What's new

Aktywni - Wasze propozycje

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tym razem mam du?o czasu to zag?osuj? na siebie. Posiadam ogromn? liczb? post?w oraz punkt?w reputacji. By?em par? razy aktywnym, supporterem i prawie zosta?em moderatorem pr?bnym. Szczeg???w zbytnio nie b?d? zdradza?, co i jak. Zawsze jestem skory do pomocy - w ka?dej dziedzinie OT.

Pozdrawiam.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Proponuj? ErMex. My?l?, ?e idealnie si? nadaje na t? rang? gdy? bardzo du?o pomaga u?ytkownikom, pisze bardzo m?dre, pomocne posty, a tak?e moderatorom gdy? du?o raportuje. Jest to nowa osoba kt?ra chyba poj??a zasady panuj?ce na forum i dostosowa?a si? do nich. S?dz?, ?e gdy dostanie aktywnego, jego aktywno?? wzro?nie, co za tym idzie pomoc dla naszych cennych u?ytkownik?w!
 

tollaks

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
231
Reaction score
9
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Moja propozycja Help3R. Idealnie si? nadaj? gdy? pomaga u?ytkownikom (tak?e mi) ?wiadczy o tym jego wygrana w OT Expert, pisz? pomocne posty (?wiadcz? o tym punkty reputacji).
Moim zdaniem powinien on te? otrzyma? t? rang?.
 
Last edited:

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja tak?e chcia?bym zaproponowa? Help3R'a jest on bardzo aktywny, bardzo cz?sto i co najwa?niejsze dobrze pomaga innym, w dodatku pisze dobre poradniki.
 

Glannath

New User
Joined
Dec 14, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Notka moderatorska:
//Niew?a?ciwa reklama, ciao
 
Last edited by a moderator:

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

G?osuj? na Arts18, poniewa? ma du?o post?w, pe?no i jeszcze wi?cej reputacji. Lubi nie?? pomoc, co wida?. Nawet sam napisa?, by? ju? aktywnym, supporterem co potwierdza jego pomoc. Poprostu, ?adnie mu w pogrubionym ;>
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja proponuj? Acetone. Ostatnio (przynajmniej ja odnios?em takie wra?enie) zrobi?o si? o nim "g?o?no", a co za tym idzie, sta? si? o aktywny. Gdy widzi nowy news na tibia.com zawsz? go wrzuca, oczywi?cie tylko wtedy gdy jeszcze go nie ma. Jest on pomocny, zawsz? ch?tnie po?wi?ci swoj? chwilk?. Jego posty s? na dobrym poziomie, czasem powiemy, r?wnie? na wysokim. Ma on bardzo du?o punkt?w reputacji, dzi?ki czemu wiemy, ?e jest on pomocny, a czasem lubiany. Na pewno jego aktywno?? wzro?nie, gdy dostanie odpowiadaj?c? temu rang?.
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Rang? aktywnego powinien piastowa? Help3R. Wygra? "OT Expert" i posiada szerok? wiedz? na temat Open Tibia Serwer. Na pewno sprawdzi?by si? na tym stanowisku.​
 
Last edited:

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ok wi?c tak:
Ja proponuj? siebie. Mam du?o post?w i tak jak ostatnio mi Vrael na chatboxie powiedzia?, moje statystyki w grudniu si? poprawi?y i tak b?d? trzyma? dalej. Nied?ugo 200 post?w. Z?ej reputacji o mnie to raczej nie ma. Na dzie? pisz? co najmniej 2 posty.

I proponuj?:

Polnixa
Ma ponad 1k reputacji post?w prawie 300. Codziennie przynajmniej 1 napisze. Dlatego jego te? proponuj? na mianowanie Aktywnym.

Oraz:

Help3ra, poniewa? wygra? OTExpert, pomaga bardzo cz?sto, na forum przesiaduje codziennie, post?w te? ma sporo i reputacji. Tak?e on te? wed?ug mnie powinien by? Aktywnym.

To s? moje propozycje ^^

Pozdrawiam
Rey Mysterio
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Virtelio - przemi?y, (lekko) pajacowaty cz?owiek, bardzo aktywny, pomocny, podchodz?cy do wielu spraw z humorem, bardzo inteligentny.

//Jak Virtelio jest inteligentny, to ja jestem surykatk?. Jest t?py i niech si? cieszy, ?e bana nie ma, bo na aktywnego to on nie zas?uguje.

Edytowa?em post par? razy, masz dost?p do tego, by sprawdzi? co w nich by?o wcze?niej. Zobacz, a odkryjesz dlaczego go zg?osi?em ;d
 
Last edited:

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Help3ra, poniewa? wygra? OTExpert, pomaga bardzo cz?sto, na forum przesiaduje codziennie, post?w te? ma sporo i reputacji. Tak?e on te? wed?ug mnie powinien by? Aktywnym.

Arts18, ma bardzo du?o post?w , bardzo du?o reputacji jest pomocny i mi?y.

Pozdrawiam :)
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja proponuj? - Krzysieq'a - poniewa? sp?dza on na forum bardzo du?o czasu, pisze bardzo du?o post?w. Jego jedyn? wad? jest to, ?e czasami mu odbija ale mimo to jest najlepsz? osob? do tej rangi [ju? j? raz mia? ale zosta? supportem...]

jego statystki :
Czas sp?dzony na forum
1 miesi?c 1 tydzie? 1 dzie? 23 godzin 57 minut 54 sekund
Wszystkich post?w
1.366
Punkty reputacji
1845
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tak?e proponuj? Krzysieq, jest aktywny, pomocny, posiada wiele warto?ciowych post?w i reputacji. Sp?dza codziennie du?o czasu na forum, codziennie widz? chocia? jeden jego post.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

@UP I @2X UP

Krzysieq to pajac, robi z siebie debila, a ranga jeszcze dodaje mu skrzyde? i my?li, ?e jest nie wiadomo kim. Mia? kilka szans, mo?e kiedy? jak si? ogarnie i przemy?li kim chce by? =d.

Proponuj?, hymm, nie wiem, ale chyba nie powinni?cie mie? do mnie za to w?t?w, bo to w?tek do otwarte dyskusji =p
 

rafalxs

User
Joined
Dec 4, 2010
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

wezyk122p
Mi?y, ch?tny do pomocy i wsp??pracy, posty s? na dobrym poziomie.
Ci?gle siedzi na ShoutBoxie (dos?owanie ca?e dnie... ). My?l? ,
?e dzi?ki randze jego aktywno?? wzro?nie i przyniesie innym spore
korzy?ci.
 
Last edited:

wezyk122p

Advanced User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
277
Reaction score
20
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja proponuj?

* Acetone
Pomocny, zawsz? ch?tnie po?wi?ci chwile dla ka?dego. Posty s? na dobrym poziomie.
Na pewno jego aktywno?? wzro?nie wzraz z otrzyman? rang?.
 
Last edited:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Moja propozycja na dzi?: ZoZoLeK9164
Ma du?o wi?cej reputacji ni?eli post?w. Reputacja ma nie za znajomo?ci czy konkursy, tylko za DOBRZE wykonan? robot?, kt?r? wykonuje z w?asnej nieprzymusowej woli. My?l?, ?e po ostatnim banie przemy?la? spraw? i wi?cej si? to nie powt?rzy.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

To ja proponuj?:

Arts18 - widzia?em jego aktywno??. Nie leje wody stara si? pisa? konstruktywnie, pomaga w dziale Opentibia/pomoc

I siebie - pomagam w miar? mo?liwo?ci w dzia?ach dot. pomocy ds. opentibii, wol? nie napisa? posta, je?li mam napisa? go ?le(czasami jest ju? do wys?ania stwierdzam, ?e nie ma sensu i po prostu klikam wstecz), pisz? konstruktywnie(gdy nie jestem czego? pewien dwa razy czytam regulamin w danym punkcie), nie nabijam post?w dla "licznika", uwa?am, ?e ilo?? post?w oraz zielone kwadraty pod nickiem nie ?wiadcz? o u?ytkowniku. Nigdy nie dosta?em ostrze?enia(mia?em 2 upomnienia za b??dy, kt?re zrozumia?em) Na forum siedz? codziennie po kilka godzin ;)


@down
Help3r ju? dosta? tytu? aktywnego

Pozdrawiam.
 
Last edited:

dominomm1900

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

helper i koniec :)) jest normlany pomaga du?o wie
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Krzysieq - istna fabryka post?w, codziennie pisz? miliony post?w, jest to idealny kandydat na to stanowisko.
 
Status
Not open for further replies.
Top