What's new

?enada.

Status
Not open for further replies.

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Witam.
Nie rozumiem co si? dzieje z tym forum - negatywnego.
Aby napisa? ten cholerny temat musia?em 3 razy si? ponownie logowa?, gdy pr?buje pisa? posty odsy?a mnie do rejestracji. Grupy do dzisiaj nie funkcjonuj? prawid?owo, mimo i? dzisiaj jest pierwszy dzie? kalendarzowej zimy - administracja zapewnia?a, ?e jesienna aktualizacja/?atka naprawi problemy. Chc? si? dowiedzie? kiedy b?d? w ko?cu kroki w naprawie sz?y do przodu(!).
Gdzie si? podziewa dawny odpowiedzialny support? Dzisiaj wy?sze rangi pisz? swoje ?mieszne sm?ty, dogryzaj?c innym i ciesz?c si? ?wietn? wypowiedzi? lub u?ywaj? popularnych kont do reklamowania.
Czy kto? zamierza co? z tym zrobi? czy zamkn?? temat, obdarowa? mnie warnem i odes?a? mnie do innego w?tku?
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: ?enada.

Reforma open tibii nie jest krokiem w prz?d? Co do reszty, to na pewno si? pojawi, a teraz jest inny problem, kt?ry uniemo?liwia kadrze przegl?dania profili.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: ?enada.

W sumie to po?owa os?b si? opierdala czego niestety ale ukry? si? nie da (w tym i ja). Zacznijmy od tego, ?e Mi?osz kt?ry tak na prawd? mia? wyprowadzi? ca?y tnet na prost? opierdala si? NAJBARDZIEJ ze wszystkich. Nie wiem, na prawd? nie wiem czy on siedzi na statusie niewidocznego czy jak ale bardzo dawno nie widzia?em go ?eby chocia? zajrza? sprawdzi? i naprawi? jak?kolwiek usterk?. Czas na kolejn?, wa?n? rzecz. Technikiem by? Jogi, zajmowa? si? wszystkim by?o elegancko i wszystkie b??dy by?y na bie??co usuwane, teraz? Teraz co najwy?ej mo?emy poprosi? kogokolwiek ?eby zaopiekowa? si? tym ca?ym syfem. Ja rozumiem, ?e mo?na co? zaniedba? pomimo szczerych ch?ci ale on kurwa nie wykazuje w og?le ch?ci co najbardziej mnie denerwuje, pewnie nie tylko mnie. Zamiast narzeka? i wymy?la? na si?? nowe eventy zajmijmy si? tym co najwa?niejsze. Bo je?li Mi?osz, nie ma ch?ci ani zamiaru naprawi? cokolwiek - mo?ecie bez ?adnych skrupu??w wypierdoli? go na zbity pysk.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: ?enada.

To mo?e niech elDiamond te? si? sam wyjebie, bo nic nie robi? ;]

Facet, masz racj?, ale taka sytuacja nie pojawi?a si? dzisiaj i takim tematem chuja zdzia?asz, serio.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: ?enada.

To mo?e niech elDiamond te? si? sam wyjebie, bo nic nie robi? ;]
Facet, masz racj?, ale taka sytuacja nie pojawi?a si? dzisiaj i takim tematem chuja zdzia?asz, serio.
Akurat do diamenta nie mam pretensji bo ju? na pocz?tku by?o wiadome, ?e kupi? tylko serwis po to ?eby zatrudni? sobie tani? si?? robocz? i czerpa? korzy?ci z reklam. To tylko by?o dla niego wa?ne.

Anthony, Jogi to teraz Irmafos, (sory jak ?le napisa?em) kt?ry odszed? ...
A co do tematu to niby co? si? w tym temacie dzieje, ale co to nikomu nie powiem, bo nie wiem. Jestem pewien, ?e nic zwi?zku z tym si? nie stanie, a znam ju? 2 osoby kt?re odesz?y z tego forum, do innego tylko dla tego, ?e im si? tu nie podoba. Jeszcze dodam, ?e nie wiemy czy Mi?osz si? opierdala, czy nie, wi?c takie komentarze s? nie na miejscu.
Co Ty nie powiesz, mistrzu?
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: ?enada.

@Anthony
Najlepiej jest naplu? w pysk nie znaj?c sytuacji...
Mi?osz te? ma swoje ?ycie, czas dla siebie no i przede wszystkim prace. Siedzi dniami i nocami pracuj?c, a ?pi mo?e 4h, wi?c o jakim opierdalaniu ty m?wisz? Chyba nie s?dzisz, ?e rzuci swoje ?r?d?o utrzymania i zajmie si? robieniem forum, kt?re jest ma?o op?acalne, bo kilku u?ytkownik?w TNET tak chce.
Fakt mo?e teraz kadra nie jest najlepsza, ale naprawd? ci??ko jest znale?? dobrych ludzi, kt?rzy rzuc? swoje cele, pasje, szko??, ?ycie, ?eby moderowa? dzia?y. Je?li jednak jeste?cie takimi lud?mi to przecie? nic nie stoi na przeszkodzie ?eby napisa? fajne podanko i zosta? "tym fajnym moderatorem".
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: ?enada.

Anthony, Jogi to teraz Irmafos, (sory jak ?le napisa?em) kt?ry odszed? ...
A co do tematu to niby co? si? w tym temacie dzieje, ale co to nikomu nie powiem, bo nie wiem. Jestem pewien, ?e nic zwi?zku z tym si? nie stanie, a znam ju? 2 osoby kt?re odesz?y z tego forum, do innego tylko dla tego, ?e im si? tu nie podoba. Jeszcze dodam, ?e nie wiemy czy Mi?osz si? opierdala, czy nie, wi?c takie komentarze s? nie na miejscu.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: ?enada.

Wa?ne czy nie wa?ne elDiamond nie po to zatrudni? ludzi, aby si? opierdalali, tylko m.in. rozwijali i naprawiali b??dy. W sumie m?g?by napisa? chod? kilka s??w, co na ten temat ma do powiedzenia.
Nie wiem co macie w zamian za prac?, lecz skoro zgodzili?cie si? na posad? odpowiadaj? wam takie warunki.
 
Last edited:

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: ?enada.

Chyba nie s?dzisz, ?e rzuci swoje ?r?d?o utrzymania i zajmie si? robieniem forum, kt?re jest ma?o op?acalne, bo kilku u?ytkownik?w TNET tak chce.
Ma?o op?acalne? Hipokryzji szczyt, bo jak to kto? zajebisty kiedy? powiedzia? - w dupie by?e?, g?wno widzia?e?. Spytaj Alastora, ile hajsu trzepa? miesi?cznie z TNET-u. Spytaj elDiamonda, ile hajsu wy?o?y?, ?eby kupi? to "ma?o op?acalne" forum. A jakby kto? ruszy? ?askawie cztery litery i troch? si? przy?o?y?, to forum by?oby lepsze, cz??ciej odwiedzane i przynosi?o jeszcze wi?cej dochod?w.

ale naprawd? ci??ko jest znale?? dobrych ludzi, kt?rzy rzuc? swoje cele, pasje, szko??, ?ycie, ?eby moderowa? dzia?y. Je?li jednak jeste?cie takimi lud?mi to przecie? nic nie stoi na przeszkodzie ?eby napisa? fajne podanko i zosta? "tym fajnym moderatorem".
A co ma moderator do chujowej sytuacji na forum? Moderator nie naprawi b??d?w, bo do nich trzeba mie? niema?e uprawnienia.

Teraz sytuacja jest mniej wi?cej taka sama jak przed kilkoma miesi?cami, tu? przed zmian? w?a?ciciela. Tera?niejsza administracja post?puje tak samo jak wtedy, nawet ma podobne nastawienie do h@. Nawet nie kryje si? z tym, ?e ci, kt?rzy MOG? co? zrobi?, tak naprawd? chuja robi?.

