What's new

Za co lubisz szko??:D

Status
Not open for further replies.

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Za co lubisz szko??:D

Akurat u mnie w szkole s? zabawni i wyrozumiali nauczyciele ;D Za to ja lubi? i jeszcze za znajomych ;Di WuEf
 

Benio15

User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
47
Reaction score
7
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za to ?e jestem z moj? super klas?, odwalamy i dobrze si? bawimy i g?ownie to dla przyjaci?? i dla nauki. :)
 

torenz1

User
Joined
Aug 21, 2010
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja lubi? chodzi? do szkoly ale robi?c r??ne jazdy , zwaly i rozmawia? z Kumplami. .;]
Ale uczu? si? niestety trzeba! I m?wie to do wszystkich ktorzy twierdz? inaczej . .;(
Chodze do klasy 1gimn i mam duzo koleg?w kt?rzy nie zdali po 2 lub 3 razy . .
A najgorsze jest to ?e jak nie zdadz? nic to w ?yciu b?dzi? im ci??ko. . i naprawde warto si? ucczy? ni? zosta? ?ulem . .?miejemy si? z takich ludzi biednych a sami za pare lat mo?emy tacy by? wie? zastan?wcie si? ;] Nad Wlasnym ?YCIEM
 

Prozani

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
94
Reaction score
6
Age
27
Odp: Za co lubisz szko??:D

yyy nie lubi? szko?y?
 

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ogolnie to nei lubie szkoly , ale bez niej to bym sie nudzil i niczego bym sie nie nauczyl
;x
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: Za co lubisz szko??:D

Odpowiem szczerze, gdyby nie kobiety, nie chodzilbym do niej. Mowie tu o damach, nie dziewczynach z gimanzjum... Takze, panowie z technikum i wyzej, wiecie o czym mowie ;]
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Za co lubisz szko??:D

Za jej prac? i za ?wie?e pieczywo, kt?re zawsze rano jest w sklepach, za ratowanie ludziom ?ycia na ulicy, za oczyszczanie ?rodowiska, za lekarstwa na raka, ale niekt?rych nie da si? niczego nauczy?.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Za co lubisz szko??:D

kto lubi szko?e? prymusi? ja tam lubie bo mam fajne laski i kumpli ;s zajebi?cie nam odpierdala xD
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Za co lubisz szko??:D

Lubi? szko?? za to, ?e wiele os?b pozna?em i wiele za pewne poznam. Za programowanie, urz?dzenia, systemy, biurowe oraz multimedia i grafika - technik informatyk;d Bardzo przyjemne przedmioty jak si? tym interesujesz. W szkole ?redniej zdanie o szkole si? zmienia, bo tutaj zale?y wszystko od Ciebie. Nie zale?y ci by zda?? To nie zdasz nikt za tob? nie b?dzie gania? by? si? poprawi? czy te? w og?le b?d? chcieli ci? poprawi? za to lubi? t? szko??, bo pewnie z 16 os?b nie zda do 2 klasy co mi na r?k?;d
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Za co lubisz szko??:D

za to, ze rozwija wyobraznie, dba o rozwoj fizyczny, pysychiczny und duchowny
pomog?a mi wyjsc na ludzi, ale m?odzie? wykazuje du?y stopien demoralizacji
 

Exequtioner

New User
Joined
Nov 12, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Za co lubisz szko??:D

Gdyby nie szko?a zapewne bym do?? rzadko uprawia? jakiekolwiek sporty. W szkole spotykam swoich przyjaci??/znajomych, cz?sto jest zabawnie na niekt?rych lekcjach. Mi?o jest porobi? sobie jaja z jakiego? nauczyciela, albo "pogwa?ci? jak?? kole?ank?" w ?azience. Oczywi?cie dzi?ki szkole rozwijam si? intelektualnie oraz zdobywam now? wiedz?. Jedyne co nienawidz? w szkole to zadania domowe i te niezapowiedziane kartk?wki -,-.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Za co lubisz szko??:D

W szkole wi?kszo?? nowych znajomo?ci si? zawi?zuje :)

Ja lubi? szko?? bo s? w porz?dku profesorowie, kumpli mam, sporo fajnych dziewczyn r?wnie? jest, palarnia jest, cukiernia obok jest, kiosk w pobli?u r?wnie? :d
no i co jak co, szko?a daje wiedz?, mo?e wi?kszo?? tego co si? uczymy nigdy nie znajdzie u nas zastosowania, ale zawsze co? si? tam wie :p
 

Aprio

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Za co lubisz szko??:D

Szko?? lubi? za to ,?e daje ludziom mo?liwo?? do rozwijania talent?w (plastyka) ,uczy j?zyk?w obcych i przygotowuje do przysz?ych zawod?w. Btw sk?d takie pytania:lol:?
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Za co lubisz szko??:D

HAHA lubi? szko?? za marnowanie mojego czasu.
Lubi? szko?? za to, ?e ucz? si? w niej ?adne dziewczyny.
Lubi? szko?? za to, ?e za ka?dy przypa? dzwoni? do rodzic?w.
Lubi? szko?? za to, ?e na 30 os?b z kt?rymi si? ucz? znajdzie si? chocia? jedna z kt?r? mo?na normalnie pogada?.
Lubi? szko?? za to, ?e na 30 os?b z kt?rymi si? ucz? jest co najmniej 5 sprawia, ?e nie zasypiam na lekcjach.
Lubi? szko?? za to, ?e musz? do niej chodzi?.
Lubi? szko?? za to, ?e sam fakt wyj?cia ze szko?y mnie uszcz??liwia.
Lubi? szko?? za to, ?e 1/4 mojej klasy mnie wk**wia.
Lubi? szko?? za to, ?e po opuszczeniu 15 godzin gro?? mi wywaleniem mnie z niej.
Lubi? szko?? za to, ?e jest o niej temat na T NECIE.
Lubi? szko?? za to wszystko co napisa?em wy?ej.
Wi?cej pisa? mi si? nie chce.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Za co lubisz szko??:D

@Venom II
Wiem o czym piszesz, u nas w szkole r?wnie? do II klasy nie otrzyma promocji p?? klasy.
W IV klasie zosta?o ju? tylko 6 os?b.
@Topic
Lubi? szko?? - dzi?ki niej potrafi?em za?o?y? konto na forum.
Lubi? szko?? - dzi?ki niej potrafi? czyta?, co za tym idzie mog? si? udzieli? na forum.
Lubi? szko?? - dzi?ki niej mog? teraz napisa? cho? w miar? sensownego posta.

~~
Na prawd? pozna?em w szkole wielu ciekawych ludzi z kt?rymi, a? mi?o si? spotyka?.
Co do dziewczyn - niestety u mnie szkole jest 600 uczni?w, w tym 3 dziewczyny ;(.
 

darekmen

Active User
Joined
Aug 31, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: Za co lubisz szko??:D

Lubie szkole za to ze widze swoja ukochana osobe w szkole i tyle dlatego mam 100% frekwencji...
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Za co lubisz szko??:D

Nie lubi? szko?y ale chc? do niej chodzi?. Je?li mia?bym w przysz?o?ci do ko?ca sprz?ta? ulice, to Jezus Maria wytrzymam do 18.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Za co lubisz szko??:D

Ja tam lubi? chodzi?, tylko z racji qumple, qumpele i jakie? wyg?upy no i dlatego, ?e trzeba:D
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
Odp: Za co lubisz szko??:D

ja to szko?? lubi? za to ze mam zajebista klas? a do szko?y chodz? po to ?eby spotka? si? z kumplami i wypi? jakie? piwo
 
Status
Not open for further replies.
Top