What's new

Oskary Tibia.net.pl 2010

Status
Not open for further replies.

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Najlepszym adminem by? Uncross :/ Speedera nie lubi?, Kazia mnie wkurzy?a, zag?osuj? wi?c na tego kt?rego najmniej znam ElDiamonda. Je?li chodzi o globali/manager?w to oczywi?cie Beosia ^^. Mod?w jest za du?o, a po?owa z nich si? obija temu te? nie zag?osuj? na ?adnego.
Fajny jeste?, szkoda, ?e nie umiesz czyta?.

Pisze jak byk (nie, jak krowa!), ?eby g?osy wysy?a? na PM do Spidiego, a ten dalej swoje.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Fajny jeste?, szkoda, ?e nie umiesz czyta?.
Pisze jak byk (nie, jak krowa!), ?eby g?osy wysy?a? na PM do Spidiego, a ten dalej swoje.
Bo ten o to pan, co si? w tym temacie wy?ali?, to szanowny PunisherMapper, kt?ry to dosta? warna od Speedera i musia? si? tutaj wy?ali?. Szkoda ?e to s? nominacje na admina, moda itd. ROKU, a nie "M?j ukochany Admin<3".

Ludzie ogarnijcie si?, bo to nie s? wybory, kt?re maj? kierowa? wasz g?os na podstawie waszych relacji z dan? osob?, lecz chodzi o og?? pracy danej osoby przez ca?y rok!
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

"Jestem w kadrze i co z tego, ?e to ja mam wprowadza? innowacja na forum? Niech kto? zrobi to za mnie, bo mi wystarczy, ?e jestem w kadrze!"
Co tu to robi? Ja rozumiem, ?e ka?dy lubi by? chwalonym, ale tego typu eventy powinny by? atrakcj? dla u?ytkownik?w (inaczej: powinny przyci?ga? u?ytkownik?w na forum). Nie widz? sensu w g?osowaniu na kogo? z kadry, przecie? on z forum ju? raczej nie odejdzie, a ju? na pewno nie odejdzie dlatego, ?e nie dostanie nominacji do oskara.
D??: on po prostu "ratuje sw?j ty?ek przed twoim gniewem" : ).

Pomy?l tak, jest sobie ziomek zielony, zapierdala ile? miesi?cy, ci??ko pracuj?c na forum, chyba mo?e dosta? jaki? jebany obrazek w profilu za to ?e ci??ko pracowa?.
Kolejna sprawa, jest sobie ziomek kt?ry nie jest zielony, my?li "ale oni s? zajebi?ci, ja te? chce taki OBRAZEK!!!!" no i zaczyna udziela? si? na forum i stara? si? o to ?eby zosta? moderatorem ; >
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Zabawne, jak wiele ha?asu mo?e wzbudzi? jeden post administratora na urlopie. Ja rozumiem, ?e przecie? doklejona statuetka go?ego faceta pod nickiem jest czym? o co w istocie warto by i zabi?, ale kto? potem te trupy b?dzie musia? sprz?ta? je?li nie chcemy mie? tutaj jeszcze gorszego burdelu.

Pierdziel?, wszed?em na forum, ?eby odetchn?? troch? od w?t?w PISd?w z POpapra?cami, a tutaj wi?kszy zonk ni? przy odbieraniu porodu od faceta. Je?li na prawd? takie to wa?ne i nie macie nic innego do roboty, to z?apcie jeden z drugim za szpadl i poodgarniajcie dziadkom ?nieg z chodnika - chocia? jaki? po?ytek z tego b?dzie.

