Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30
Wątek: Było miło
    Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1741
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338
    Podziękowań 293 w 224 postach

Domyślnie Odp: Było miło

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Glombersik Zobacz post
    No ktoś inny bo tu o was mowa. Dla ciebie to normalne co napisałem wyżej ? To sposób na forum?
    Daj sobie z nimi spokój, to dzieci i tyle, ciągle ktoś odchodzi na stałe lub przestaje być aktywny, wiadomo czyja to wina, ale że człowiek się nie uczy na błędach to pograne.

2. Za ten post podziękował:  

Przodownik Awatar askara76
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 72
    Podziękował(a)
    3
    Podziękowań 12 w 10 postach

Glombersik ma racje taki DenZ, który nie zna regulaminu + usuwa posty itd. ? I to ma być moderator ? Tak samo tyczy się Kuzyn'a dzieciak i tyle.

Zbanowany
    Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338

Bo wystarczy że Cie ktoś wkurzy zanim zostałeś moderatorem czy coś, tniesz gościa i tyle, jest x moderatorów i innych niepotrzebnych rank, którzy posiadają ją, na tym forum tyle się dzieje że jedna osoba by wszystko ogarnęła, ale nie no lepiej dawać rangi bo to takie fajne i ludzie są pewni że forum żyje i admini się interesią naszym domkiem.

5. Za ten post podziękowali:

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 627
    Podziękował(a)
    162
    Podziękowań 178 w 150 postach

Odp: Było miło

No i tu pokazałeś jakim jesteś zerem jako moderator i jako twórca ots.

"Napisała to osoba która chciała mieć całą stronę jak Roxon.pl - nie wiem po co ci pomagałem."

No to widzę że hit internetu będzie :D.
    @DenZ Kim ty jesteś ? Co masz do gadania w open tibi co zrobiłeś czego jesteś autorem słucham ... bo to że jesteś tu moderatorem nie znaczy nic.

Potrafisz jedynie wgrać gesiora zainstalować skórkę z internetu . Chcesz wojny ? "
    nie wiem po co ci pomagałem." Ty mi pomagałeś ? Ty NOBIE jestem w open tibi 2007 więc weź się utkaj bo nawet chłopaki widzą że robisz z siebie idiotę.

Zbanowany
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    162

Hhahha sprzedał sam siebie.... mówiłem że to forum jest dla takich osób jak ty szukacie kozłów na kasę dajecie rangi jakimś Noname co kłamią na forum ci widać po postach na otland to jest forum czy jeszcze chcesz coś dodać bo bez mojej inicjatywy cię jadą

Zbanowany
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    162

Ty wpisz co ty piszesz ? Ja jestem zakłamany ? W samej Open tibi miałem ok 200 osób które korzystały z moich usług i do tej pory nikt nie napisał że kogoś oszukałem czy zrobiłem coś źle.

WIEM ŻE DLA CIEBIE TO SZACUNEK NA DZIELNI ŻE JESTEŚ MODERATOREM WIĘC PROSZĘ NIE OŚMIESZAJ SIĘ
    Ostatnio edytowane przez Glombersik ; 05-01-17 o 21:01

9. Za ten post podziękował:  

Zbanowany Awatar Wawrek
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    60
    Podziękowań 29 w 28 postach

Cytat:
    Ty wpisz co ty piszesz ? Ja jestem zakłamany ? W samej Open tibi miałem ok 200 osób które korzystały z moich usług i do tej pory nikt nie napisał że kogoś oszukałem czy zrobiłem coś źle.

WIEM ŻE DLA CIEBIE TO SZACUNEK NA DZIELNI ŻE JESTEŚ MODERATOREM WIĘC PROSZĘ NIE OŚMIESZAJ SIĘ
    Tutaj się wtrącę gdyż Glombersik może i długo byłeś moderatorem i być może robiłeś to dobrze (nie wiem bo nie doświadczyłem) ale sam zacząłeś odwalać pamiętam moje 2 notki za słownictwo gdy napisałem "Gówno" to jest śmieszne, chociaż teraz sytuacja się nie poprawiła bo tutaj stwierdzenie to obraza dla @DenZ, ale co ja tam wiem.

DBSU.EU Developer Awatar TenTypSwir
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 590
    Podziękował(a)
    318
    Podziękowań 198 w 168 postach

Webo skończ juz płakać jak jakies dziecko z autyzmem i wyluzuj. Byłeś moderatorem i odszedłes bo mieli spiny o to co robisz? Trudno - słaba psychika. Denz teraz ma czas , żeby się wykazać i pokazać czy przetrwa fale hejtu. Webo skoro już się oficjalnie pozegnales na forum to myślę, że możesz sobie juz iść na ten twój ukochany otland a temat można zamknąć.... Spinacie się jak jakieś 13 (wawrek?) @Ciamciaj Bigos reakszyn plz. Klous de trid

12. Za ten post podziękował:  

Zbanowany
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    162

Okej rozumiem już nie jestem global moderatorem nie będę się ci tłumaczył odszedłem z forum. W profilu mam podane swoje dane osobowe a ktoś napisał że jestem zakłamany. Mam prawo do skontaktowania się z administratorem w celu ustalenia danych tej osoby już to zrobiłem i pokażę na przykładzie tego forum do czego to prowadzi.

Ja mam się wyluzować ? Jakiś dzieciak ma moderatora i mnie oczernia pierdoli jakieś zmyślone historyjki. Do tego robi to w temacie w którym piszę ze starymi kolegami z forum.

@
    TenTypSwirra Pożegnałem się z forum czy z global moderatorem? Kolejny łapacz postów co nie czyta tematu a się wypowiada
    Ostatnio edytowane przez Glombersik ; 05-01-17 o 21:01

14. Za ten post podziękował:  

Ty rób swoje brat! Awatar Vxr
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1600
    Podziękował(a)
    28
    Podziękowań 77 w 46 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez DenZ Zobacz post
    Tak chce, odkąd odszedłeś zachowujesz się jak dziecko, wcześniej można było z tobą normalnie po pisać na GG jak i na forum.
    A teraz pokazujesz jaką jesteś zakłamaną osobą, tyle w temacie więcej się tu nie wypowiadam bo to nie ma sensu.
    Ja tam nie zauważyłem różnicy w Webo, czy był w kadrze, czy nie. Zawsze kiedy poproszę go o pomoc, nawet kiedy byłem zupełnie obcy, to mi pomógł.
    Może problem leży w tym, że odkąd on odszedł, a ty urosłeś w piórka to teraz z Tobą nie da się normalnie pogadać. Nie znam Cię, ale widząc po moich relacjach z nim, to tak wnioskuje.
    ‚‚Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.’’

16. Za ten post podziękował:  

Deus est. Awatar DawToreq
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    63
    Podziękowań 114 w 82 postach

Cytat:
    Tak więc te forum można określić jako nijakie te forum jest jak pustka przyciąga ludzi którzy nie mają życia w RL i liczy się dla nich ranga na jakimś śmiesznym forum.
    Czy to juz hipokryzja, kiedy mowi to ktos, kto sam mial tutaj moda? Skoro odszedles z moda i miales odejsc z forum to moglo tak zostac, a teraz wracasz i masz pretensje ze jest jak jest?

18. Za ten post podziękował:  

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podziękował(a)
    158
    Podziękowań 195 w 140 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez askara76 Zobacz post
    Glombersik ma racje taki DenZ, który nie zna regulaminu + usuwa posty itd. ? I to ma być moderator ? Tak samo tyczy się Kuzyn'a dzieciak i tyle.
    Nie musisz pisać Kuzyn'a. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to polskie słowo.
    A czym sobie teraz zasłużyłem na miano dzieciaka? Bo dałem warna Asimovi, który mnie obrażał (Camciaj i tak je wycofał), bo zmieniłem patologiczny regulamin czy tym, że reaktywowałem konkurs mapperski?

Zbanowany
    Reputacja:
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Kuzyn Zobacz post
    Nie musisz pisać Kuzyn'a. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to polskie słowo.
    A czym sobie teraz zasłużyłem na miano dzieciaka? Bo dałem warna Asimovi, który mnie obrażał (Camciaj i tak je wycofał), bo zmieniłem patologiczny regulamin czy tym, że reaktywowałem konkurs mapperski?
    Ty a weź wszystkim przypomnij przez jakie słowo dałeś mi warna, jesteś gorzej wrażliwy niż mała dziewczynka, banda dzieciaków dostała rangę i szaleję, nie można o was dobrego słowa napisać bo po prostu się nie da.

21. Za ten post podziękował:  

Przodownik Awatar Qermo
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 266
    Podziękował(a)
    25
    Podziękowań 60 w 49 postach

@Glombersik
    Powodzenia stary!
    ale ładna gówno burze rozpętałeś na sam koniec GM;)

dwie opozycje ludzie ktorzy uwazaja, ze wszystko jest w najlepszym porzadku vs ci którzy uważają, ze wszystko jest chujowe i nie nadaje sie do niczego chcecie wiedziec, co was laczy? powiem wam, bo to smieszne w chuj kazda ze stron mysli, ze w nie jest niczemu winna a juz bron boze obecnej sytuacji na forum. Dobre, nie? Zrobilibyscie kariere w polityce.

---------- Treść dodana o 12:01 ----------
    @Glombersik
    Powodzenia stary!
    ale ładna gówno burze rozpętałeś na sam koniec GM;)

dwie grupy ludzie ktorzy uwazaja, ze wszystko jest w najlepszym porzadku versus ci którzy uważają, ze wszystko jest chujowe i nie nadaje sie do niczego chcecie wiedziec, co was laczy? powiem wam, bo to smieszne w chuj kazda ze stron mysli, ze w nie jest niczemu winna a juz bron boze obecnej sytuacji na forum. Dobre, nie? Zrobilibyscie kariere w polityce.

---------- Treść dodana o 12:01 ----------

Jakie gówno? nie mogę posta poprzedniego z edytować. Multi post się zrobił.
    Zresztą jebać. Dawać mi tu -10pkt za złamanie 5 pod pkt regulaminu.

Sorry @Glombersik za syf w temacie ale nie mam na to wpływu. Coś się popsuło...
    Cześć wam!

23. Za ten post podziękował:  

Zbanowany
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    162

dziwne że posty denza nagle znikły dobrze że to przewidziałem. @DawToreq ja odszedłem z forum ? czy odszedłem z kadry ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów