Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30
Wątek: Don Rahuene
    Ten Znany Awatar DJ Mrozu
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 469
    Podziękował(a)
    30
    Podziękowań 62 w 55 postach

Domyślnie Odp: Don Rahuene

Walczenie o jakąś śmieszną rangę na tym forum, no nie mogę XD

Deus est. Awatar DawToreq
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    63
    Podziękowań 114 w 82 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Klyyto Zobacz post

W moim poście, który uznałeś za chory, napisałem jedynie fakty powszechnie znane i rozumiane przez normalnych ludzi.
    Dla przykładu, weźmy rozpoznawanie związków przyczynowo skutkowych. Napisałem w moim poście np, że facebook to pranie mózgu. Istnienie facebooka jest przyczyną. Skutkuje to tym, że ludzie nie mają już własnego, prywatnego życia. Łącząc to z naukowymi faktami dotyczącymi psychotroniki oraz mechaniki kwantowej, i paru innych rzeczy, np z faktami o polach morfogenetycznych, o których pisał profesor Harvardu Rupert Sheldrake wiemy, że takie przebywanie na facebooku powoduje
    podłączenie się do subpola morfogenetycznego, co skutkuje zatraceniem osobowości, oraz zniewoleniem energetyczno-mentalnym przez normy głównego nurtu, tak zwanego mainstreama, co oznacza, że taki czlowiek traci inteligencję, wyjątkowść, potencjał, marzenia i pasje, i bezwiednie staje się tylko pszczołą w ulu, lub jak kto woli trybikiem systemu.
    na mocy definicji

ponieważ facebook zmienia poglądy, zachowania i zmienia osobowość, oznacza to, że facebook=pranie mózgu.
    Ćpasz fluor, który degeneruje szyszynkę i ogłupia, żresz śmieciowe żarcie, nie czytasz zbyt wiele, więc nie ma zbytnio ruchu elektronów po sieci neuronalnej, co skutkuje oczywiście małym zakresem pola widzenia, masz smartfona który podgrzewa twój mózg mikrofalami bliskiego zasięgu, dosyć mocnymi, bo aż 200 tysięcy razy przekraczającymi normę, i masz mentalność owcy. Zmień to, a może zmądrzejesz

Dobrze że mówisz mi że jestem głupi czy chory, to tylko świadczy o mojej Mądrości i Normalności ;)
    Aha? Po pierwsze odstaw to co cpasz bo troche beq z Ciebie :V a moze to co przeczytales to bzdury ktore wymyslili jacys Illumenati zebys tak myslal? I fb to pranie mozgu xd no przecia wrzucam tam swoje gole foty i pisze glupie posty bo tak inni robia to tak trzeba nie? :V
    "masz smartfona który podgrzewa twój mózg mikrofalami bliskiego zasięgu" To rozumiem ze nie uzywasz nic elektronicznego bo wszystko wysyla fale gdybys nie wiedzial madralo, poczytaj wiecej i lepsze ksiazki a nie jakichs randomow (a na mikrofale to pewnie lejesz wode swiecona bo to dzielo szatana XD) dobra beq posmialim sie xd

A co do Raha jak Ci kiedys pisalem zebys pokasowal troche postow z mappingu i zebys pozamykal tematy te co maja ponad 6 miesiecy (do tej pory tego nie zrobiles) to mnie zlales :V jak dla mnie troche za malo zrobiles na forum mimo konkursu a odpisywac innym na pw to tez odpisywalem to tez ja jestem na nie :V aaaale kto by sie przejmowal kolorkiem na martwym forum? xd

Rzemieślnik Awatar Klyyto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 12
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 8 w 5 postach

up, no śmiej się, tylko tyle umiesz. Śmiać się lub nazywać kogoś wariatem. Ale tak było od tysiącleci, motłoch zawsze chciał zmieszać z błotem Wielkich, patrz np Sokrates, Hypatia, Giordano BrunoxD. Już w ubiegłym stuleciu Aldous Huxley przewidział, że tacy jak ty będą cieszyć się ze swojego niewolnictwa. Ciekawe czy wiesz co to dyrektywa 10 66 hm? Inaczej będziesz piszczał, jak zostaniesz mięsem armatnim na froncie albo będą na tobie robić eksperymenty medyczne xDD.
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..

Deus est. Awatar DawToreq
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    63
    Podziękowań 114 w 82 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Klyyto Zobacz post
    Inaczej będziesz piszczał, jak zostaniesz mięsem armatnim na froncie albo będą na tobie robić eksperymenty medyczne xDD.
    A Ty jestes wyjatkowy i Cie nie beda ruszac XDDDDD Mam nadzieje ze ktos Cie kiedys sprowadzi na ziemie xd bo widze ze narazie latasz w chmurach i uwazasz sie za pana bo walisz jakies farmazony xd Wyjdz czasem do ludzi bo po Twoim rozpisywaniu widze ze siedzisz w swojej klitce i gadasz sam do siebie i wszedzie widzisz spisek (pewnie jak masz te 18+ to glosowales na pis)

Ale btw koncze konwersacje z Toba bo z "motlochem" nie wygram, a jeszcze wciagniesz w swoje bloto i bedziesz mial przewage.
    Ostatnio edytowane przez DawToreq ; 26-11-16 o 21:11

Rzemieślnik Awatar Klyyto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 12
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 8 w 5 postach

Jestem wyjątkowy. Każdy jest, nawet ty, ale ty wolisz wierzyć, że jesteś zwykłym zjadaczem chleba. Jest odwrotnie, stoję mocno na ziemi, i wiem co się dzieje. Kolejną rzeczą, nie są to farmazony. O takich rzeczach rozmawiają ludzie najbardziej światli. Wnioskuję, że nie farmazonem wg Ciebie jest np to
    Jeśli tak, to pozostaje mi Tobie jedynie współczuć. Nie głosowałem na nikogo, ponieważ polityka to show dla idiotów, co udowodnili wiele razy. Liczą się tylko interesy ponadnarodowych korporacji i wprowadzanie coraz większej kontroli nad ludzmi. Przyklady: Ustawa inwigilacyjna, ustawa antyterrorystyczna, nie usunięcie dyrektywy 10 66, sprawa z gardasilem itp. Głosowanie na kogokolwiek nie ma sensu, dobrze ujął to towarzysz Stalin "Nie ważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy". Jebnij się w łeb porządnie.
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..

