Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 66
Wątek: Propozycje dot. forum
    Luakami Awatar Zbizu
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2397
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    114
    Podziękowań 295 w 210 postach

Domyślnie Odp: Propozycje dot. forum

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez czesctereska Zobacz post
    Na każdym forum, na którym bywam każdy płaczę o to że moderacja jest zbyt surowa...
    Najlepiej całkowicie się pozbyć moderacji, niech forum żyje swoim życiem.
    Wtedy będą prosić o powrót ^^
    Na otlandzie jeszcze nie widzialem zeby ktos dostal warna albo narzekal. Tam napiszesz glupi post to znika a jak nie umiesz sie zachowac to dostajesz bana, proste.
    I kazdy wie za co i ze slusznie. A tutaj "drogi uzytkowniku otrzymales ostrzezenie..." Takie pw z tego co widzialem bardziej denerwuje niz zwykly ban za caloksztalt.
    I kazdy mod jest tam globalem i nikt temu nie protestuje. A tutaj jak zwykle wieczny cyrk...
    ...ide po popcorn

stop! hammer time!
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

2. Za ten post podziękował:  

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 639
    Podziękował(a)
    84
    Podziękowań 92 w 79 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Zbizu Zobacz post
    Na otlandzie jeszcze nie widzialem zeby ktos dostal warna albo narzekal. Tam napiszesz glupi post to znika a jak nie umiesz sie zachowac to dostajesz bana, proste.
    I kazdy wie za co i ze slusznie. A tutaj "drogi uzytkowniku otrzymales ostrzezenie..." Takie pw z tego co widzialem bardziej denerwuje niz zwykly ban za caloksztalt.
    I kazdy mod jest tam globalem i nikt temu nie protestuje. A tutaj jak zwykle wieczny cyrk...
    ...ide po popcorn
    tutaj się muszę zgodzić, w bana miałbym wyjebane, ale jak jakiaś ciota mi daje warna to mnie rozpierdala od środka

REDRUM Awatar Kazia
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 5098
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    25
    Podziękowań 101 w 50 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez HM Realovsky Zobacz post
    tutaj się muszę zgodzić, w bana miałbym wyjebane, ale jak jakiaś ciota mi daje warna to mnie rozpierdala od środka
    Nie uważasz, że nazywanie kogoś ciotą, to najniższy szczebel drabiny intelektualnej tego forum? To smutne, że plasujesz się tak nisko i masz tupet prawić morały innym.

Jesteś IDEALNYM przykładem użytkownika, który w znaczący sposób przyczynia się do coraz to szybszego zdychania forum. Problemem jest tutaj poziom intelektualny; zakres forumowych twórczych możliwości kończący się na tej przysłowiowej amebie umysłowe, nie przyciągnie nikogo z ilorazem inteligencji wyższym niż 50. Dla takich ludzi wszystko jest be i fe, ale nikt nie ma innego, lepszego pomysłu. Nigdy nie wiedziałam, czy takich typów lepiej delikatnie próbować uświadomić, czy z hukiem wypierdolić z forum - nie było mi dane zaobserwować, żeby któraś z tych metod była skuteczna. Mimo to takie krzyczące dzieciaki zdecydowanie utrudniają komunikację pomiędzy użytkownikami na sensownym poziomie i to one są pierwszym powodem powolnej agonii tneta.

Cytat:
    1. Zrobić nabór na moderatorów, oraz dodać rangę "moderator próbny".
    2. Zrobić stronę główną na której było by mniej więcej to samo co na Tibia.pl.
    3. Zrobić listę serwerów i podłączyć ją pod forum.
    4. Przerobić wszystkie regulaminy itd, żeby zgadzały się z tym co teraz jest.
    5. Dodać reklamy w ostatnim poście, reklamy można by było wykupywać u Bigosa.
    6. Dodać rangi OTExpert, tak jak to było kiedyś.
    7. Sprawdzać pliki w pobieralni i dodawać obrazek że plik jest czysty bądź też nie.
    8. Reaktywować gazetkę.
    9. Rozdawać oskary co roku, jak to było wcześniej.
    10. Ogarnąć cały ten burdel w tematach i po kasować stare tematy w których linki już nie działają.
    Ad 1.
    Zrobić nabór i wybrać przyszłych moderatorów spośród tej garstki użytkowników, która odwiedza forum? Moderator musi prezentować JAKIKOLWIEK poziom, trudno tutaj teraz o takich, to ta ekipa, która jest na forum, musi sobie sama poradzić.

Ad 2.
    To samo co na innej stronie? To jaki to ma sens? Dlaczego potencjalny nowy użytkownik miałby wybrać to forum? Głupota, jeśli ma być portal, to według własnego pomysłu kadry i użytkowników.