Jedyne wyj?cie z sytuacji to oddanie WSZELKICH praw Speederowi, ale tego elDiamond nie zrobi, bo si? sra nie wiadomo o co.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: ?enada.

Ma?o op?acalne? Hipokryzji szczyt, bo jak to kto? zajebisty kiedy? powiedzia? - w dupie by?e?, g?wno widzia?e?. Spytaj Alastora, ile hajsu trzepa? miesi?cznie z TNET-u. Spytaj elDiamonda, ile hajsu wy?o?y?, ?eby kupi? to "ma?o op?acalne" forum. A jakby kto? ruszy? ?askawie cztery litery i troch? si? przy?o?y?, to forum by?oby lepsze, cz??ciej odwiedzane i przynosi?o jeszcze wi?cej dochod?w.

Chyba nie s?dzisz, ?e forum jest bardziej op?acalne ni? zrobienie paru projekt?w dla grubych ryb?

A co ma moderator do chujowej sytuacji na forum? Moderator nie naprawi b??d?w, bo do nich trzeba mie? niema?e uprawnienia.

Tak, ale nowy u?ytkownik widz?c czasami zajebane dzia?y, hacklinki i r??ne ?mieci nie zostanie tutaj na d?u?ej, bo po prostu forum b?dzie uznawa? za chujowe. Wi?c nie m?w mi, ?e moderator nie ma nic do chujowej sytuacji na forum.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: ?enada.

@Anthony
Najlepiej jest naplu? w pysk nie znaj?c sytuacji...
Mi?osz te? ma swoje ?ycie, czas dla siebie no i przede wszystkim prace. Siedzi dniami i nocami pracuj?c, a ?pi mo?e 4h, wi?c o jakim opierdalaniu ty m?wisz? Chyba nie s?dzisz, ?e rzuci swoje ?r?d?o utrzymania i zajmie si? robieniem forum, kt?re jest ma?o op?acalne, bo kilku u?ytkownik?w TNET tak chce.
Fakt mo?e teraz kadra nie jest najlepsza, ale naprawd? ci??ko jest znale?? dobrych ludzi, kt?rzy rzuc? swoje cele, pasje, szko??, ?ycie, ?eby moderowa? dzia?y. Je?li jednak jeste?cie takimi lud?mi to przecie? nic nie stoi na przeszkodzie ?eby napisa? fajne podanko i zosta? "tym fajnym moderatorem".
Sp?jrz na to z innej strony, kiedy przyjmowa? czerwony kolor nie my?la? o tym, ?e nie b?dzie mia? czasu bo liczy si? tylko administrator - mia? i nadal ma nas wszystkich w dupie, dobro tego forum i wszystko co mo?e si? z nim kojarzy? bo przecie? nic od pewnego czasu nie zrobi?. Tutaj w?a?nie wida? brak jakiegokolwiek wk?adu w to wszystko, przecie? by?o spokojnie chcieli?my tylko tego ?eby naprawili niezb?dne opcje kiedy wszystko zacz??o si? wali?. Je?eli nadal b?d? si? wzajemnie g?aska? po g?owach to nic z tego nie wyjdzie. Zrozumcie, kurwa, my nie chcemy waszej krzywdy. Nie wiem po choler? te krzyki.
Tak, ale nowy u?ytkownik widz?c czasami zajebane dzia?y, hacklinki i r??ne ?mieci nie zostanie tutaj na d?u?ej, bo po prostu forum b?dzie uznawa? za chujowe. Wi?c nie m?w mi, ?e moderator nie ma nic do chujowej sytuacji na forum.
Wi?cej nie mog?e? tam napisa? bluzg?w?
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: ?enada.

Chyba nie s?dzisz, ?e forum jest bardziej op?acalne ni? zrobienie paru projekt?w dla grubych ryb?
Je?eli Milosz jest naprawd? tak zajebisty jak m?wisz, to niech si? zatrudni w jakim? Electronic Arts czy innym Microsofcie zamiast marnowa? czas i zajmowa? miejsce komu?, kto nadaje si? na nie bardziej.

Tak, ale nowy u?ytkownik widz?c czasami zajebane dzia?y, hacklinki i r??ne ?mieci nie zostanie tutaj na d?u?ej, bo po prostu forum b?dzie uznawa? za chujowe. Wi?c nie m?w mi, ?e moderator nie ma nic do chujowej sytuacji na forum.
Nie ma NIC A NIC, je?eli od samej g?ry nie poleci polecenie uporz?dkowania forum i je?eli syf b?dzie mia? swoje ?r?d?o a? na Placu Zabaw.
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: ?enada.

Hmm, co tu gada?, s?dz? (zreszt? tak jak ka?dy inny), ?e ca?a kadra si? opierdala. Mi?osz nie robi nic, zupe?nie nic, aby forum wysz?o na lini? prost?, je?li chodzi o b??dy i aktualizacje. Moderatorzy i globy (oczywi?cie nie tacy jak vBio, Archimonde, Sasin, Dtp i Korzonek oraz One i Frags), przypierdalaj? si? tylko do u?ytkownik?w o byle g?wno, tym samym p?osz?c ich, bo kurwa Kamil usun?? ju? oko?o 30 post?w nie podaj?c przyczyny, a to, ?e jest po prostu pierdolni?ty go nie usprawiedliwia, przed usuwaniem tematu/posta i ?mianiem si? z "ofiary" pisz?c do niego prywatn? wiadomo??. Tak samo by?o z moimi odpowiedziami w temacie Gdzie Expi?, to by?a masakra, nie doczyta?em, ?e trzeba kurwa cytowa? wypowied? osoby, kt?ra o co? pyta i napisa?em tak 4 odpowiedzi i dosta?em jedno upomnienie oraz 3 ostrze?enia, za 2 punkty ka?de. Gdyby moderatorzy ogarn?li si? szybciej, to bym napisa? t? jedn? odpowied?, a nie kurwa dodatkowo 3 inne, za kt?re tylko traci?em punkty ostrze?e?.. (ich reakcja nast?pi?a po tygodniu). Wr??my do Mi?osza, kt?ry pierdoli to forum jak tylko mo?e i to on jest tutaj najwi?kszym b??dem. Widzia?em go 3 razy aktywnego i to raz w tedy jak mia?em 9 punkt?w ostrze?e?, a ten lamus wstawi? mi jeszcze jeden za free i dosta?em pieprzonego bana na tydzie?... S?dz?, ?e powinni?cie si? pozby? tego psa i po prostu wyjeba? go na zbity pysk. To tyle ode mnie i mam tylko pro?b? do kadry, wypierdolcie Mi?osza!
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: ?enada.

Ja dosta?em bana po 2 miesi?cach i nikt z tym nic nie robi ;( Co do forum to nie zauwa?y?em nic nie po koj?cego poza nie porz?dkiem w dzia?ach, a? nie chce mi si? przegl?da? ju? tego syfu.
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: ?enada.

@Anthony
Najlepiej jest naplu? w pysk nie znaj?c sytuacji...
Mi?osz te? ma swoje ?ycie, czas dla siebie no i przede wszystkim prace. Siedzi dniami i nocami pracuj?c, a ?pi mo?e 4h, wi?c o jakim opierdalaniu ty m?wisz? Chyba nie s?dzisz, ?e rzuci swoje ?r?d?o utrzymania i zajmie si? robieniem forum, kt?re jest ma?o op?acalne, bo kilku u?ytkownik?w TNET tak chce.
Fakt mo?e teraz kadra nie jest najlepsza, ale naprawd? ci??ko jest znale?? dobrych ludzi, kt?rzy rzuc? swoje cele, pasje, szko??, ?ycie, ?eby moderowa? dzia?y. Je?li jednak jeste?cie takimi lud?mi to przecie? nic nie stoi na przeszkodzie ?eby napisa? fajne podanko i zosta? "tym fajnym moderatorem".


Ale co nas to obchodzi, ?e ?pi cztery godziny dziennie i biedny musi si? zajmowa? forum. Chcia? by? technikiem, chcia? !
Z pocz?tku si? du?o stara?, ale teraz gdy nie ma czasu to powinien odej??, albo wzi?? urlop a eld powinien zatrudni? nowego technika. Ka?dy by chcia? siedzie? na dupie nic nie robi? i hajs trzepa?.
Administrator techniczny to wielkie zadanie, trzeba by? aktywnym na forum aby wiedzie? co poprawi?/naprawi?/doda? aby u?ytkownik?w zach?ci? do dalszego pozostania na tym forum, jak wida? na tnecie tego nie ma.

Przesiaduje czasami na tpl, torg i nie widz? tam ?adnych sprzeczek, skarg na stron? czy chocia?by na kadr?.
Tak btw. tego forum ju? si? nie da naprawi?, wypali?o si? i ci??ko b?dzie przywr?ci? do jego ?wietno?ci.

Za czas?w gdy mia?em moderatora nie by?o s?owa opierdalanie, czy obijanie si?.
Norbert - m?j prze?o?ony, stawia? warunki jasno.

Nie ma poradnika, nie ma rangi lub sytuacja bardzo mi bliska kt?r? pewien administrator zada? zadanie globalnemu : Widz? te dzia?y ogarni?te do kt?rego? tam dnia albo wypierdalasz ;]

Przykro mi ale taka jest prawda, forum si? do ko?ca nie wypali?o mo?e, ale jest ju? tylko na ?arze, ma?y wiaterek i ?ar zga?nie.

elDiamond widocznie kupuj?c to forum polecia? na hajs, kto? tam napisa? w po?cie, ?e gdyby wzi?? si? za forum by?o by zarabia? wi?cej - jasne, ?e tak !

Pami?tacie czy nie, ale kiedy? to forum by?o " Najszybciej rozwijaj?ce si? forum o Tibi "

peaCe & Love
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: ?enada.

C??, temat do niczego i tak nie doprowadzi - wiadomo, b??dy s? i zostan? naprawione tylko wtedy, gdy Mi?osz si? za nie zabierze - nikt poza nim i elDiamondem nie ma si? jak zaj?? tymi problemami, wi?c akurat to, czy odpisz? ja, Miki, czy te? Kazia, nic Wam niestety nie pomo?e - tak samo jak pisanie temat?w i post?w z za?aleniami. Wje?d?anie na Mi?osza te? Wam niewiele da, wi?c sobie odpu??cie.

Nie b?d? po raz kolejny obiecywa?, ?e zostanie to naprawione - bo sam pisa?em o tym kilka razy i reakcji nie widz?, wi?c ani Was nie b?d? oszukiwa?, ani siebie. Temat zamykam, bo ?adnego sensu nie ma - pozostaje czeka?... lata xd
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: ?enada.

Anthony synku.... nie zapominaj, ?e mam troch? wi?cej lat ni? ty i nie mam siana w g?owie tak jak ty.. Prowadz? dobrze prosperuj?c? firm?. Mam kupe powa?nych klient?w, kt?rzy tak?e prowadz? r??ne firmy. Kupe serwer?w do administracji, tak?e powa?nych firm (w tym hostingowych). Czyli jak wida? tnetem mog? si? zaj?? w wolnym czasie, kt?rego ostatnio nie mam wog?le, bo robie du?y portal na zlecenie.

Mephisto, nie musze zatrudnia? si? w jakim? EA czy tam ?misznym MS, tym bardziej, ?e wog?le nie u?ywam windowsa. Mam do?? kasy na tym co robi?.
Aktualnie w przygotowaniu nowe umowy z nowymi klientami, wi?c tym bardziej leje na EA i MS.

Laughiiz, a ja dodam tylko tyle, ?e sam jeste? lamus, bo pewnie sam nie potrafisz do niczego doj?? ;)

Imrafos, nie chce mi si? powtarza?.. Ja swoje na serwerze robie ;) na forum jak jest czas. Narazie mam wa?niejsze projekty, wi?c nie mam kiedy si? za forum zabra?.
 
Status
Not open for further replies.
Top