Tyle z mojej strony w tej kwestii.
Guosuj na mje.
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Fuck The Police.
Nie ma co pierdoli?, zosta?y nominowane osoby kt?rych konta zosta?y usuni?te przez odej?cie na OTpl kt?re upad?o, jaki w tym sens?
Zrobi? to wszystko od nowa.
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Jaki jest kurwa sens robienia tematu, skoro nikt o niego niedba?
Po?owy z tych u?ytkownik?w ju? niema, albo stracili range...
Najlepsz? wypowied? w tym temacie napisa? kolega nade mn?. Przecie? prawie po?owy u?ytkownik?w, nie obchodzi ten konkurs, a ma?o kto nawet spojrzy na m?sk? kopie Atheny pod czyim? nickiem.
Z takiej ilo?ci moderator?w nie da si? wybra?. Skoro jeden jest gorszy od drugiego, to jaki jest sens dawania pierwszemu Moderatora, skoro nie umi? spe?ni? danej jemu roli ;>
Je?li taki system nadal powinien tu ?y?, to proponuje doda? tak?e nominacje typu "najlepszy post" lub "najfajniejszy warn za najg?upsz? rzecz".

Regards,
Aaviq
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Poprawcie w moderatorach/global moderatorach, ?e Xaviz to teraz Korzonek!
A Kazia wyst?puje w grupie Moderatorzy/Moderatorzy pr?bni oraz w Adminach ...
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Najlepszym adminem by? Uncross :/ Speedera nie lubi?, Kazia mnie wkurzy?a, zag?osuj? wi?c na tego kt?rego najmniej znam ElDiamonda. Je?li chodzi o globali/manager?w to oczywi?cie Beosia ^^. Mod?w jest za du?o, a po?owa z nich si? obija temu te? nie zag?osuj? na ?adnego.
Najmniej znasz typa i chcesz na niego g?osowa??

MACIE WSKAZ?WK? :D:D:D:D:D:D:D
elDiamond KILL!!
Irmafos KILL!!
Kazia VOTE UP!
Mephisto VOTE UP!
Miki KILL!!
Mi?osz KILL!!
Ognisty KILL!!KILL!!KILL!!
Speeder KILL!!KILL!!KILL!!

Beoska VOTE UP!
Blackq VOTE UP!
Dacomos KILL!!
Irmafos KILL!!
Kamil VOTE UP!
Korzonek(Xaviz) VOTE UP!
Magic KILL!!KILL!!KILL!!
Mephisto VOTE UP!
Michalekk VOTE UP!
Miki KILL!!
Nya VOTE UP!
One VOTE UP!
Ognisty KILL!!KILL!!KILL!!
Seylit VOTE UP!
Selius VOTE UP!
Sentil VOTE UP!
Ray VOTE UP!
Roulette VOTE UP!
Vrael VOTE UP!

7MS VOTE UP!
Archimonde VOTE UP!
Avrellius VOTE UP!
Batis VOTE UP!
Budzik VOTE UP!
Chajtek VOTE UP!
Chris VOTE UP!
Constantine VOTE UP!
Czempion VOTE UP!
Doman08 VOTE UP!
Dtp KILL!!
Drexav VOTE UP!
Eturl Sous VOTE UP!
Flaay VOTE UP!
Fluos VOTE UP!
Fragles KILL!!
Frags KILL!!
Irmafos KILL!!
Kamil VOTE UP!
Kate Sayuki VOTE UP!
Kazia VOTE UP!
Korzonek(Xaviz) VOTE UP!
M@rtin VOTE UP!
Magic KILL!!
Matrix VOTE UP!
Marcin24 VOTE UP!
Matre VOTE UP!
Mikepall KILL!!
Morrigan VOTE UP!
Nemo VOTE UP!
Nights VOTE UP!
Nioh VOTE UP!
One VOTE UP!
O e m VOTE UP!
Oskar VOTE UP!
Overnage VOTE UP!
Sassin VOTE UP!
Selius VOTE UP!
Sentil VOTE UP!
Sinner VOTE UP!
Ravegon VOTE UP!
Roulette VOTE UP!
Van der Bany VOTE UP!
vBio VOTE UP!
Xanosta VOTE UP!
Xayan VOTE UP!
XemronnVOTE UP!
 

kubofonista

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
207
Reaction score
6
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Ty to jeste? t?py... Support zosta? zawieszony ale jednak funkcjonowa? przez ca?y rok, wi?c b?dzie mo?na g?osowa? na te osoby...


Dlatego na nikogo z supportu/moderator?w nie zag?osuj?. Od u?ytkownik?w wymagacie kultur? a sami zachowujecie si? jak chamy.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Dlatego na nikogo z supportu/moderator?w nie zag?osuj?. Od u?ytkownik?w wymagacie kultur? a sami zachowujecie si? jak chamy.
Skoro pisze prawd?, to jak go tu oskar?a? o chamstwo? FACEPALM :<
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Jaki jest kurwa sens robienia tematu, skoro nikt o niego niedba?
Po?owy z tych u?ytkownik?w ju? niema, albo stracili range...
Najlepsz? wypowied? w tym temacie napisa? kolega nade mn?. Przecie? prawie po?owy u?ytkownik?w, nie obchodzi ten konkurs, a ma?o kto nawet spojrzy na m?sk? kopie Atheny pod czyim? nickiem.
Z takiej ilo?ci moderator?w nie da si? wybra?. Skoro jeden jest gorszy od drugiego, to jaki jest sens dawania pierwszemu Moderatora, skoro nie umi? spe?ni? danej jemu roli ;>
Je?li taki system nadal powinien tu ?y?, to proponuje doda? tak?e nominacje typu "najlepszy post" lub "najfajniejszy warn za najg?upsz? rzecz".
Regards,
Aaviq

[w??czamy_my?lenie] Sens robienia tematu zosta? ju? chyba zajebi?cie wyja?niony, dlatego nie b?d? powtarza? wypowiedzi poprzednik?w. Nie rozumiem, jak mo?na mie? problem z wyborem. Mamy 50 kandydat?w na prezydenta, nie zag?osujemy na ?adnego, z powodu, ?e jest ich za du?o. Rotfl, wybierasz osob?, kt?ra si? najbardziej wyr??ni?a, odznaczy?a czym? szczeg?lnym, ilo?? nie ma znaczenia w tym przypadku. Pierwsza nominacja ju? jest, tylko w nieco innej formie, druga by?aby szczytem g?upoty.

Poprawcie w moderatorach/global moderatorach, ?e Xaviz to teraz Korzonek!
A Kazia wyst?puje w grupie Moderatorzy/Moderatorzy pr?bni oraz w Adminach ...

Pierwsze poprawione, drugiego poprawia? nie b?dziemy, gdy? Kazia (nie tylko ona, inne osoby r?wnie?) mieli po kilka rang w tym roku, wi?c wszystko jest jak najbardziej poprawnie.

#topic

Jeszcze dopisz? kilka s??w, bo ju? mi si? cytowa? nie chce, a nie wszyscy zrozumieli. Je?eli by?bym w styczniu moderatorem, a p??niej zostan? zbanowany, to i tak bior? udzia? w Oskarach, taka zasada - mog?em by? przecie? najlepszy. W li?cie s? uwzgl?dnione osoby, kt?re obejmowa?y dan? posad? w roku 2010 - wszyscy, bez wyj?tku, pod jednym warunkiem - ich konta musz? istnie? (tj. nie mog?y zosta? fizycznie usuni?te).
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Dlatego na nikogo z supportu/moderator?w nie zag?osuj?. Od u?ytkownik?w wymagacie kultur? a sami zachowujecie si? jak chamy.
Bo ta nowa kadra to w?a?nie same chamy, kt?re kiedy? te? toczy?y wojny z kadr??
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Kiedy? by? rygor, kt?rego teraz nie ma. Nigdy ju? nie b?dzie takiej kadry co kiedy?. Teraz modki daj? si? sprowokowa? byle g?wnem. I nie tylko zieloni <macha One>

Co do Oscar?w, fajna inicjatywa. Cieszy mnie r?wnie? fakt, ?e zosta?em nominowany, ale jedyne co wygram to chyba tylko pajaca. My?l?, ?e w nast?pnym roku te? takie co? zorganizujecie o ile forum dotrwa.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Dlatego na nikogo z supportu/moderator?w nie zag?osuj?. Od u?ytkownik?w wymagacie kultur? a sami zachowujecie si? jak chamy.
O ile si? nie myl?, to Xarid, jak pisa? tego posta, nie by? supporterem.

Cieszy mnie r?wnie? fakt, ?e zosta?em nominowany, ale jedyne co wygram to chyba tylko pajaca.

Nie przeceniaj si?, z Krzysiem szans nie masz xD
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Przecie? to jest wspania?y pomys?, tylko ?e kiedy podacie wyniki? Bo tak bardzo chce zobaczy? kto jest najwi?kszym pajacem na Forum ;z Z czego wiem to Krzysieq walczy o niego. Og?lnie nie zag?osuje.​
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Po nowym roku.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

Pajac roku (osoba, kt?ra w tym roku okaza?a si? najmniej przychyln? oraz najbardziej irytuj?c? i zas?uguj?c? na miano tego okre?lenia)

Chc? zgarn?? Trolla roku :D

Jak to nie? Gdyby nie ta nominacja to ju? bym odesz?a tupi?c nog?, z banem na ?yczenie. A jak nie b?dzie Oskara b?dzie wpierdol, tak wi?c cicho. Oni tylko ratuj? swoje ty?ki przed moim gniewem.

Co jak co, mo?e to i by?a ironia, ale czasem serio odnosz? wra?enie ?e po?owa tnetu li?e Ci dup?. Z ca?ym szacunkiem ;s pewnie bana dostan? za szerzenie kontrowersyjnych tre?ci, niestosowny j?zyk, brak kultury i obraz? kadry oraz u?ytkownik?w, ale takie moje zdanie.

Fajny jeste?, szkoda, ?e nie umiesz czyta?.
Pisze jak byk (nie, jak krowa!), ?eby g?osy wysy?a? na PM do Spidiego, a ten dalej swoje.

To wszystko, je?li chodzi o tegoroczne Oskary - g?osy do ka?dej nominacji mo?ecie mi wysy?a? poprzez prywatn? wiadomo?? do ko?ca tego roku - w styczniu zostan? podane wszelkie wyniki g?osowania, oraz zostan? rozdane Oskary. ?yczymy powodzenia nominowanym i zapraszamy do g?osowania!

Mo?emy wysy?a? na pm'k?, ale te? mo?emy w temacie chyba g?osowa? ;) gdyby nie mo?na by?o to by pisa?o "g?osy wysy?ajcie mi na pm" czy co? podobnego :)
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

@Up
Jeste? idiot?.

Zamknijcie temat, wszystkie pytania wraz z odpowiedziami ju? w nim s?, teraz zaczn? si? posty jak ten wy?ej.

@Reaperr
Nie jeste? fajny ;/
 
Last edited:

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Oskary Tibia.net.pl 2010

@2up,​
Code:
To wszystko, je?li chodzi o tegoroczne Oskary - g?osy do ka?dej nominacji mo?ecie mi wysy?a? poprzez prywatn? wiadomo?? do ko?ca tego roku - w styczniu zostan? podane wszelkie wyniki g?osowania, oraz zostan? rozdane Oskary. ?yczymy powodzenia nominowanym i zapraszamy do g?osowania!
Oj ti ti! Nie ?e mog? pojawia? si? w temacie tylko ?e jak kto? nie chce zag?osowa? to chyba nie zag?osuje tak? To jest dobrowolne... I popieram - zamknijcie temat bo pojawia si? tu coraz wi?kszy spam.​
 
Status
Not open for further replies.
Top