What's new

Raport i prawdopodobny ban

Status
Not open for further replies.

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Witam kto? z?o?y? na mnie raport ,?e botuje s?ysza?em ?e oni jako? skanuj? kompa czy masz boty czy nie masz. Wi?c chcia?bym omin?? bana i czy m?g?by mi ktos powiedzie? jak skutecznie usun?? te boty ?eby cipy si? nie po?apa?y
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Raport i prawdopodobny ban

Ciekawe w jaki spos?b zeskanuj? Ci kompa ; d
Przede wszystkim nie wchod? na strony "www.removebantibia.com" bo tam na pewno Cie hakn?.
Przyznam si? bez bicia, wyboci?em 50 knighta i jako? nie dosta?em bana, a mia?em sporo gr??b. Nie martw si?, nie dostaniesz bana ;)
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Raport i prawdopodobny ban

Tak jak napisa? kolega up nie dostaniesz bana na 95% (mo?e 97% xD), ja boci?em ca?y czas moim cashmakerem od 8 lvl do dnia dzisiejszego czyli 46 lvl. Co tu jeszcze napisa? hmmm...
A bym zapomnia? zraportowa?em cz?enia 3 miechy temu do dnia dzisiejszego biega na bocie.
 

Werna

Banned
Joined
Apr 14, 2008
Messages
224
Reaction score
17
Odp: Raport i prawdopodobny ban

Najwa?niejsze jest to jakiego u?ywa?e? Bota?
Je?eli u?ywa?e? ArkBota lub NeoBota to masz nawet 99% ?e nie dostaniesz bana. A nawet jak wida?, ?e z dniem stopu produkcji elf bota, fala ban?w usta?a. Wi?c ja Ci? zapewniam w 99% ?e je?eli u?ywa?e? kt?rego? z w/w bot?w to nie dostaniesz bana. A pozatym raportowanie bot?w jest ignorowane jak dobrze pamietam by?a taka informacja. Wi?c nie martw si?.

Pozdrawiam,
Werna
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Raport i prawdopodobny ban

Jedynie za co mo?esz dosta? bana, to tylko przez wykrycie tego systemu, za raport nie dostaniesz bana.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Raport i prawdopodobny ban

A dobrze ?e bana dostaniesz boterze jeden.
 
Status
Not open for further replies.
Top