Ad 5.
    Żeby ktokolwiek chciał wykupić reklamę, musi mieć w tym jakiś zysk. Wprowadzenie takiego pomysłu ma sens, jeśli jest duża liczba użytkowników, którzy są aktywni.

Ad 8.
    Japierdole, naprawdę? Gazetkę? I mają ją pisać analfabeci?

Pomijając oskary, które wedle mojej wiedzy zostały rozdane i w tym roku, to reszta rzeczy chyba dzieje się na bieżąco, nie?
    Lepiej nie mówić im za wiele.
    Nigdy nie należy całkowicie ufać kobietom, nawet najbliższym.

5. Za ten post podziękowali:

Obywatel Awatar Sco
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 565
    Podziękował(a)
    27
    Podziękowań 33 w 31 postach

Jeszcze nie przeczytałem ale kłaniam się Pani Kaziu.
    "Wciaz jestem gluchy na komplementy i propsy, tylko krytyka wzera sie w moj poklad jak krew obcych"

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podziękował(a)
    157
    Podziękowań 194 w 139 postach

Mam nadzieję, że Ciamciaj zastanowi się nad tematem, bo w sumie mimo, że tnet wkurwia, ma się go dosyć to szkoda go odpuścić bo jakaś indata położyła na nim łapę.

Przodownik
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 155
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań: 1 w 1 poście

Ciekawe kto by tą gazetke pisał, czytał? W sumie co byśta tam pisali, co miesiąc jedno i to samo, rebusy i nowinki z tibia.com
    Dejta se siana.

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    157

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Mathero Zobacz post
    Ciekawe kto by tą gazetke pisał, czytał? W sumie co byśta tam pisali, co miesiąc jedno i to samo, rebusy i nowinki z tibia.com
    Dejta se siana.
    Nowości ze świata OT (przegląd zmian TFSa, ciekawe projekty w produkcji, najlepsza mapa/pixel miesiąca/tygodnia, recenzje serwerów, ciekawe kody), z RL (ciekawe propozycje do podpisania, skróty artykułów i niusów po polsku, jakieś ważniejsze wydarzenia z samej gry, opisty aktualizacji). Dużo da się wymyślić kategorii, myślę, że i czytelnicy by się znaleźli tylko trzeba mieć tak ze 3 osoby do pisania.

Signed... Awatar Arts18
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2222
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 164 w 146 postach

Wykupic od tro/intermedia czy jak się zwą całe forum i to jest cały sens tego wszystkiego.

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    157

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Arts18 Zobacz post
    Wykupic od tro/intermedia czy jak się zwą całe forum i to jest cały sens tego wszystkiego.
    Ktoś ostatnio mówił, że sie ich pytał i nie chcą haha.

Signed... Awatar Arts18
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2222
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    52
    Podziękowań 164 w 146 postach

Alastor w ogóle zrobił głupotę, że sprzedał to forum, tak byśmy mieli zupełną inną sytuację niż to co teraz się tutaj odpierdala.

13. Za ten post podziękował:  

Luakami Awatar Zbizu
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2397
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    114
    Podziękowań 295 w 210 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez HM Realovsky Zobacz post
    Krótka, agresywna i adekwatna treść sprawia, że mimo tego, iż wygląda to nieładnie jest bardzo łatwo się z takim osobami porozumieć. Już dawno przestały tutaj istnieć jakiekolwiek zasady, warna dostają ludzie którzy byli zmuszeni zareagować w ten, a nie inny sposób. Nie uważam siebie za idiotę, Ciebie tym bardziej, ale nie każ mi pisać lektury, bo podejrzewam, że nie będzie chciało Ci się czytać, a mi w jeszcze większym stopniu pisać.
    Gdy coś próbujesz zostajesz zmieszany z błotem, spotkałem się w internecie z tym wiele razy, dawno przestało mi zależeć na jakimś szacunku czy nawet opinii innych użytkowników, bo po cholerę mi ona? Wiem jaki jestem, nie muszę niczego ukrywać. Ważne, że wiem jak zachować się w towarzystwie poza komputerem i to mi wystarcza.
    Czyli w skrócie zniżyłeś się do ich poziomu. Zmieszali cię kiedyś z błotem, teraz ty robisz to samo innym.
    Nikt cię tu nie zmusza do obrażania innych. To twój własny wybór a jeśli nie potrafisz kontrolować swoich wypowiedzi to jest twój problem, nie forum.
    Skoro założyłeś tu konto i akceptowałeś regulamin to zgodziłeś się na to, że to ty się do niego dostosujesz a nie on do ciebie.

Jak wyzywasz wszystkich wokół od debili to się nie dziw, że dostajesz warny.

stop! hammer time!

Moderator Awatar czesctereska
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podziękował(a)
    15
    Podziękowań 13 w 12 postach

W tej chwili jak dla mnie brakuje tutaj udziału moderacji, usuwać wszelki offtopic, zostawić tylko to co jest na temat...

Ja i Kazia Awatar Marcin24
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3361
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    18
    Podziękowań 134 w 89 postach

Ja Wam powiem co przyczyniło się do upadku forum, wybujałe ego każdej osoby z kadry, kiedy na początku zawsze administracja podejmowała dyskusję to potem zawsze kończyło się tylko 'nie przejdzie, zamykam.' Odpowiedź na jakieś pw też była cudem, nie twierdzę, że sam byłem lepszy, ale wtedy byłem głupi, po kilku latach przemyśleń doszedłem do wniosku, że to użytkownicy tworzą forum, a nie kadra i im bardziej zapatrzona w siebie kadra tym gorzej. Do tego uprzedzenia w stosunku do użytkowników - nie damy komuś szansy, bo uważamy go za głupka, a przecież nawet taki Virtelio, naczelny pajac jak dostał moderatora to zaczął się zachowywać i prezentować poziom. Nie twierdzę tutaj, że świecił przykładem jak Kazia czy Speeder, którzy intelektualnie byli o 10 poziomów wyżej, ale rozwijał się. Po drugie wychodzenie z założenia, że lepiej banować użytkowników niż podejmować z nimi dyskusję. Sam żałuję kilku permów, które nałożyłem na 'pajaców' myśląc, że będzie lepiej, a był to tylko krótkotrwały efekt, bo takie osoby, przyciągają innych swoją kontrowersyjnością, a także tworzą ruch na stronie, a ruch na stronie przyczynia się do lepszych wyszukiwań w google. Nie zmienią tego żadne konkursy, gazetki czy otlisty czy reklamy, potrzebne są posty i zwykli użytkownicy, gdyby tak każdy z nas napisał dwa posty dziennie - nawet w hydeparku, to efekt po jakimś czasie byłby widoczny, bo forum by ''żyło'. Każdy z was oczekuje cudów, że forum ożyje z dnia na dzień, a samemu kładzie chuj na to żeby poprawić jego kondycję i liczy na wszystkich innych 'niech coś zrobią', chociaż w sumie też się nie dziwię, bo ciężko jest pisać posty, kiedy u każdego zostało wyrobione przeświadczenie, że można dostać warna za nic, albo dostać się do kadry jest cudem, bo lepiej trzymać gościa co będzie mierny, bierny, ale wierny niż przyjąć kogoś, kto ma jakiś pomysł, wizję czy po prostu zwykłą chęć pomocy, trzeba się prosić na kolanach - chcę posprzątać wasz gnój, proszę dajcie mi widły, a tutaj nikt nie chce dać ci wideł, bo wszystkie oborniki są zajęte, a że zajebane? Chuj z tym.

W moim mniemaniu potrzeba jest gruntowna zmiana myślenia użytkowników oraz samej kadry, do tego zmiana regulaminu, usunięcie z niej bzdur typu 'głupi post' - kiedyś ktoś mówiący, że Ziemia jest okrągła był heretykiem, dlatego samo warnowanie za to, że moderator uzna coś za głupie jest bezsensowne, bo przecież sam użytkownik nie musi mieć złego zamiaru. Nie chce mi się dalej pisać, nawet nie pamiętam już za co tam były warny, ale połowa to głupota zabijająca forum. Niech sama kadra zacznie pisać jakieś posty to i użytkownicy z czasem zaczną też pisać, a jak już zaczną to wyślijcie najbardziej zaangażowanym jakieś prezenty, no nie wiem, czekoladę czy kubek, zbudujcie własny fanbase, tak jak było kiedyś to i forum nawet o tak zjebanej tematyce jaką jest Tibia z czasem wróci do łask.

Edit, a tak w ogóle to czemu nie ma moderatorów na forum? XD
    Ostatnio edytowane przez Marcin24 ; 16-12-16 o 13:12

17. Za ten post podziękowali:

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 639
    Podziękował(a)
    84
    Podziękowań 92 w 79 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Marcin24 Zobacz post
    Edit, a tak w ogóle to czemu nie ma moderatorów na forum? XD
    XD

napiszę, coś jeszcze bo warna dostanę - no, postarałeś się i prawie w 100% się z Tobą zgadzam

Ja i Kazia Awatar Marcin24
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 3361
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    18
    Podziękowań 134 w 89 postach

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Placek Zobacz post
    W końcu konkretna propozycja!
    Głos na Marcina!
    Gdyby mnie kto chciał

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów