What's new

Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

Status
Not open for further replies.

Okruch64

New User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam wszystkich, mam wielki problem - jaki czar lecz?cy jest teraz dla Knighta, poniewa? wpisuje "exura" nie dzia?a, "exura ico" nie dzia?a, z tego co wyczyta?em to exura ico kupuj? si? tylko w miastach pacc a czar jest od facc'a, wi?c moje pytanie jest takie czy Knight ma teraz czar lecz?cy czy nie ? Je?eli tak to gdzie go kupi? na facc, dzi?kuje i pozdrawiam
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

Tak, zgadza si?. Czar "exura ico" mo?na kupi? tylko w miastach Darashia, Liberty Bay, Edron, Port Hope, Ankrahmun. Czyli ?eby m?c u?ywa? owych czar?w, trzeba cho? raz naby? pacca. We wszystkich tych miastach cena jest jednakowa - 300 gp. Wi?c jesli grasz knightem a masz facc to raczej nie u?yjesz ?adnych czar?w lecz?cych.

Pozdrawiam,
ErMex
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

Exura Ico mo?na u?ywa? na FACC, lecz jest on od 10 lvla.

@down

A czy ja napisa?em, ?e mo?na go kupi? na FACC? Napisa?em, ?e mo?na go u?ywa? na FACC. -.-
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

Exura Ico mo?na u?ywa? na FACC, lecz jest on od 10 lvla.
ZROZUM, ?E NIE DA SI? GO KUPI? NA FACC!
@ Topic
No tak, z tego co zobaczy?em na tibia-wiki, to na razie nie mo?na kupi? tego czaru na FACC'u, chyba, ?e od razu po wbiciu 10 lvl'a dostajesz za darmo :d
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

nie no cip przesadzi? -.- czemu od razu nie zrobi? Abonam?tu na gre od 1 lvla a nie po trochu zbli?aj? si? do momentu ?eby kupywa? pacc bo dla facc nie ma nic prawie -.-
 

Moncio

User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
39
Reaction score
4
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

ZROZUM, ?E NIE DA SI? GO KUPI? NA FACC!

muahahahahahahahhahahahahahahahahhahahaha , nie dobijaj mnie kole? , sam jestem kanjtem i w Kazordoon da si? kupi? za 300 gp u Durii , we? przesta? si? wypowiada? bo nawet nie sprawdza?e? , mam facca -,- !!! < ??? WTF ??? ;O
@Topiczek
Wpierw sprawd? potem zak?adaj tematy . Pewnie nie wbi?e? na tibia.pl albo wiki , a tam masz ewidentnie napisane brak wymaga?
 
Last edited:

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Nowy czar dla Rycerza, pomoc.

S?usznie, ?e wyjawi?e? prawd?, Moncio.

Temat zosta? wyja?niony - zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top