Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30
Wątek: Don Rahuene
    Don RAHuene - Mapy na Zamówien Awatar R A H
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2224
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    102
    Podziękowań 243 w 221 postach

Don Rahuene

Witam
    Piszę dany post ponieważ od dnia dzisiejszego (26/11/2016) przestałem być moderatorem forum TNP.
    W dniu 27/05/2016 dołączyłem do grona Moderatorów .
    Przez długi okres zajmowałem się tylko i wyłącznie działem Mapping.
    Następie Tawerna.
    Po dłuższym czasie do moich obowiązków doszedł także dział Open Tibia.

Byłem Moderatorem przez okres 6ciu miesięcy.
    Zorganizowałem nowy Konkurs pt. WBM.
    Czy twoim zdaniem powinienem dostać rangę Zasłużony, czy pozostać zwykłym użytkownikiem.

Pozdrawia
    R A H

Notka moderatorska:
    Aby uzytkownicy mieli poglad na twoje zaslugi dla forum to z poczatku moderowales mapping, gdzie przez okres 2 miesiecy dokonales 15 akcji moderatorskich (dla dociekliwych: http://imgur.com/4aPWyA3)
    Trzeci miesiac, do mappingu doszla tawerna, open tibia i download. W tym miesiacu dokonales 56 akcji(http://imgur.com/x8vOHEW)
    Czwarty, 25 akcji (http://imgur.com/9Lx4nXP)
    Piaty, 46 akcji

Na poczatku w mappingu nie chciales zamknac starych galerii "po co, skoro i tak w nie nikt nie wchodzi", ciagly spam o global moda i przeklenstwa na gg.
    Wedlug mnie zbyt niska aktywnosc, gdzie w porownaniu Dawtoreq przez pierwszy miesiac zrobil 5x wiecej akcji niz ty i chetnie podejmowal sie sprawdzania raportow (ostatnie okolo 10 raportow musialem dzisiaj ja sprawdzac, bo byly zalegle.), ciagle branie "urlopow", bo nie masz czasu. Robisz otsa.

Sekretarz Awatar kubq
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 94
    Podziękował(a)
    79
    Podziękowań 24 w 22 postach

Domyślnie Odp: Don Rahuene

Masz wiecej repow niz postow. Zasluzony powinien byc z automatu ;D

Moderator Awatar DenZ
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 740
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    132
    Podziękowań 63 w 60 postach

Jak najbardziej jestem za zasłużonym, dużo wniosłeś do tego forum i szybko udzielałeś pomocy.
    Chodź czasem denerwujesz i zrobiłeś parę głupot to należy ci się "zasłużony" bo moim skromnym zdaniem na moda już się nie nadajesz bo się wypaliłeś i pod koniec olewałeś swoją pracę.
    Tibia.net.pl RL Photos

Rzemieślnik Awatar Klyyto
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 12
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 8 w 5 postach

Moderator to odpowiednik podrzędnego krawężnika, czytaj szeregowego policjanta. To tak, jakbyś chciał dostać virtuti militari za wlepianie mandatów za picie piwa w miejscu publicznym, dlatego uważam, że nie powinieneś dostać niczego.
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..

Obywatel Awatar Wiatraczek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 75
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 2 w 2 postach

Napewno powinni ci cos pozostawic. Ale ja jestem za abys zostal zasłużonym

Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

Teraz jednogłośnie owce będą pisać, że są za zasłużonym, nie wiedząc po co to piszą xD. Mentalność stada, to nazwa tej psychozy.
    W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może, same zmyślają się historie sam rozgryza się orzech..

ก้้้้้้้้้้้ก็็็็็็็ ็็็็็ ็ก้้้ Awatar Ciamciaj Bigos
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2639
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    127
    Podziękowań 463 w 387 postach

Aby uzytkownicy mieli poglad na twoje zaslugi dla forum to z poczatku moderowales mapping, gdzie przez okres 2 miesiecy dokonales 15 akcji moderatorskich (dla dociekliwych: http://imgur.com/4aPWyA3)
    Trzeci miesiac, do mappingu doszla tawerna, open tibia i download. W tym miesiacu dokonales 56 akcji(http://imgur.com/x8vOHEW)
    Czwarty, 25 akcji (http://imgur.com/9Lx4nXP)
    Piaty, 46 akcji

Na poczatku w mappingu nie chciales zamknac starych galerii "po co, skoro i tak w nie nikt nie wchodzi", ciagly spam o global moda i przeklenstwa na gg.
    Wedlug mnie zbyt niska aktywnosc, gdzie w porownaniu Dawtoreq przez pierwszy miesiac zrobil 5x wiecej akcji niz ty i chetnie podejmowal sie sprawdzania raportow (ostatnie okolo 10 raportow musialem dzisiaj ja sprawdzac, bo byly zalegle.), ciagle branie "urlopow", bo nie masz czasu. Robisz otsa.

8. Za ten post podziękował:  

Poskramiacz Internetów Awatar dami1310
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3936
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    189
    Podziękowań 339 w 266 postach

Przeciez ty nic nie zrobiles. Juz predzej Marcin dostanie zasluzonego, niz ty xD

10. Za ten post podziękowali:

DBSU.EU Developer Awatar TenTypSwir
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 564
    Podziękował(a)
    315
    Podziękowań 190 w 163 postach

Popieram Bigosa i damiego.
    Dodać do tego twoja kulturę osobistą i chęć zarobienia na zwykłych użytkownikach (moonots 1000pln). Innymi słowy temat do kosza.

Blue Waffle Awatar Placek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4040
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    270
    Podziękowań 934 w 780 postach

ja pierdole, tego jeszcze nie grali
    płacz o zasłużonego za wyjebanie kilkudziesięciu postów / tematów (z czego połowa we własnych tematach konkursowych) xD
    jak już wszyscy płaczą o rangi, to ja proszę o zwrot mojej "dożywotnio" przyznanej kiedyś
    proszę też o moje ogórki które zostały bezpodstawnie zajebane bo ktoś coś zjebał i nikomu się tego potem naprawiać nie chciało
    proszę też o przywrócenie rang ludziom którzy na prawdę coś dla tego forum zrobili a przez nową kadrę zostali wyjebani na zbity pysk
    a jak już wszystko wymieniam, to niech mi jeszcze ktoś zrobi kolację jakąś, bo głodny jestem ale mi się nie chce nic robić xD

13. Za ten post podziękowali:

Obywatel Awatar Wiatraczek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 75
    Podziękował(a)
    1
    Podziękowań 2 w 2 postach

Wiatraczek na MODERATORA I .

Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    102

Odp: Don Rahuene

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Klyyto Zobacz post
    Teraz jednogłośnie owce będą pisać, że są za zasłużonym, nie wiedząc po co to piszą xD. Mentalność stada, to nazwa tej psychozy.

Ps: Napisałeś tak tylko dlatego ponieważ napisałem w twoim temacie, że jest chory.

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Klyyto Zobacz post

Każdy twój post jest głupi.

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez dami1310 Zobacz post
    Przeciez ty nic nie zrobiles. Juz predzej Marcin dostanie zasluzonego, niz ty xD

Typek cięty na mnie od samego początku...

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez TenTypSwir Zobacz post
    Popieram Bigosa i damiego.
    Dodać do tego twoja kulturę osobistą i chęć zarobienia na zwykłych użytkownikach (moonots 1000pln). Innymi słowy temat do kosza.

Nigdy nie wszedłeś na Setrilla i nie wiesz, że to nie jest Moon Ots.
    Cena była do negocjacji, więc nie pisz mi nic o 1000 zł.

Mistrz Krocza Awatar Awesome Asimov
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1741
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    336
    Podziękowań 289 w 221 postach

Wg mnie zwykły, nie wiem co zrobiłeś ale ostatnio był lekki opierdziel, niech wypowiedzą się te osoby które zauważyły że jednak coś zrobiłeś a nie to że byłeś dla nich miły czy coś innego.

17. Za ten post podziękował:  

Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    102

Odp: Don Rahuene

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Awesome Asimov Zobacz post
    Wg mnie zwykły, nie wiem co zrobiłeś ale ostatnio był lekki opierdziel, niech wypowiedzą się te osoby które zauważyły że jednak coś zrobiłeś a nie to że byłeś dla nich miły czy coś innego.
    Większość osób będzie pisała komentarz pod względem tego czy mnie lubi czy też nie.

Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

R A H, nawet nie pamiętałem twojego nicku z mojego posta xD. Dla Ciebie to co Mądre jest głupie, bo sam jesteś głupi. Uważaj, udowodnię Ci to:
    Cytat:
    Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia.
    W moim poście, który uznałeś za chory, napisałem jedynie fakty powszechnie znane i rozumiane przez normalnych ludzi.
    Dla przykładu, weźmy rozpoznawanie związków przyczynowo skutkowych. Napisałem w moim poście np, że facebook to pranie mózgu. Istnienie facebooka jest przyczyną. Skutkuje to tym, że ludzie nie mają już własnego, prywatnego życia. Łącząc to z naukowymi faktami dotyczącymi psychotroniki oraz mechaniki kwantowej, i paru innych rzeczy, np z faktami o polach morfogenetycznych, o których pisał profesor Harvardu Rupert Sheldrake wiemy, że takie przebywanie na facebooku powoduje
    podłączenie się do subpola morfogenetycznego, co skutkuje zatraceniem osobowości, oraz zniewoleniem energetyczno-mentalnym przez normy głównego nurtu, tak zwanego mainstreama, co oznacza, że taki czlowiek traci inteligencję, wyjątkowść, potencjał, marzenia i pasje, i bezwiednie staje się tylko pszczołą w ulu, lub jak kto woli trybikiem systemu.
    na mocy definicji

Cytat:
    Pranie mózgu (nazywane także reformą procesu myślenia albo reedukacją) – termin używany na określenie działań przymusowych albo o charakterze dobrowolnym mających na celu zmianę poglądów lub zachowań jednej lub większej liczby osób. Dyskusyjne jest to, od jakiego momentu działanie nakierowane na zmianę osobowości należy uznać za pranie mózgu.

Zazwyczaj pranie mózgu stosuje się dla celów politycznych, religijnych lub marketingowych.
    ponieważ facebook zmienia poglądy, zachowania i zmienia osobowość, oznacza to, że facebook=pranie mózgu.
    Idźmy dalej
    napisałeś że mój post jest głupi, jednak na mocy definicji głupoty i na mocy tego co napisałem, jasno wynika, że mój post nie jest głupi.

To jest jednoznaczne z tym, że tak naprawdę Ty cierpisz na demencję i choroby otępienne. Pomogę Ci, i powiem jakie są tego przyczyny. Ćpasz fluor, który degeneruje szyszynkę i ogłupia, żresz śmieciowe żarcie, nie czytasz zbyt wiele, więc nie ma zbytnio ruchu elektronów po sieci neuronalnej, co skutkuje oczywiście małym zakresem pola widzenia, masz smartfona który podgrzewa twój mózg mikrofalami bliskiego zasięgu, dosyć mocnymi, bo aż 200 tysięcy razy przekraczającymi normę, i masz mentalność owcy. Zmień to, a może zmądrzejesz

Dobrze że mówisz mi że jestem głupi czy chory, to tylko świadczy o mojej Mądrości i Normalności ;)

QED
    Ostatnio edytowane przez Klyyto ; 26-11-16 o 21:11

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów