik Awatar Klyyto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 12
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 8 w 5 postach

Tibia nie umarła

Umarła rzeczywistość...

Tibia nie umarła. Umarla mentalność graczy. Dzisiaj nie ma normalności na świecie, tylko schizofrenia masowa. Technologie piorące banie, narkotyki w jedzeniu, które nawet nie jest jedzeniem, dążenie do satanistycznych wartości, świat się zmienił bardzo szybko na gorsze. Ale to początek dopiero. Kiedyś był klimat, stara technologia, nokie3310, większa normalność, wkrótce nie będziesz mógł się wysrać bez zarejestrowania tego faktu. Wiesz o czym mówie? jak nie, to idź żyj w swoich iluzjach. Tu nie chodzi o tibię, tylko o wszystko. Jeżeli tibia umarła, to dlatego, że wszystko umarło. Czy da się odrodzić to wszystko? jak chcesz Starej tibi (podświadomie starego klimatu) to odstaw smartfona, kup sobie stary telefon, przestań ćpać aspartam i łykać bezkrytycznie to, co mówi Ci telewizja, szkoły i inne bzdety. Zacznij od siebie a po zmianie percepcji, będziesz w innym świecie, a wtedy będziesz mógł zrobić OTS ze starym klimatem.

Jeśli dalej to będzie trwać w Twoim umyśle, to zobaczymy cuda na kiju, czipy w dupach a wtedy tibi juz nigdy nie ujrzymy..

SAdnes?
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

2. Za ten post podziękowali:

Rzemieślnik Awatar Venuto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 50
    Podziękował(a)
    4
    Podziękowań 15 w 14 postach

Domyślnie Odp: Tibia nie umarła

Skąd wiesz? xD

Don RAHuene - Mapy na Zamówien Awatar R A H
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2224
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    102
    Podziękowań 240 w 218 postach

Chore to jest to co ty piszesz.
    Klimat ten sam.
    10 lat temu i teraz OTS'y na kasę.

Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Odp: Tibia nie umarła

"Pewnie teraz plazmową telewizję oglądać iść raczysz, a światem będą rządzić ci, których i tak w niej nie zobaczysz"
    Nie jest mi przykro, ale Prawda jest taka, że jesteś chory umysłowo, tak jak większość ludzi. Nie jest mi ciebie żal nawet Niewolnicze owce także muszą istnieć. Istnieje tylko jedna Normalność, mianowicie taka, która nie chce być kontrolowana mentalnie, umysłowo, biochemicznie, pseudoprawnie, finansowo i całkowicie. Ty jeśli widzisz w tym coś chorego, w tym co pisze, jesteś tylko trybikiem w systemie. Wkrótce dostaniesz ID4D, 10 szczepionek gardasilu, i nie dożyjesz 40. Ale gówno się spuszcza, jak to powiedział fakebush. Nie pozdrawiam, takich jak ty jest wielu. Byłeś już w mcdonaldzie?
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..

6. Za ten post podziękował:  

Blue Waffle Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4040
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    270
    Podziękowań 934 w 779 postach

ładne to :D

8. Za ten post podziękował:  

Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Odp: Tibia nie umarła

A teraz dojdźmy do ostateczności. Powiem Ci, co jest chore. Chore jest masowe pranie mózgów ludzi. Wszystkie te facebooki, smartfony to pranie mózgu. Jak to powiedział Aldous Huxley "w 21 wieku ludzie pokochają swoje niewolnictwo. Nawet gdy będą nieszczęśliwi, to będą myśleli że są, bo rząd im powie że są". Chore jest to, że w szkołach piorą dzieciom mózgi, by były potulnymi owcami, zobacz Charlotte Iserbyt, jesli nie masz własnych obserwacji. Chore jest to, że GMO zaczyna być wszędzie, a ludzie zajmują się bzdurami, ponieważ tak kazały im środowiska opiniotwórcze, chore jest to, że coraz więcej dzieci choruje na ciężkie choroby po szczepionkach, mimo że na ulotkach pisze jakie skutki mogą być. Chore jest to, że: Lekarze niszczą zdrowie, Prawnicy niszczą sprawiedliwość, Rządy niszczą wolność i tak dalej. Satanizacja narodów, deprawowanie moralności, sodoma, gomora, wynaturzenia. To wszystko w jednym celu. Nowy Porządek Świata....
    ALE najbardziej chore jest to, że większość ludzi to oszołomione stado, które nie dostrzega podstawowych faktów. I co? New World Order is Taking Over :)>

Bye bye, może za rok wbije. łamanie zaklęcia
    Ostatnio edytowane przez Klyyto ; 14-11-16 o 18:11

10. Za ten post podziękował:  

Signed... Awatar Arts18
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2222
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 163 w 145 postach

O NWO już wiadomo jest od dawna. A sami Rockeffelerowie zarabiają sporo kasy na wojnach. Tak zarobili w czasie wojen napoleońskich, w czasie I i II wojnie światowej. A to co się dzieję to jest tylko masówka, ale spokojnie ludzie się obudzą.

A͛̓͗̌̈́͋̏͘҉̸̦͕̘͙̮̲͕͘͟Nͪ ͭͭͭ ͒͐̿̋̾ Awatar Debski
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    233
    Podziękowań 222 w 148 postach

kys.
    noKappa

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1741
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338
    Podziękowań 293 w 224 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez R A H Zobacz post
    Chore to jest to co ty piszesz.
    Klimat ten sam.
    10 lat temu i teraz OTS'y na kasę.
    Co Ty za przeproszeniem pierdolisz? 10 Lat temu to Ty jeszcze w pieluchy srałeś kiedy dobre otsy chodziły po świecie, nie było sms shop i innego gówna a jednak ludzie grali.

Obywatel Awatar Sco
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 565
    Podziękował(a)
    27
    Podziękowań 33 w 31 postach

"Wciaz jestem gluchy na komplementy i propsy, tylko krytyka wzera sie w moj poklad jak krew obcych"

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 409
    Podziękował(a)
    61
    Podziękowań 29 w 28 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Awesome Asimov Zobacz post
    Co Ty za przeproszeniem pierdolisz? 10 Lat temu to Ty jeszcze w pieluchy srałeś kiedy dobre otsy chodziły po świecie, nie było sms shop i innego gówna a jednak ludzie grali.
    nie było sms shopa i dlatego te serwery upadły XD

Przewodniczący Awatar #Adaś
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 964
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    335
    Podziękowań 149 w 128 postach

Tu akurat, z tym zepsuciem świata masz całkowitą racje, stworzyli te smartfony, dali je dziecią a te zostały w domach, a boiska puste itp.
    Tylko boli mnie to że porównujesz realny swiat terazniejszy do dawnego. i przy okazji wspominajac o wirtualnym ;/
    Widzisz, szczególnie zmienia młodych ludzi zmiana szkoły podstawowej na gimnazjum, w której wiekszość osób chce pokazac jaki to on super nie jest :/ Nie powiem, sam chodziłem do gimnazjum, i nadal chodzę 6lat temu, jak był to mój pierwszy rok w gimnazjum widziałem ludzi, obcych co przeczyło temu, jak chciałem widzieć gimnazjum. Masę ludzi, którzy dążyli do fajności która była lubienie tej osoby przez całą klase, ja zazwyczaj też byłem lubiany, choć zbyt dużo sie nie udzielałem na forum klasy, miałem swoje zdanie które każdy szanował, miałem jeszcze kolege z podstawówki, ktory niestety uległ tej zmianie, nasz kontakt się urwał ja jako twardo trzyamjącego się swojego zdania, choć osoba mająca 13 lat zbyt mądrego zdania nie ma, jednak w klasie każdy miał swoją paczke, w sumie ja dzieliłem całą klasę miałem 3 kolegów, z którymi gadałem, ktorzy zbynio sie nie zmieniali, byli normalni porównując ich do tych monstrualnych debili, którzy chcieli być fajni, mnie cała klasa lubiła, jednak przez moją odmiennosc nie mogli sie z sobą zintegrować, dopiero gdy nie zdałem nagle cała klasa się z sobą elegancko dogadywała itp.
    W kolejnym roku było tak samo, ja w sobie zmiany nie widziałem. Z roku na rok było coraz gorzej ja swój pierwszy telefon miałem gdy miałem 15 lat. Jednak, zmieniłem temat xD

Podwórko dzieci opuściły przez rodziców ktorzy je rozpieścili :/ Jak ja jeszcze młody byłem to jeszcze bywało dużo osób, zawsze lubiłem sobie pograć w koszykowke, miałem kolegów co grali razem ze mna, ich pokonał swiat inny ten wirtualny, i dzis gdy ide sobie popykac w kosza, jestem sam na boisku, ludzie w okół? czasem są ale to marne ilosci porownując je do tego co było kiedyś, że modlic sie było trzeba o wolne boisko, czasami ktoś wpadnie, ale są to bardziej dorosłe osoby niż młode. Ludzie umierają, przez komputery, są już martwi dla prawdziwego swiata.
    Nie minął miesiąc, dwa, lecz dwadzieścia cztery
    A ja wciąż padam na twarz, gdy przychodzą weekendy.

Myślę o Tobie i czy Ty też czasem myślisz o mnie
    Ale nie ma Ciebie tu, kolejny piątek samotnie.

Zbanowany
    Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Wawrek Zobacz post
    nie było sms shopa i dlatego te serwery upadły XD
    Nie znasz świata to się nie wypowiadaj na tematy, które są Ci obce.

18. Za ten post podziękował:  

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 409
    Podziękował(a)
    61
    Podziękowań 29 w 28 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Awesome Asimov Zobacz post
    Nie znasz świata to się nie wypowiadaj na tematy, które są Ci obce.
    Gadasz farmazony, widocznie było jak mówię skoro te twoje "ŚWIETNE SERWERY" nie istnieją, skoro nie ma sms shopa serwer nie ma jak się utrzymywać bo przecież kto będzie dawał dobrowolne dotację na serwer?

Zbanowany
    Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Wawrek Zobacz post
    Gadasz farmazony, widocznie było jak mówię skoro te twoje "ŚWIETNE SERWERY" nie istnieją, skoro nie ma sms shopa serwer nie ma jak się utrzymywać bo przecież kto będzie dawał dobrowolne dotację na serwer?
    Weź człowieku zejdz na ziemię :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)