What's new

Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Status
Not open for further replies.

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Spike sword, czym on jest ? Ma?y bia?y mieczyk, stawiaj?cy nas przed jednym ma?ym pytaniem: "Jak go zdoby? na Rook-u?"


Zastanawiaj?c si? co robi?, w ten wigilijny dzie?, pomy?la?em, ?e po takim d?ugim czasie, sprawdz? co tam, ze spike swordem? Czy jaki? gracz wyspy w ko?cu zdoby? ten po??dany przez ca?y Rookgard miecz?.
Przez d?ugi okres czasu, my?la?em, ?e spike sword mo?e zosta? zdobyty, nikt nie wiedzia? jak, nikt nie wiedzia?: co zrobi??. Do dzisiaj. Dzi? obal? "Sword Of Fury Quest".

S? na ?wiecie rzeczy kt?rych mie? nie mo?na, tak samo w tibi. Spike Sworda nie da si? zdoby?! Tajemnica tego miecza tkwi w nazwie: "MIECZ FURII". Czytaj?c na internecie o ciekawych ksi??kach, zobaczy?em t?: "Furia. Skuteczne sposoby pokonania z?o?ci". Furia oznacza potocznie z?o??.! Nie z?o?cili?cie si? nigdy, ?e miecza nie da si? zdoby??. Wielu pr?bowa?o i si? im nie uda?o! Nie denerwowa?a was ta my?l? Miecza Furii, poprostu nie da si? zdoby?, lecz ludzie za bardzo go po??dali aby m?c o tym my?le?.


1 Przekonuj?cy argument do mojej Teorii to:
-Kiedy? czyta?em wywiad z kim? kto powiedzia?. nt. Spike Sworda.
"Odpowiedz jest bli?ej ni? wam si? wydaje" <--- czy co? bardzo podobnego.

Moim zdaniem odpowiedz jest w nazwie. :)
My?l? ?e po teorii Dyzzy-ego nie powinni?cie si? zastanawia? nad dalszym losem tego miecza. Powinien zosta? zignorowany ( tak jak powiedzia? kiedy? jaki? gracz na jego temat, przeniesiony zreszt? na ma?? wysepk? gdzie le?y ) ;).


PS. Nie wpadajcie w Furi? czytaj?c ten mit,fakt,obalenie,t? teori?, czy jak to tam nazwiecie.
Pozdrawiam, Dyzzy

Argument: Klik
 

Shiningami

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Jak nie masz zadnych dowod?w na to ,?e si? nie da go zdoby? to nie wypisuj g?upot i nie nabijaj post?w.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

U?ytkownik ten przedstawi? ciekaw? teori? na temat tego miecza. Sam przez pewien czas uwa?a?em, ?e odpowied? tkwi w nazwie, jednak nie mia?em odpowiednich argument?w, ?eby podtrzyma? swoje przypuszczenia.

Przenosz? do Mity i legendy.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Ciekawe, czyli mo?na by by?o sobi? powiedzie?, do?? spamu, zagadka rozwi?zana? Nigdy bym do tego tak nie podszed?. Brawo.
Pozdrawiam!
 

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Jak nie masz zadnych dowod?w na to ,?e si? nie da go zdoby? to nie wypisuj g?upot i nie nabijaj post?w.

Teraz zobacz na dat? za?o?enia mojego konta i powt?rz jeszcze raz "Nie nabijaj post?w"... Spostrzegawczo?ci nie masz wyrobionej.

Nie wiem jak wy to traktujecie, dla mnie zagadka nt. tajemniczego miecza na wyspie jest zako?czona! :)

Pozdrawiam :)
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Pami?tajcie, ?e je?eli nie macie niczego ciekawego do powiedzenia, to nie postujcie dla w?asnego dobra. Dop?ki nie obalicie tej teorii, temat pozostanie otwarty.
 
Last edited:

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Stwierdzenie ?e tego miecza "po prostu nie da si? zdoby?, bo to niemo?liwe" jest r?wnie bezsensowne jak stwierdzenie ?e spike sword jest zdobywalny a tym bardziej ?e wi??e si? on z minomagiem, ghoulem i tarantul?.
Nie odkry?e? nic nowego, a szkoda.
 

Shiningami

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Constantine niby jak mam obalic jego teorie skoro on nie poda? zadnych ,,dobrych'' argument?w.Niech da dowody na to ze quest nie istnieje :]


///Istnieje wiele temat?w m?wi?cych o tym, ?e miecz furii jednak istnieje i mo?na go posi???. Uwa?am, ?e jest to ciekawa teoria, dlatego te? nie zamkn??em tego tematu. Constantine
 
Last edited by a moderator:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

"Furia. Skuteczne sposoby pokonania z?o?ci"
Jak sama nazwa ksi??ki m?wi Furi? da si? opanowa?("zdoby?"). R?wnie? w internecie czy s?ownikach znajdziecie jak poradzi? sobie z Furi?. Chodzi mi o to, ?e skoro Furi? mo?na opanowa?(posi???) to owy miecz r?wnie? jest do zdobycia. Nie wiem czy obali?em teori?, jednak jest to pewien kontrargument.
@up, Jest taka opcja jak edytuj. Wydaje mi si?, ?e to w?a?nie Ty nabijasz posty.
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Ja tak?e uwa?am ?e tego sworda nieda si? zdoby? tibia ma za du?o lat za du?o ludzi w to gra i za du?o ludzi prubowa?o zdoby? tego sworda a nawet je?li mo?na go zdoby? to napewno za pomoc? pacca mo?e jest jaki? NPC do kt?rego trzeba co? napisa? zeby wykona? tego questa ale tak czy tak wydaj? mi si? ze jakby mo?na by?o zrobi? tego questa napewno kto? juz by go zrobi? albo mo?e kto? go zrobi? jakis z wiekszych lvli na rooku ale niechce aby inni si? o tym dowiedzieli.
 

Vermin

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Ja bym poczyta? na waszym miejscu np. wywiadu na huntedzie, tam jaki? czas temu wypowiada? si? jeden ze starszych graczy, o "poblokowanych" questach na rooku itp. :)
 

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Dam wam pewien argument.
Jest nim reakcja Gm-?w, Cm-?w. Gdy przenie?li Slythie ( i innych tutor?w ) na maina, tutorzy z maina dali Slythi Spike Sworda, kt?ra da?a miecz swojemu koledze "Potty Of Harmonia".
-Reakcja GameMaster?w wygl?da?a na tak?, jak by sami nie wiedzieli jak go zdoby?.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Reakcja ta jest dla nas nie znana. Wydaje mi si?, ?e jest ten argument wyssany z palca(nie koniecznie od Ciebie). Sk?d przecie? mamy pewno?? jak zareagowa?a administracja? 0 pewno?ci, 0 dowod?w, tak?e my?l? i? to ?aden argument.


///Tu w?a?nie si? mylisz..
 
Last edited by a moderator:

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

kolego up, Jak napisali, mylisz si?. Slythia jest tego ?wietnym przyk?adem ; )

Co to twojej teorii, to wg. mnie jest prawid?owa, Spike Sworda dali na rooka tylko po to, by zach?ci? ludzi do wychodzenia na maina, a nie.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Kiedy? quest istnia?, no i go wycofali. Obecnie jest to tylko relikt, kt?ry pokazuj? nam, co mo?e nas spotka? na mainie. Zgodz? si? z Wami i powy?sz? teori? Dyzzy'ego,
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Czego si? tak podniecacie tym Spike swordem? Nie da si? go zdoby? i tyle. Rookgard to tylko tutorial przygotowuj?cy nas do grania na mainie. Nie wiem sk?d bior? si? pomys?y zostania rookstayerem. Nawet je?li CipSoft wprowadzi SoF na rooku to i tak b?dzie to tylko dla PACC ^^
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Tutorzy dali miecz Slythii? huahauhauhauhuahsuahsuahsuahsuahsuas xaxaxaxaxax
Ca?e eq dosta?a od zwyk?ych ludzi w depocie, kt?rzy pierwszy raz widzieli na mainie postac non-voc.
Chcesz dzi? obali? ten mit? Ja go sam sobie obali?em ju? dawno temu tak jak wiele innych normalnych os?b.
"My?l? ?e po teorii Dyzzy-ego nie powinni?cie si? zastanawia? nad dalszym losem tego miecza. Powinien zosta? zignorowany ( tak jak powiedzia? kiedy? jaki? gracz na jego temat, przeniesiony zreszt? na ma?? wysepk? gdzie le?y )"
Za to b?dziemy zastanawia? si? ilu jeszcze takich idiot?w jak ty spotkamy.
 

Reaperr

User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Koniec tej b?ahej zabawy, w szukanie czego? co praktycznie nie istnieje...
Setki ludzi, oblaz?o ca?? map? poszukuj?c, chocia? jednego tajemniczego npc, kt?ry da? by jaki? znak... Ka?dy SQL Rookgaardu zosta? sprawdzony, przez ludzi. Niczego nie znale?li, niczego nie znajd?. ;)
Mo?ecie prowadzi?, wasze g?upie dyskusje, do sedna, ale nie mo?liwo?? spania w nocy, zniszczy was najpierw psychicznie, a p??niej fizycznie. Schizy b?d? was nawiedza?, a to wszystko przez jakiego? kulawego mieczyka, kt?ry jest marzeniem 99% Rookstayer?w.
My?l?, ?e chocia? jedna osoba zrozumie o co mi chodzi.
"Nauczcie si? ogl?da? filmiki do ko?ca"
- Smoczek Leon

@Down
Ona nie by?a, ?adnym Tutorem.
We? ty sobie wpisz "Slythia Interview" w google, i przeczytaj, ogarze.

Regards,
Reaper
 
Last edited:

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Za to b?dziemy zastanawia? si? ilu jeszcze takich idiot?w jak ty spotkamy.
Po pierwsze Zenox:
-Tak, ona by?a tutorem na rookgardzie, i po update 8.1 przenie?li j? aby pop?ywa?a z tutorami z maina.
Po drugie:
-Sugerujesz ?e jestem idiot?? Nie znasz mnie, a to ?e co? obalam "nic" nie znaczy, tym bardziej, ?e pr?buje u?wiadomi? ludziom ?e nie da si? tej rzeczy zdoby?, spory by?y, s?, b?d?, lecz ja mam nadzieje ?e w coraz mniejszym stopniu.
_
A tak na marginesie- powiedz mi to w twarz.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Po pierwsze Zenox:
-Tak, ona by?a tutorem na rookgardzie, i po update 8.1 przenie?li j? aby pop?ywa?a z tutorami z maina.
Po drugie:
-Sugerujesz ?e jestem idiot?? Nie znasz mnie, a to ?e co? obalam "nic" nie znaczy, tym bardziej, ?e pr?buje u?wiadomi? ludziom ?e nie da si? tej rzeczy zdoby?, spory by?y, s?, b?d?, lecz ja mam nadzieje ?e w coraz mniejszym stopniu.
_
A tak na marginesie- powiedz mi to w twarz.
Kurwa, wiem, ?e by?a tutorem. ALE RZECZY DOSTA?A OD LUDZI W DEPO, PONIEWA? ZAB??KANA BIEGA?A PO MAINIE P??NIEJ J? COFN?LI NA MAINA.
I po co chcesz na si?? co? robi? skoro to ju? jest obalone? Ch?opie, chcesz robi? wielk? akcje u?wiadamiania to pu?? to w TV, a nie jako kolejny IDIOTA pr?bujesz zab?ysn?? na tym lamerskim forum.
 
Status
Not open for further replies.
Top