What's new

- TibiaAuto [TA] Wchodzenie po schodach

Status
Not open for further replies.

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Witam , mam tibie auto pod tibia 8.60 i mam pytanie czy da si? ustawi? aby bot biega? sam po wszystkich pi?trach d-lair w venore ? Chodzi mi o to ?eby sam wchodzi? do g?ry i na d?? itp. :D Je?eli tak prosz? o pomoc.

Za pomoc leci reput.


P.S je?eli jest ju? taki temat to przepraszam :p
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

Od?wie?am , mo?e kto? mi wyt?umaczy? czy si? da w tibia auto tak zrobi? czy nie ?
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

Refresh pomo?e kto? ?
 

Zikk

User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

1. Wchodzenie/schodzenie po drabinie: ustawiasz jeden wp pod drabina,a drugi pi?tro wy?ej, lub odwrotnie.
2.?eby si? "ropowa?" musisz da? po prostu wp pi?tro wy?ej i mie? przy sobie line.
3. Wchodzenie/schodzenie po schodach: tak samo jak po drabinie.. jeden wp pod schodami, drugi nad
4. Rozkopywanie dziur... musisz mie? przy sobie zwyk?? ?opat? (shovel) i dajesz jeden wp ko?o dziury, a drugi pi?tro ni?ej.
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

Nie dzia?a :D Ustawi?em jeden wp pod drabink? a drugi pi?tro wy?ej i gdy pu?ci?em bota pisa?o "Path not found" wiec mo?e jakie? inne propozycj? macie ? A mo?e na elfbot da si? tak ustawi? ? Je?eli tak to prosz? o jaki? poradnik jak to si? robi.
 

Zikk

User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

Bo pewnie nie masz mapki w Show Map odkrytej :)
W elfBocie bardzo ?atwo si? to robi. Masz opisane w tym poradniku.
 

Royall Bloodrain

Active User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
71
Reaction score
8
Odp: [TA] Wchodzenie po schodach

Musisz usta? przed schodami ustawi? wtp, wejdziesz na schodek robisz nowego wtp i tak ci?gle potem zaznaczasz 2 okienka co s? na dole w "Show Map" dajesz ok i w "auto atack" enable cavebot :)
 
Status
Not open for further replies.
Top