Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
Wątek: Jaka postać, gdzie i jak? - Uwaga piersi w temacie! :D
    C'est la vie Awatar eLeXo
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 485
    Podziękował(a)
    63
    Podziękowań 32 w 16 postach

Jaka postać, gdzie i jak? - Uwaga piersi w temacie! :D

Spokojnie. Pamiętam o tym temacie: Odp: Gdzie expić? Jakie skille / pro...kie odpowiedzi, ale chciałem atencji przed świętami, poza tym nei widzę wielkiego ruchu na forum, więc mam nadzieje, że przymkniecie na to oko lub dwa :)
    To tak tytułem wstępu.

[Tu się zaczyna ważna treść]
    Cześć wszystkim!

Postaram się nie rozwodzić nad problemem.
    Chce wrócić do tibii tylko na krótki okres. Mam zamiar kupić Pacca teraz na 10 dni, by przypomnieć sobie podstawy i potem na 1 miesiąc by jakoś sensownie pograć.

Na 30 dniowego PACCA przyjdzie czas po sesji ( ͡° ͜ʖ ͡°))
    . Mój cel to osiągnąć 100lv, ale bez siedzenia 24/7. (rozważam bota, ale raczej wolałbym bez). Chce mieć też postaci do pk low lv i noobów/botów, bo jestem złym człowiekiem. I uwaga najważniejsze: nie ogarniam aktualnej tibii.

Potrzebuje protipów jaka profesja do szybkiego i łatwego expienia dla newbie jak ja. Gdzie expić i jak? (Wystarczy mi jakiś aktualny poradnik, wiem chce wszystko podane na tacy, ale część z Was siedzi tu codziennie, więc macie ogarnięte KnowHow).

Co do pk dalej aktualny jest sorc + 2fe/ds + sd?

Chętnie rozdam reputacje i jakieś podziękowania. Aha i obiecane piersi w temacie:
    Odpowiedz z cytatem Odpowiedz z cytatem

Moderator Awatar Kuzyn
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 995
    Podziękował(a)
    157
    Podziękowań 194 w 139 postach

Domyślnie Odp: Jaka postać, gdzie i jak? - Uwaga piersi w temacie! :D

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez eLeXo Zobacz post
    Spokojnie. Pamiętam o tym temacie: Odp: Gdzie expić? Jakie skille / pro...kie odpowiedzi, ale chciałem atencji przed świętami, poza tym nei widzę wielkiego ruchu na forum, więc mam nadzieje, że przymkniecie na to oko lub dwa :)
    To tak tytułem wstępu.

[Tu się zaczyna ważna treść]
    Cześć wszystkim!

Postaram się nie rozwodzić nad problemem.
    Chce wrócić do tibii tylko na krótki okres. Mam zamiar kupić Pacca teraz na 10 dni, by przypomnieć sobie podstawy i potem na 1 miesiąc by jakoś sensownie pograć.

Na 30 dniowego PACCA przyjdzie czas po sesji ( ͡° ͜ʖ ͡°))
    . Mój cel to osiągnąć 100lv, ale bez siedzenia 24/7. (rozważam bota, ale raczej wolałbym bez). Chce mieć też postaci do pk low lv i noobów/botów, bo jestem złym człowiekiem. I uwaga najważniejsze: nie ogarniam aktualnej tibii.

Potrzebuje protipów jaka profesja do szybkiego i łatwego expienia dla newbie jak ja. Gdzie expić i jak? (Wystarczy mi jakiś aktualny poradnik, wiem chce wszystko podane na tacy, ale część z Was siedzi tu codziennie, więc macie ogarnięte KnowHow).

Co do pk dalej aktualny jest sorc + 2fe/ds + sd?

Chętnie rozdam reputacje i jakieś podziękowania. Aha i obiecane piersi w temacie:
    Kliknij, aby zobaczyć obrazek
    Mi na RL na paccu najłatwiej expi się knightem. Najszybciej chyba palkiem. Expienie jeśli palkiem to w sumie masz dużo możliwości, każde miasto chyba się nada (z zestawu Ankhrahmun, Darashia, Port Hope, Edron). Najważniejsze to dostać się do Yalahar na Mutated Humany. Tam knightem (najlepiej już EKiem) biegać z life ringiem na premium staminie i ewentualnym voucherze. Lvl i kasa leci szerokim strumieniem. Lvlowo nie pamiętam na jakim tam wbiłem ale było to koło 40.

Przybysz Awatar Jarhead
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Zrób sobie MS'a kup trochę gp. Olej boty, exp na waste. Kilka dni i jest 100 :)

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 1741
    Nagrody i wyróżnienia:
    Podziękował(a)
    338
    Podziękowań 293 w 224 postach

Taaaak, kup sobie tego pacca na 10 dni i nie zdziw się jak przestaniesz grać przez lagi i kicki. Najlepiej jakbyś miał maga, bierzesz eka do blokania i masz 100 w kilka dni :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)