Signed... Awatar Arts18
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2222
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 163 w 145 postach

@up
    Jakiś gośc, który nie posiada genu ET czy co? I co do Stalina, to był kawał skurwysyna, który mordował ludzi dla swoich korzyści czyt. ZSSR i komuna.

DBSU.EU Developer Awatar TenTypSwir
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 590
    Podziękował(a)
    315
    Podziękowań 193 w 164 postach

A ja tam bym Klyttowi moda dał żeby zrobił porządek na tym forum z tymi mniej inteligentnymi xD Beka ogólnie z tego tematu i tak jak mówiłem =kosz + zwykły User bo dla tego forum zrobił G...

Przodownik Awatar askara76
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 72
    Podziękował(a)
    2
    Podziękowań 13 w 11 postach

Powiem Tak RaH zamiast zajmować się forum to jak postawał nowy temat to wołał pokrytykować każdego, jestem na NIE !

PS. Przy dawaniu zasłużonego proszę zwrócić uwagę na oszustwa ze strony RaH sprzedaje on silnik setrilla + dedyka, który mozna zdobyć za darmo min: Piszesz do http://cuddihosting.pl/ o sponsoring. Co do silnika TFS, go się nie dostanie, ponieważ cudding nikomu nie da bo powie, że to jego i żeby dostać musisz zapłacić. Tak samo chciał sprzedać mi datapack jednego z serwera a okazało się, że ma go połowę osób z mojego gg, które mi dało. Proszę o zamknięcie tego tematu, użytkownik Ci starczy. Od samego początku wiedziałem, że nie zasłużyłeś na moderatora. Jesteś oszustem i tyle. Dodam jeszcze, ze w mojej prezentacji było zdjęcie gdzie nie było kawałek ławki to powiedziałeś, że mam mase bugów bo zobaczyłeś ten kawałek. Jesteś nie miły i tyle.
    Ostatnio edytowane przez askara76 ; 27-11-16 o 09:11

algoria.eu start 19 listopada 18:00 Zapraszamy!

Don RAHuene - Mapy na Zamówien Awatar R A H
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2224
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    102
    Podziękowań 243 w 221 postach

Odp: Don Rahuene

Po 1.
    Cuddi sam mi zaproponował sprzedanie serwera + możliwość postanowienia go u niego na danym silniku itd.
    Osoba, która kupiła serwer jest zadowolona.
    Po 2 na twojej mapce pokazałem kilka bugów.

Przodownik Awatar askara76
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 72
    Podziękował(a)
    2
    Podziękowań 13 w 11 postach

RaH ale po co Ci zasłużony skoro nie masz czasu bo robisz ots, wez pomysl czasami zanim cos napiszesz ^^

algoria.eu start 19 listopada 18:00 Zapraszamy!

Skryba Awatar Clean-Sector
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 457
    Podziękował(a)
    141
    Podziękowań 92 w 83 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez askara76 Zobacz post
    RaH ale po co Ci zasłużony skoro nie masz czasu bo robisz ots, wez pomysl czasami zanim cos napiszesz ^^
    Odezwała się osoba która nie wie o co chodzi z tym całym sprzedaniem serwera u cuddiego a gada :D
    Zapraszam do gry na:

Signed... Awatar Arts18
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2222
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 163 w 145 postach

Od zawsze wiedziałem, że była moda na akcje moderatorskie, ale no bez przesady.

Emerytowany Tibijczyk Awatar Don Diablo
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 174
    Podziękował(a)
    17
    Podziękowań 62 w 58 postach

Gdybyś rzeczywiście robił wszystko tak jak należy to pewnie dostałbyś global moda a wtedy po odejściu może by ci się należał zasłużony.
    Więc również jestem na nie. Poza tym, co to w ogóle za "zasada" żeby prosić o "rangę"...

Delegat Awatar Skleja
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 85
    Podziękował(a)
    38
    Podziękowań 19 w 19 postach

Każdy zasługuje na jakąś szansę i na możliwość przetestowania swoich umiejętności.
    Dołącz do największej i najaktywniejszej grupy Tibijskich Wojowników #CNNO
    C-Czas, N-Na, N-Nowy, O-OTS
    Chcesz Zareklamować swój Serwer? Zebrać Team na OTS? Zebrać Leaderów?
    oraz wiele więcej dowiedzieć się z tematów Tibia? Zapraszamy!
    Czas Na Nowy OTS

Rzemieślnik
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 61
    Podziękował(a)
    12
    Podziękowań 18 w 17 postach

Na nie. Co ty zrobiłeś? Chuja zrobiłes tak jak placek napisał większość postów a nawet całość nabiłeś sobie w swoich tematach (odkąd zostałeś moderatorem).

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez kubq Zobacz post
    Masz wiecej repow niz postow. Zasluzony powinien byc z automatu ;D
    Zostales wykupiony na gg?

16. Za ten post podziękowali:

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów